Pocity tesne pred pôrodom

pajinka23
26. apr 2009

mamulienky 🙂 🙂 🙂 buduce maminky a tehulky 🙂 🙂 🙂 chcem vediet vsetky pocity co ste citili tesne pred porodom co nasledovalo a tak 🙂 🙂 🙂 🙂tak sem sem zo skusenostami nech som mudrejsia 🙂 🙂 🙂

borocka
14. máj 2009

To vazne aj orgazmus?? ja som dufala ze postacia spermie. orgazmus som nedosiahla uz niekolko mesiacov. Sex mi v poslednom case nechuti, aj ked po intimnostiach a blizkosti partnera stale tuzim. A ziadna poloha mi uz nie je pohodlna, ani sa neviem poriadne uvolnit. Co s tym???

luba142
14. máj 2009

Ahojte prave sme doma s porodnice mame dievcatko narodilo sa 10.5.2009 o 0:45h, vola sa Barborka a vazila 3350g a merala 51cm

pajinka23
autor
14. máj 2009

lubka tak ti gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 a porod bol aky???? 😉 😉

luba142
14. máj 2009

pajinka porod bol docela rychly okolo 18 som dostala bolesti po 10 minutach o 22 mi pustili v nemocnici vodu a mala sa narodila po polnoci

dandulik
14. máj 2009

luba142....................srdečne gratulujem k malej krásavici........vela zdravíčka a radosti.... 🙂 .

pajinka23
autor
14. máj 2009

juuuj tak to si mala porod celkom v poho 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja chceeeem uz 😲 😲 😲 lubik daj si fotku majiskej nech vidim 😀 😀

dianka3
14. máj 2009

baby drzte palce idem do nemocky ak neodpisem tak si ma tam nechali mam uz pravidelne kontrakcie 😒

pajinka23
autor
14. máj 2009

dianka tak sa drzkaj moja a daj urcite vediet co e s tebou moja ☹ ☹ ☹ ☹ 😅

pajinka23
autor
14. máj 2009

dianka ja sa stebou vymeniiiiim 😀 😀

denisa87
14. máj 2009

lubka blahozelam k malej slečne 🙂 neviete co je so scandyou???

dianka3
14. máj 2009

sak vravim vyskusaj ten sex lebo ono to fat pomaha,no mne bude blbo ze ma asi vykricia ze som mala sex,mozno som nemala mat 😔 a nikde by som nesla

pajinka23
autor
14. máj 2009

dianka ja si myslim ze,by to asi prislo tak ci takaj bez toho sexika 😝 😝 😝 😀 neboj vsetko bude dobre 😅

pajinka23
autor
14. máj 2009

deniska skandya je asi este v nemocke ale ma krasnu dcerku 🙂 🙂 🙂 🙂

terezka044
14. máj 2009

aj ja cem sex ☹ 😀

lily1983
15. máj 2009

dobje ranko babusky 🙂
tak ja neviem, ci sex pomaha, mavame sex sem-tam, bo mi to moc nechuti, ale dam sa prehovorit 😀
vobec ma to pocas sexu neboli, je to fajn, ale na druhy den, neviem, reže ma zo spodu a trha mi vnutri, proste
boli to jak svina! tak uz nebudeme sexovat, mozno.... 😀
zavidim skannyi, boze uz to ma za sebou, a malinku pri sebe...juchuuuuuuuuuuuu 😎

este niesom sice ani pobalena do porodnice, ale uz na bud tyzden snad budem..ideme skladat postielku cez vikend, a musim vsetko poprat, tie majinke vecičky, jaj tesim sa velmi 😅

dianka..neviem, ci bude mažel pri mne este, nevie sa rozhodnut, chce byt, ale boji sa ze bude z neho viac skody ako osohu, ale je ho tam samozrejme chcem, a ak nahodou nebude chcet nakoniec, bude somnou asi nietko iny..kamoska, alebo maminka ak stihne priletiet za nami..ale bola by som moc spokojna, keby je maminka pri mne..ved uvidime..boli sme s manželom aj na tych pripravnych hodinach...boji sa 😕 😖

terezka044
15. máj 2009

lily a robili ti kultivacne testy? na tu bakteriu trichomonas ci ako sa to vola? 🙂

pajinka23
autor
15. máj 2009

babule neviete nic o dianke???? 😲 😲

lily1983
15. máj 2009

terezka nerobili asi, naco to je?

dianka asi ide uz na to, ked pisala vcera, ze ked sa neozve tak je v nemocke, ne?

scandya
15. máj 2009

Ahojteeeee 😀
uffff uz som domaaaaaaaa a aj s mojou dcerenkou Linduskou Bola malinka ale donosena a bez problemov- zdravuckaaaaa 2.380g, 47cm, ale teraz uz mame 49cm a 2600g. Rodila som cisarskym lebo pri kazdej kontrakcii malinkej prestavalo byt srdiecko- Baby porod sam o sebe ma nebolel, teda myslim silne kontrakcie a tak ale ten strach o malinku...... este teraz sa trasiem, som povedala ze bude jedinacik..... juuuuuuj ale je nadhernaaaaaaa, aj v novinach sme vcerajsich boli - v Pravde- ze novorodenci v BA

A vy co este nerodite haaaaaaaaaaaaaaaaaa????????

valmra- ahoj 🙂 a ty si to ako vedela ze som porodila, ved som mala par hodin po cisarskom a ty si to tu uz aj napisala - dakujem ze si ich tu informovala, inac pozeram ze uz by si mala byt v porodnici aj ty :DDD drzim palceky

terezka044
15. máj 2009

dianke sa narodil asi 2kilovy chlapcek 😉 a su v poriadku zevraj 🙂 juliett mi pisala 🙂

lily to su testy na bakteriu trichomonas, aj z toho ta moze palit pri pohl.styku (po nom).

scanyda gratulujeem 🙂 🙂

lily1983
15. máj 2009

scandya velmi gratulujem, urcite si najštastnejšia na celom svete 🙂 už sa nestrachuj, ak je vsetko v poriadku..
viem, ze este kym si trosku zvyknes, bude to trvat take dva tyzdne..ja budem isto na nervy a budem pocuvat každy nadych, ale to je každa maminka taka asi.
myslela som na teba, aj na dianku, pomalicky si tu kazda odskakuje do porodnice 😀 😀

terezka pravdepodobne mi tie testy nerobili, ale naposledy, ked som bola na kontrole, tak mi zobrala stery, lebo ma isla presviedcat, ze su to kvasinky, ale tie som mala uz, to je nieco uplne ine..to som si ista.

sandy80
15. máj 2009

ahojte, tak sa pripájam k vám, čo máte strach z pôrodu, toľko všeličoho som si už o tom v rôznych fórach načítala, že mi je z toho nanič. Moja maminka rodila obidvakrát ľahko, za 2-3 hodiny sme boli na svete aj sestra, aj aj. Bolo by strašne fajn, keby som okrem upratovacej mánie a veľkých úst mala aj pôrodné bolesti po nej. Svagryna moja sa natrápila, ked mi o tom rozpráva, strácam nádej, že to zvládnem. V NZ epi nedávajú, takže to budem musieť vydržať - vlastne my všetky.Tak nám držím palce. Dianka porodila mesiac pred termínom? dobre si pamatam jeho termín?

sandy80
15. máj 2009

sorry, jej termín?

lily1983
15. máj 2009

ahoj..no tak snad si zdedila po maminke aj to, a vyjde ti to.
ano dianka bola v tom tyždni ako ty a ja..
aj ja pochadzam z okresu NZ teraz žijeme v Irsku.

pajinka23
autor
15. máj 2009

scandya ahoooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 velmi ti gratulujem 🙂 🙂 🙂 vidis a ja sa este furt trapim a nic nenasvedcuje tomu ze by som uz isla rodit ☹ ☹ ☹ nakoniec ma vsetky babule predbehnu 😠 😠 😠 mas dake fotecky majinkej???

terezka044
15. máj 2009

lily tie stery to by mali byt kultivacne 🙂 tak dufam ze to budes mat oka

scandya
16. máj 2009

ahoj pajinka- ale vobec ti nezavidim, ja som tak rada ze uz sa negulam. Fotecky budu, len nemam este tolko casu aby som tu dlhsie sedela a ked uz malinka haji tak som aj ja rada ze si lahnem- fakt spinkaj teraz co najviac, lebo potom toho vela nenaspis. Ja som hore na kazdy jej hlbsi nadych ci pohyb a to uz sa bojim co sa stalo- sibe mi poriadne- a tie sny...... aspon teraz rozumiem mojej maminke ked sa o nas tak boji!!!!

lily1983
16. máj 2009

ahojte.. 🙂

pajinka neboj, uz to bude, este par dni..aj ja uz chceeem, aj ked boijim 😅
ja ta snad ale nepredbehnem, to by som nerada, mam taky pocit, ze moje babenko bude majinke..neviem preco, a tak by som si zelala este jeden scan, ale nechcu mi ho urobit ☹

terezka aj ja dufam, ale nevolali, tak to mam asi ok, lebo povedali, ze ak to nebude dobre, hned mi volaju..
aj cukor som mala pred dvoma tyzdnami trosku zvyseny, ale na druhy den bol uz ok..zevraj je to normalne v tehu sa to stava, ze niekedy je zvyseny..uz som sa zlakla, ze mam tu tehu cukrovku,ale vse je ok.
teraz sme postavili posielku, od bud. tyzdna idem prat mrňave vecičky, a vsetko do postielky..juuuuj 🙂

beljanka
16. máj 2009

ahojte babenky, ja mám tiež pred porodom. je to síce už druhý, ale keď si pomyslím čo ma čaká, 😝 .
no o to je to potom krajšie keď je ten drobček v rukách.

pajinka23
autor
16. máj 2009

skandya ja toho uz teras vela nenaspim ☹ ☹ ☹ v noci sa mi neda spat a ked uz aj zaspim tak sa hnet zobudim nato ze mi treba cikat ☹ ☹ ☹ takze uz som zviknuta spat maximalne tie styry hodky denne ☹ ☹ ☹ Uz sa tesikam na tie fotecky...juuuuj 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre