• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

13. januára 2016 
Tak moc diky, taky jsem si to myslela, ale nebyla jsem si jista.Peppapig, diky, taky mas krasnou holcicku :slight_smile:
22. aug 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rado se stalo :slight_smile:
22. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky.celkom dobre pocasie v londyne.

mala by som otazku nevie niektora nahodou poradit co mam dat do vnutra kociarika,mama mi radi nejaku osusku,su nejake specialne povliecky do kocikou?
vdaka!pekny zvysok vikendu
22. aug 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi a na co osuska :sweat_smile: ? mas bombasticky kocarek, pokud se nemylim mamas&papas, taky jsem mela pro M prvni kocarek od tamtud :slight_smile: Ja jsem vzdy mela v kocarku jen bilou cistou prezehlenou plinku, pak jsem od toho pomalu opoustela. Pro zimni mimi asi fusak ne, nevim, M byla teple jarni mimco
22. aug 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peppapig - vdaka tak uvidim ked uz bude miminko a hlavne ake bude pocasie.
22. aug 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do vanicky? nas ma ovciu kozusinu- je perfektna aj v horucavach-nikdy sa na nej nespoti. sice draha, ale podla mna dobra investicia. a ked nie zrovna kozusinku, tak mu davam take bambusove ''decky''.
22. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wild horses
kukla som ti do albumu maly je podareny :wink: a psy nie su ziarlive na maleho? to nas moric (pes nasich)ziarli uplne na vsetko!!!! segra uz teraz stresuje co s nim budu robit, ked sa jej male narodi :slight_smile:
22. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, neziarlia. no este to by mi chybalo, davat do laty 4 havkacov :wink:
oni by sa o neho chceli starat, ked sa pokaka, angus je hned pri nom a chce pomahat, uchyl jeden :grinning:
no nemaju dovolene sa ho ani len dotknut, len ked im dovolim.
najlepsi su pri kocikovani, tak si vykracuju pri tom kociku :grinning:
drobec ich uz zacina vnimat, najma ked su hlucni pri hrani a velmi sa mu paci farebna ba bou. no prvy usmevcok hodil na nasu starucku innisku :slight_smile:
no dalsie podrobnosti uz nebudem vypisovat, lebo si o mne pomyslite ze som total uchyl ako ten nas angusko :grinning:

a co ty? dufam, ze uz ostavas doma a ziadna praca!!!! :wink:
oke, idem sa ja pobrat k malemu, zajtra snad bude tak krasne ako dnes- skoro cely den sme boli vonku a obdivovali nase stavenisko, haha :grinning:
22. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...doma by som sa zblaznila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,budem chodit do roboty ,ale ovela viac sa budem setrit!!!este ma caka coloposkopia a sa uvidi co budu so mnou robit....hadam vydrzime:wink:
22. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky veru mame krasne slnieckovo dneska, my zas vietor ale tak ako vzdy, ideme vooon konecne, dufam ze mala aj pobuva je akasi otapena :unamused:
23. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ja ze si idem pocitat a nist :grinning:
24. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, slovakia tak ako sa nam citis? uz to mas cochvyla :wink:
tak mne sa konecne podarilo urgovat hospital a anti natal department a dnes ideme na 12tt scan (uz sa moc tesime s manzelom ) a vo stvrtok mam prve stretnutie s midwife, tam nam budu robyt asi blood test ze?

pekny den kocky :wink:
24. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gaby, blahozelam
ano budu ti brat krv - riadne asi "pol" litra,...zacni pit, nech mas riedku krv a dobre tecie,... mne nesla, tak mi brali krv na dalsom stretnuti :slight_smile:
my mame 20tt scan v stredu,...wow, strasne to leti
24. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj
akurat mi prisiel kocik ,tak sa vytesujem :dizzy_face: :grinning:
24. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia, to je super,.... a co mas?
ja som si vcera kupila jeden (a to som fakt ziadny kocik kupovat nechcela) - tak uz mame 4.

lenze tento stal 5£, tak nekup to :grinning:

http://www.mamasandpapas.com/product-03-sport-tundra/100295700/type-i/
takyto - len je z minuleho roka (ale aj farbou sedi)
24. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera super :grinning:
ja som kupila O Baby Zezu nechcela som vela investovat je v albume :wink:
ja som tak strasne leniva baby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej dadula tak mozno aj pohlavie babetka budete vediet :wink: alebosa chcete prekvapyt?

ja neviem ci by som vydrzala asi by som chcela vediet skor co cakame ..ja som strasne netrpezliva :grinning:
No baby vy uz aj takto kocyky ready na kocikovanie ? jej ja sa na take veci moc tesim ked budeme robyt baby shopping ale este mame kopec casu aj ked to straaassne rychlo vsetko ubieha . :wink:
24. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia, krasny kocik, vidim ze sa vytesujes..... a uz sa citis lepsie?? oddychujes?
ja som ten svoj 5librovy kocik zlozila a hodila do budy (vyberiem a oprasim az ked bude treba) - nech nezavadzia :sweat_smile:
gaby,...nechame si to ako prekvapko,....aspon nieco na konci toho "divadielka"
:sunglasses:
mas pravdu leti to strasne rychlo
24. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka
ja by so nevydrzala :grinning: som strasne zvedavy clovek od prirody :wink:
24. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zvedava,... ale v tomto pripade mi to je akosi "jedno", hlavne zdrave babatko a ine neriesim :wink:
24. aug 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, bola som dnes u midwife, kedze som jej hovorila ze babatko sa menej hybe, tak ma poslala do nemocky na monitoring... bola som na nom asi 45 min a pocas toho mi namerali kontrakcie asi kazdych 5-6 minut a ja som ich vooobec necitila.... no chapete? :confused:
poslali ma domov, vraj uvidime co bude... a tusim mi silneju... manzelik beha po dome a pripravuje veci do porodnice a mne je z toho do smiechu :grinning:
idem sa okupat a uvidime co bude dalej...
24. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, rychlo sexik :wink: prostaglandiny pomahajuuuu :grinning: my s fdrahym stale nisttt :pensive:
24. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uankab
good luck az mas malu rychlo pri sebe :wink:
mne sa strasne pacilo ked nas hodili 3 naraz na monitoring,tak nebolo nic pocut iba srdiecka drobcov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bolo take mile :wink: :dizzy_face:
hathor
neboj aj to bude :grinning:
ja o sexe mozem len snivat :unamused: na zaciatku mi v nemocke nikto neveril ,ze sex nebol-mysleli ,ze som krvacala zo sexu :frowning2:
24. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam po sestonedeli ( v nedelu), vobec som moc nekrvacala a este mam vytok. vobec sa na to necitim a ani neni casu :stuck_out_tongue_closed_eyes: som rada,ze si pospim... mala spava tak do 4 rano a potom nie, len sa puci a ziadny spanok... :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem nachystat kupanicko,nech si uzije :grinning:
24. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, boli sme dnes na vazeni. 21 tyzdnov a 8,5 kg, A to bol vykakany a nakojeny 2 hodky pred vazenim :wink:
24. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wild.horses- ty mas teda valibuka :grinning: :grinning: :grinning: to som si myslela ze nase su buchticky ,ale kde sa hrabeme na tvojho? :wink: :wink: :wink: len tak dalej....
slovakia- s tym monitorovanim bola sranda aj u nas- sa teda natrapili pokial nasli oboch :dizzy_face: :dizzy_face:
no nasi spia v celku dobre- Evicka od 20.00 potom nakrmim o 22.30a spi do 7.00 adam to iste len ten sa este zobudi raz o 3.00 na krmenie. :pensive:
24. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, jej Uankab tak drzim moc moc palce. teda to je super ze ty tak pozitivne a bez strachu..ja som len v 12tt a trocha sa aj obavam porodu ale asi je to normalne :wink: tak good luck co sa vam to blizi babenky.

ja som mala vcera uspesne za sbeou prvy 12tt scan aa vsetko je v poriadku, brali mi krv na down syndrome check in.Konecne stretavam prvy krat midwife tento stvrtok a chu mi robyt viac blood test. neviete na co vsetko to bude?

eviska gratulujem k dvojickam :wink:

AHoj hathor si aj v bolestiach ale uz nic necitis?
25. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviska... dnes som ho vzala do prace a sef mi povedal, ze aky je malinky :grinning: Ze jeho svagrina ma rovnako stareho syna a o 10 cm vacsieho :confounded: Skoda, ze som sa nespytala, ci ho krmi niecim vyrobenym par desatroci dozadu a dovezenym z Ukrajiny :wink: Inak moc nechapu, ze mu nedavam flasku, ale uz pije rovno z poharika :confounded: a ani to, ze je stale len na maminom mlieku :unamused: Well, never mind!
25. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wild.horses- nic si z toho nerob- mna sa naposledy HV pytala ci uz prikrmujem :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: moje uz niesu kojene tak by som mala zacat tak od ukonceneho 5 mes.,a ona sa to pytala ked mali 4.a ani moj starsi syn dlho nepoznal co je flasa- az babka na svk zaviedla :angry: :angry: :angry: ked sa o nho 2 dni starala :angry: som sa jej pekne podakovala
gaby- vdaka :slight_smile: ,super ze je vsetko ok :slight_smile:
uankab- drz sa :dizzy_face:
25. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny,tak ma napada ta tetusa z ameriky,co planovala kojit osemtorcata (ci ako sa to pise) :grinning: :grinning: :grinning: to skoci a moze zacat znova :grinning:
ja som tiez mala holcinu na kontrolu, ze kolko ma moja mala,ci dva tyzdne :angry: :grinning: ja sa na nu pozeram,ze mesiac :zipper_mouth: ze ako to rychlo uchodi :zipper_mouth: ty vado,to vyzera taka drobna :astonished: a ja,ze ako narastla :sweat_smile:
25. aug 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok