Poraďte gynekologičku v Bratislave

lylli02
21. mar 2013

Ahojte, chcem sa spýtať, či by ste mi nevedeli poradiť nejakú dobrú gynekologičku v Bratislave, s ktorou máte dobré skúsenosti, a ktorá je hlavne ľudská k svojim pacientkám. Ďakujem.

lencika
24. mar 2013

A musi to byt len zena, ja chodim ku gynekologovi taborskemu do pod. Biskupic a je fakt super mozem len odporucit

martinka12142224
24. mar 2013

ja mam dobru : Danuta Holecova na stredisku na Zaporozskej v petrzalke

sykorka162
25. mar 2013

ahoj, ja mam MUDr. Dubekovu na Fedinovej, som spokojnam, aj ked je hooodne pomala a treba sa vyzbrojit naozaj trpezlivostou na cakanie🙂

buba13
25. mar 2013

@lencika ja mám s ním veľmi zlé skúsenosti... nevedela som otehotnieť + nejaké okolnosti hladom toho som mala a on len injekcie mi pichal na vyvolavanie. A ja že pome to v šetriť a on nie je čo... veru bolo toho veľa a do roka som ostala tehotná po rôznych vyšetreniach v GPN Koch...

sesilia
25. mar 2013

Mudr.Taborskeho urcite neodporucam. Ide to u neho ako na beziacom pase, absolutne nema cas na pacientky.

lencika
26. mar 2013

ATo ste ma baby riadne zaskocili ja som s nim nemala problemy to ma teda mrzi ze som poradila zle

sesilia
26. mar 2013

@buba13

@lencika presne ako u mna, on picha injekcie ako na pase. ale jadro problemu ho nezaujma. Mozno,ked clovek nema ziadne problemy, tak je to ok.

lencika
26. mar 2013

Tak to potom dufam ze mi nic nebude alebo radsej hned odist

buba13
27. mar 2013

@sesilia @lencika presne, keď vám nič nie je tak ok, ale nie super. Moja kamoska rodila pri ňom. Radšej to tu nejdem rozoberať, ale jedno poviem nepichol jej injekciu na upchaty mliekovod. LENI šup od neho. Neďaleko na Krajinskej je výborná. Mesarosova. V rodinnom dome. Tak to je pani doktorka!

lencika
27. mar 2013

Chodim k lekarom do procaru tak si tam najdem aj gynekologa a budem mat vsetko spolu ale fakt dakujem baby za dobre rady

lylli02
autor
27. mar 2013

ďakujem za rady 🙂 aspoň viem, komu sa vyhnúť... aj ja uvažujem nad nejakou gynekologičkou v ProCare, tak ešte uvidím...

silvik1
27. mar 2013

@lylli02 ja chodím do ProCare Dr. Vážnemu ale rozmýšľam, že ho vymením za inú gynekologičku v procare. nesedí mi jeho štýl jednania. tiež je jeden z tých, ktorý je v pohode iba ak je pacientka zdravá. rozmýšľam nad Dr. Tazberíkovou - tiež z procare.

lylli02
autor
29. mar 2013

ešte stále som sa nerozhodla ku komu pôjdem... ale už by som sa mohla 😀 len sa bojím, že si vyberiem zle

jana121212
29. mar 2013

ja tiez hladam niekoho v ba, sice nemam ziadne problemy, ale clovek nikdy nevie. rozmyslam nad mayerovou pri figare, korenom na trnavskom alebo frkom na hviezdoslavovom namesti. na kazdeho z nich som pocula aj dobre veci, aj negativne

lylli02
autor
31. mar 2013

Na Mayerovú som počula len zlé veci, a tých dvoch nepoznám...

slims33
3. apr 2013

MUDr. Psalmanová v Lamači. Perfektná, veľmi ľudská a jemnučká. 🙂 🙂 🙂 🙂

lylli02
autor
4. apr 2013

ďakujem, len je to trošku ďaleko, ale budem uvažovať aj nad ňou 🙂

pe
9. feb 2014

prosim vas, chcem sa opytat na mudr. psalmanovu, pozerala som si jej ambulanciu a vyzera to na sukromne zariadenie, neviete, ci tam nie su nejake poplatky za vsetko mozne, lebo si hladam gynekologa niekde tu v ba IV a na niektorych som nasla, ze vyberaju rozne poplatky....

pe
9. feb 2014

a s mudr. kajabom v karlovke nemate niekto skusenost? spekulujem este nad nim.

pe
12. apr 2014

@lilitela dakujem ze si mi to nasla, ja som to nezbadala 🙂