Porod se blíži. V jaké jste náladě?

jana.cb
22. mar 2009

Ahojky holky. Zkusila jsem nrzávazně založit tohle téma - doufám, že tu není již založené 😉 zajímalo mě vaše rakce, postřehy, zkušenosti, natěšení, pohlaví, co manžové jak se těší a prožívají s vámi, připravy k porodu - nejen kde budete a jak rodit a různé další věci 😉

nini19
30. mar 2009

.....no fakt to utika 🙂 no ja si to uzivam,aj se tesim,no to brisko mi roste,ale strasneeee,ale vzdyt i mala a bude to supr tak na leto....slunicko,hezky si to uzijem 😵 ,vybavicku uz mate?pomalunku by si si mneli i tasku do poro balit.... 😉

jana.cb
autor
30. mar 2009

Niníku jo jo my uz mame vsechno uz asi od 4 mesice protoze mam rizikovy tehotenstvi a strasili me tim ze taky muzu skoncit v nemocnici a lezet do 9 mesice 😒 takze jsem vse nakoupila uz drive a ted si jen uzivam tehu a couram po meste a nakupech a tak no 😉 a tasku do porodnice jsem taky cca pred 2 mesicema uz sbalila 😉 jen se trosku bojim toho az to prijde no 😒 na jednu stranu se moc tesim ale na druhou me docela desi jaky to bude a zda to bude ok a tak no ☹
Mimco na leto je super vec!!! 😵 vid? 😉

nini19
30. mar 2009

...no to je supr vec 🙂 no tak uz mas po starostech,vse nakoupeno...no tasku sem si do poro zbalila uz i ja,clovek nikdy nevi co se stane.Ja sem uz taky doma na nemocensky,takze taky jen couram po nakupech a taky po netu,nevim co bych si bez nej pocala...ty jo uz od vcera mi desne tvrdne brisko a mala se krouti je to teda divnej pocit.ja sem se ti nejak toho porodu prestala bat,uz se jen tesim,bude to bolet,ale nejak ven musi a nejak to uz dopadne.. 😉 budes chtit epidural?ja nevim,nemuzu se rozhodnout 😨

jana.cb
autor
30. mar 2009

Niniku tak na tvrdnuti je paradni vec magnezko 😉 ty sumivy tabletky ..hodne holkam tady na konikovi pomaha 😉 takze si ho zkus taky koupit a popijet aby brisko netvrdlo 😉 jo jo to je jedine dobr eze uz jse staky sbalena presne jak pises clovek nikdy nevi co ale budeme doufat ze v porodnici budeme az v terminu porodu 😉
Ja se ho uz taky nebojim ..bala jsem se ho drive ale to nateseni na mimco je silnejsi a vydrzet a vytrpet si to musi kazda zenska no :o))))
Niníku ja asi ne .....pokud to nebude treba tak zadny epidural ale klasika 😉 se toho epiduralu docela bojim ono to ma svy + ale i - no .-((( takze spis asi ne pokud to vylozene nebude situace vyzadovat coz doufam ze ne 😒 kazdopadne to stejne s tebou musi probrat ten Dr co te bude mit na starosti a on taky zvazi zda je to pro tebe a v tu chvili hlavne na miste ci ne no 😒

jana.cb
autor
30. mar 2009

mas na to casiku habakuk se rozhodnut preci 😉 zjisti si pro a proti a dej i frec s gyndarem trebas nebo procti ruzny diskuze at mas nad cim dumat ale ja sjem posera a spis se bojim co by se tim mohlo pokakat .-(( proto radsi bych moc rada zustala i klasiky no 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre