Pôrod a rooming in skin to skin kontakt v Prešove

danielalaura
28. aug 2017

Zdravim vas mamicky, tato tema tu uz asi bola ale opytam sa .... Chystam sa rodit v PO a zaujimali by ma skusenosti mamiciek ohladom prilozenia babatka, prveho kojenia na porodnej sale, rooming in ...kde je to lepsie ci stara porodnica ci monoblok .... Dakujem zienky

bale1rinka
28. aug 2017

@danielalaura a nieje to tak, že ti dieťa po umytí a odvážení dajú hneď na hruď kdekoľvek? mne to tak urobili

danielalaura
autor
28. aug 2017

@bale1rinka neviem ako to chodi v PO prve som rodila v UK a teraz budeme doma v PO tak si robim obraz aby som si vedela vybrat medzi starov a novou porodnicou co am bude viac vyhovovat

helena1982
28. aug 2017

no neviem ako je to v PO ale u nas je to tak, ze si musis dopredu povedat, ze to chces inak ho odnesu a uvidis ho az potom. a vlastne som niekde citala, ze si to tak musis povedat vsade na slovensku lebo vraj tu to bezne nie je, mozno by bolo lepsie keby sa spytas priamo tam 🙂

danielalaura
autor
28. aug 2017

@helena1982 dik jasne pojdem sa popytat...

alby2014
28. aug 2017

ja ti veim poradit, len o porode v Kosicaich v Saci...kde to robia automaticky, maleho som dostala na hrud, opytala sa Dr,ci ho mozu umyt, alebo nie...a nasledne ho za minutu doslova doniesli mal len pelusku a ciapocku dali mi ho na hrud prikryli nas dekou a nechali dve hodky, ale musi byt pri tebe este nejaka osoba manzel a tak...

bonovka
28. aug 2017

@helena1982 mne prilozili obe deti hned,este kym ma doktor sil (porodnica LV)..prvu mi uz evzali prec,aj mi ju hned nechali na izbe,druhu mi po prevoze z porodnej saly vzali a doniesli mi ju az neskor,na kojenie.druhy porod bol sice rychly,ale horsi,vycerpavajuci..asi zalezi od porodnice a okolnosti..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre