Pôrod a migrény. Máte skúsenosť?

emily4
3. mar 2009

ahojte chcem sa opýtať či máte niektorá s tým skúsenosti nemám presne zistené z čoho mávam migrény. ako ste to zvládali prirodzene EPI alebo cisársky
ďakujem 🙂

patricia1971
3. mar 2009

ahojky,ja mávam také predmenšturačné migrény,mala som ich aj cez tehotenstvo,asi 4krát, a mávam ich aj teraz....epidurál som nemala,ale keď má raz človek migrény,tak ich má stále....ja chodím k neurologičke,je to že v cievach nejako zle prúdi krv...neviem,to presne napísať,asi mám nejako zúžené cievy a z toho to mávam....možno napíše nejaká sestrička,ktorá to vie odborne aj popísať...aj teraz som mala 3 dni migrénu a bol to des....hovorili mi,že keď budem mať epidurál, že môžem mávať migrény,ale ja som s epidurálom súhlasila,len mi ho už nestihli dať,malá sa veľmi rýchlo narodila.... 😵

sipcek
4. mar 2009

ahoj,ja mavam migreny pomerne casto,v tehotenstve to bolo neznesitelne bez liekov.Chcela som cisarsky ale moja gynek.povedala,ze pokial nemam vysoky tlak tak mozem aj prirodzene.Tak aj bolo.ale migreny som sa nezbavila.

e.vacka
9. mar 2009

ahojte, no ja som mala migreny pred otehotnenim straaaasne. Počas tehotenstva a kojenia som mala pokoj a pred týždnom som mala zase hroznu migrenu. Myslela som si, že bude mat pokoj. Migreny sa podla mna neda zbavit. 😢

katarinkad
10. mar 2009

Ja trpim hroznymi migrenami uz roky. 😔 😔 😔 Pocas tehotenstva som ich nastastie nemala. To bolo super! 9 mesiacov bez teh neznesitelnej bolesti a zvracania. 😵 No porodom sa to spustilo znovu. Dokonca sa mi zda ze ich po porode mavam este castejsie. 😒 ☹ 😒
Rodila som prirodzenym sposobom, mala som mat EPI, ale nakoniec som ju ani nemala. 😉

bezaz
10. mar 2009

no ja som si tehu fajnovo odtrpela migreny aj s vracanim, nevedela som, ci vraciam z tehu alebo z migren.. migreny som mala aj 3x do tyzdna, na pol dna bolo lepsie a prisla dalsia.. zatial som 4mesiace po porode a nemaaaaam migrenu 😀
nad epi som ani neuvazovala 😉

lienka79
10. mar 2009

ja mavam migreny casto a rodila som prirodzene...co maju migreny s porodom??
akurat viem,ze epi mzoe sposobit po porode migreny...nie u vsetkych,ale zriedkavo aano..takze aj to bol dovod,preco nie epi u mna 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre