Pôrod s hemoroidmi

solnicka
15. feb 2013

Prosim vas, mala niektora kratko pred porodom hemoroidy? Ja mam problem s vonkajsimi, ale nie su zapalene, ani nekrvacaju, lan tam proste su. Ale citim ich pri tlakoch pred stolicou, a neviem si predstavit tlaky babatka, ci je vobec mozne rodit prirodzene aj hemoroidmi. Prosim poradte mi

janapiestany
18. jan 2018

ahoj ja som rodila pred 6Mesiacmi cele tehotenstvo som doslova sediet nemohla na riti a teraz mam pokoj chvala bohu 🙂 kup si dubovu koru lekarni namastit 3krat a mas pokoj odporucam

radynadzlato
9. júl 2019

@petrakoller1986 vraj aj pri cisarskom vystupia cize to bude 2jita bolest...myslim

frantiseklotrinsky
30. sep 2020

@petrakoller1986 ak si doma len sama, tak nechaj otborenu kupelnu a babo nechaj pri dverach. Ziaden problem. Ja som si teraz kupila len taku mini postielku na kolieskach, aby som dieta mohla vlacit vsade so sebou po byte

kikss
21. dec 2020

@solnicka ahoj ako si nakonec rodila?

kilio
23. jan 2021

@kikss ahoj mozem Ti aj ja napisat svoju skusenost.Rodila som pred rokom a nieco posledne mesiace tehotenstva som musela brat detralex lebo by som nevedela fungovat s bolestou.Pytala som sa porodnika ci nemozu pri porode nejak prasknut alebo nieco tak ze nie, len sa to este zhorsi ale nie je to indikacia na cisarsky.Syn mal 4,5 kg cize to tlacenie bol iny masaker na trn zadok.samozrejme bolest zadku prebila vsetky ostatne bolesti prvy tyzden yo bolo zle ale dalo sa to vydrzat.Brala som dalej detralex este chvilu a casom sa to dalo dokopy.Pri oboch porodoch som sa naucila ze cas vsetko vyriesi :D dnes ma vobec nic neboli ale je pravda ze hemoroidy mi uz nezmizli a su stale von.

frantiseklotrinsky
27. jan 2021

@kilio Ano mozem potvrdit. Porody to len zhorsia. Tiez ma to bolelo po porode. Zhorsilo sa to po dvoch tyzdnoch este. Je to bolest ako zápal. Ledva som spala. Trvalo to tiez dobre 2 tyz.aby bolest prešla a kym sa to pomaly stiahlo naspät to trvalo aj vyše 1,5 mes. A tiez su hemoroidy vonku. A to dokonca pred porodmy som sa o nich stsrala, ligatúru absolvovala dokonca v DE a nič. Nepomohlo to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre