Poradíte niečo na laryngitídu 10 mesačnej dcérky?

didi1603
23. mar 2014

Často nás trápi laryngitída, takmer každý mesiac. Poznáte prípadne aj nejaké homeopatika, ktoré by nám pomohli? Ku doktorke chodíme, keď to maličkú chytí, dávame mastné zábaly na hrdielko, aj hrudník.. Kalciový sirup, fenistil kvapky. Rectodelt sme tiež dostali. a samozrejme vetráme a dýchame chladný vzduch. Takže tieto rady poznám. Vždy sa z toho vylížeme, ale trápi ma to, že sa jej to opätovne vracia. Máte nejaké skúsenosti ako sa toho zbaviť??? Ďakujem

bubatinko
23. mar 2014

moj mladsi syn s tam bojuje uz pekných pár rokov... zial nic 100% nezabera... pomaha posilnovat obranyschopnost sliznic výberne su pre mojho kvapky Kaloba/su to prírodne výtazky/ nam sa velmi osvedcili... potom preventan junior davam ... plus lieky od imunoalergologicky, ale tie uzíva dlhodobo .... Homeovox davam ked je velmi zachripnutý prve dni ten tiez celkom fajn vtedy pomoze ....

saska.t
23. mar 2014

Zbavit sa toho neda,Dr mi povedal,ze to maju deti max. do 7 r. Zivota potom nie,je to detska choroba-neprenosna,u nas to plati 100%,mala bude mat 6 r. a tento rok sme boli 1x bez 😉 väcsinou to sposoobuju prudke zmeny pocasia...

mummy01
23. mar 2014

odporuca sa doplnat dietatu vapnik aj mimo ochorenia a proste len cakat kym to odoznie,naozal po 7roku to prejde.Nas syn ma este 3roky s laryng.pred sebou 😒 a nieje pravda ze ochorenie je "neprenosne", je to virus ako kazdy iny ktory sa siri kvapockovou cestou ibaze u dospelých sposobuje iba nezavazny zapal hrtana...

stefka33
25. mar 2014

Z toho deti jedine vyrastú. Musíte to jednoducho prežiť dovtedy. Môj mal prudké záchvaty asi do 4-5 rokov. V -10 stupňových mrazoch som s ním v náručí zababušená spávala na balkóne. To jediné pomáhalo + Rectodelt.

zan33
24. apr 2014

ahojte, vcera sme sa vratili z nemocnice. mali sme tazky priebeh laryngitidy - syn ma 9 mesiacov a bolo to nase uplne prve ochorenie. tiez mam otazku, ako posilnit imunitu, kedze toto ochorenie uz mame ocakavat aj v buducnosti. niekto radi kravske kolostrum, niekto hlivu ustricovu atd atd. vase rady a skusenosti? co ozaj zabera, nech ho nedopujem kadecim a zbytocne a najmä nie hormonmi, ktore musel brat teraz v nemocnici, aby sme sa z toho dostali. prepac didi1603, ze moj prispevok nie je odpoved, ale tiez ju hladam a nechcela som napisat rovnaku otazku.

nankab
2. jún 2014

Ak opíšete viac ako sa prejavuje laryngitída, čo to zlepšuje, čo ju zhoršuje...ako sa správa...či potrebuje napr.spoločnosť, či je mrzutá...či je kašeľ a aký? čo sprevádza kašeľ a nejaké nezvyčajné prejavy??? poradím akútne homeopatikum

filipka3
30. okt 2014
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

ja som s tym s obidvoma detmi bojovala.. caste choroby.. a tak..skusali sme rozne pripravky.. nakoneic mi kamaratka odporucila probiotika Actibax.. som velmi spokojna