Pôrod do vody na východe. Máte skúsenosti?

jespera
24. aug 2009

Ahojte,
chcem vas poprosit o radu co sa tyka porodu do vody, ale na vychode. Podarilo sa mi najst Trebisov a Spisku Novu Ves. Trebisov trosku poznam - bola tam kamoska. o SNV sa mi nepodarilo nic najst - adresu, co ako, podmienky, skusenosti zien....
Ak ste tu niektora z tohto okolia - pripadne ste tam boli, dik za infor.

zojana
24. aug 2009

jespera...ahoj, ja som z Trebišova a poznám ženy ktoré tu rodili do vody a celkom si to chválili..máme tu dosť dobrý personál takže si myslim že by si to tu mohla skusiť...ja mám termin za mesiac ale do vody rodiť nechcem..radšej klasika...takže tak... 🙂 🙂 🙂

andrejusa
24. aug 2009

Počula som, že aj u nás v Topoľčanoch sa dá rodiť do vody. Myslím že je tu aj niekde také téma na pôrodoch. V čom je lepší taký pôrod? ja by som to asi tiuež nechcela... 😕

monika131
24. aug 2009

Mne sa zdá, že rodiť do vody sa dá aj v Košiciach v Novej nemocke, alebo v Šaci, ale nie som si istá. Ja som nad tým ani neuvažovala, u mňa klasika. 🙂

miroslava89
24. aug 2009

andrejuska taka tema urcite je a priamo dole pod touto mojou vetickou🙂 klik:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jespera
autor
24. aug 2009

O Topolcanoch viem - je to tam, v Kosiciach to nerobia - skoda mam to blizsie.
A robia to este v Spiskej - ale vo vani je zena iba v I. dobe porodnej a potom na klasika.
Ja chcem komplet porod vo vode, len sa nemozem dopatrat na nejaky konkretny mail na niekoho - zostava asi iba telefon, len cez telefon to je take - narychlo...

garonka
24. aug 2009

jespera, skus pozrieť či nerobia aj v Banskej Štiavnici a ako píše tu v KE ani jedna pôrodnica nepraktizuje pôrod do vody. 😉

jespera
autor
24. aug 2009

Garonka - vdaka, len ja som z okolia Presova - takze je pre mna lepsie aspon ten Trebisov, ako Banska...

speci_rodinka
3. jan 2019

@jespera ahoj Jespera! kde si nakoniec rodila? ja som z Mi! tiez chcem do vody a ako sa ti tam páčilo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre