Pomôžte mi premôcť panický strach z pôrodu

poxinka
2. feb 2018

Mamicky viete mi poradit ako premoct strach z porodu aj ked viem ze potom pride nieco krasne neviem sa zbavit strachu z bolesti ako to zvladat lepsie dakujem

lucinocka
28. feb 2018

@sin_dy pocula som ze po epidurali po rokoch pridu vacsinou problemy s bolestou chrbta a migreny... mas nejake problemy?

poxinka
autor
28. feb 2018

@lucinocka nie len par dni som mala trochu strpnute stehno aj teraz to trochu citim

mammamoda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sin_dy
28. feb 2018

@lucinocka nemam ziadne :D, aj moja sestra mala epidural a dokonca 2 davky ( jedna davka ma 6 injekcii). Mala myslim dokopy 8. A aj teraz posledneho mala z epidural a v poho. Robi maserku a napravy chrbtice dornowou metodou a bolest a migreny robia vacsinou vytocene stavce, ktore ked odblokuje, je po probleme. Aj svagrina mala epi a kopu dalsich poznam a v poho. Co sme mali problem s chrbticou, tak svalovica z nosenia deti alebo aj nespravne nosenie deti iba na jednej strane vie porobit svoje, potom kym sa dieta nenauci poriadne chodit, tak sa tiez nazohybas. Teraz mame akurat obdobie chodenia a super ;). Podla mna je to blbost s tou epi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre