Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

teri30
22. aug 2009

Tak moc diky, taky jsem si to myslela, ale nebyla jsem si jista.Peppapig, diky, taky mas krasnou holcicku 🙂

peppapig
22. aug 2009

Rado se stalo 🙂

domi123
22. aug 2009

ahoj babenky.celkom dobre pocasie v londyne.

mala by som otazku nevie niektora nahodou poradit co mam dat do vnutra kociarika,mama mi radi nejaku osusku,su nejake specialne povliecky do kocikou?
vdaka!pekny zvysok vikendu

peppapig
22. aug 2009

domi a na co osuska 😅 ? mas bombasticky kocarek, pokud se nemylim mamas&papas, taky jsem mela pro M prvni kocarek od tamtud 🙂 Ja jsem vzdy mela v kocarku jen bilou cistou prezehlenou plinku, pak jsem od toho pomalu opoustela. Pro zimni mimi asi fusak ne, nevim, M byla teple jarni mimco

domi123
22. aug 2009

peppapig - vdaka tak uvidim ked uz bude miminko a hlavne ake bude pocasie.

wild.horses
22. aug 2009

do vanicky? nas ma ovciu kozusinu- je perfektna aj v horucavach-nikdy sa na nej nespoti. sice draha, ale podla mna dobra investicia. a ked nie zrovna kozusinku, tak mu davam take bambusove ''decky''.

slovakia13
22. aug 2009

wild horses
kukla som ti do albumu maly je podareny 😉 a psy nie su ziarlive na maleho? to nas moric (pes nasich)ziarli uplne na vsetko!!!! segra uz teraz stresuje co s nim budu robit, ked sa jej male narodi 🙂

wild.horses
22. aug 2009

nie, neziarlia. no este to by mi chybalo, davat do laty 4 havkacov 😉
oni by sa o neho chceli starat, ked sa pokaka, angus je hned pri nom a chce pomahat, uchyl jeden 😀
no nemaju dovolene sa ho ani len dotknut, len ked im dovolim.
najlepsi su pri kocikovani, tak si vykracuju pri tom kociku 😀
drobec ich uz zacina vnimat, najma ked su hlucni pri hrani a velmi sa mu paci farebna ba bou. no prvy usmevcok hodil na nasu starucku innisku 🙂
no dalsie podrobnosti uz nebudem vypisovat, lebo si o mne pomyslite ze som total uchyl ako ten nas angusko 😀

a co ty? dufam, ze uz ostavas doma a ziadna praca!!!! 😉
oke, idem sa ja pobrat k malemu, zajtra snad bude tak krasne ako dnes- skoro cely den sme boli vonku a obdivovali nase stavenisko, haha 😀

slovakia13
22. aug 2009

...doma by som sa zblaznila 😝 ,budem chodit do roboty ,ale ovela viac sa budem setrit!!!este ma caka coloposkopia a sa uvidi co budu so mnou robit....hadam vydrzime😉

newyorkgirl
23. aug 2009

ahojte babulky veru mame krasne slnieckovo dneska, my zas vietor ale tak ako vzdy, ideme vooon konecne, dufam ze mala aj pobuva je akasi otapena 😒

newyorkgirl
24. aug 2009

teda ja ze si idem pocitat a nist 😀

gaby0205
24. aug 2009

caute babule, slovakia tak ako sa nam citis? uz to mas cochvyla 😉
tak mne sa konecne podarilo urgovat hospital a anti natal department a dnes ideme na 12tt scan (uz sa moc tesime s manzelom ) a vo stvrtok mam prve stretnutie s midwife, tam nam budu robyt asi blood test ze?

pekny den kocky 😉

dadulka2000
24. aug 2009

gaby, blahozelam
ano budu ti brat krv - riadne asi "pol" litra,...zacni pit, nech mas riedku krv a dobre tecie,... mne nesla, tak mi brali krv na dalsom stretnuti 🙂
my mame 20tt scan v stredu,...wow, strasne to leti

slovakia13
24. aug 2009

ahoooooj
akurat mi prisiel kocik ,tak sa vytesujem 😵 😀

dadulka2000
24. aug 2009

slovakia, to je super,.... a co mas?
ja som si vcera kupila jeden (a to som fakt ziadny kocik kupovat nechcela) - tak uz mame 4.

lenze tento stal 5£, tak nekup to 😀

http://www.mamasandpapas.com/product-03-sport-t...
takyto - len je z minuleho roka (ale aj farbou sedi)

slovakia13
24. aug 2009

vyzera super 😀
ja som kupila O Baby Zezu nechcela som vela investovat je v albume 😉
ja som tak strasne leniva baby 😝

gaby0205
24. aug 2009

jej dadula tak mozno aj pohlavie babetka budete vediet 😉 alebosa chcete prekvapyt?

ja neviem ci by som vydrzala asi by som chcela vediet skor co cakame ..ja som strasne netrpezliva 😀
No baby vy uz aj takto kocyky ready na kocikovanie ? jej ja sa na take veci moc tesim ked budeme robyt baby shopping ale este mame kopec casu aj ked to straaassne rychlo vsetko ubieha . 😉

dadulka2000
24. aug 2009

slovakia, krasny kocik, vidim ze sa vytesujes..... a uz sa citis lepsie?? oddychujes?
ja som ten svoj 5librovy kocik zlozila a hodila do budy (vyberiem a oprasim az ked bude treba) - nech nezavadzia 😅
gaby,...nechame si to ako prekvapko,....aspon nieco na konci toho "divadielka"
😎
mas pravdu leti to strasne rychlo

slovakia13
24. aug 2009

dadulka
ja by so nevydrzala 😀 som strasne zvedavy clovek od prirody 😉

dadulka2000
24. aug 2009

aj ja som zvedava,... ale v tomto pripade mi to je akosi "jedno", hlavne zdrave babatko a ine neriesim 😉

uankab
24. aug 2009

ahojte babenky, bola som dnes u midwife, kedze som jej hovorila ze babatko sa menej hybe, tak ma poslala do nemocky na monitoring... bola som na nom asi 45 min a pocas toho mi namerali kontrakcie asi kazdych 5-6 minut a ja som ich vooobec necitila.... no chapete? 😕
poslali ma domov, vraj uvidime co bude... a tusim mi silneju... manzelik beha po dome a pripravuje veci do porodnice a mne je z toho do smiechu 😀
idem sa okupat a uvidime co bude dalej...

hathor1231
24. aug 2009

zuzi, rychlo sexik 😉 prostaglandiny pomahajuuuu 😀 my s fdrahym stale nisttt 😔

slovakia13
24. aug 2009

uankab
good luck az mas malu rychlo pri sebe 😉
mne sa strasne pacilo ked nas hodili 3 naraz na monitoring,tak nebolo nic pocut iba srdiecka drobcov 😵 😵 😵 bolo take mile 😉 😵
hathor
neboj aj to bude 😀
ja o sexe mozem len snivat 😒 na zaciatku mi v nemocke nikto neveril ,ze sex nebol-mysleli ,ze som krvacala zo sexu ☹

hathor1231
24. aug 2009

ja uz mam po sestonedeli ( v nedelu), vobec som moc nekrvacala a este mam vytok. vobec sa na to necitim a ani neni casu 😝 som rada,ze si pospim... mala spava tak do 4 rano a potom nie, len sa puci a ziadny spanok... 😝 idem nachystat kupanicko,nech si uzije 😀

wild.horses
24. aug 2009

ahojte, boli sme dnes na vazeni. 21 tyzdnov a 8,5 kg, A to bol vykakany a nakojeny 2 hodky pred vazenim 😉

eviska83
24. aug 2009

wild.horses- ty mas teda valibuka 😀 😀 😀 to som si myslela ze nase su buchticky ,ale kde sa hrabeme na tvojho? 😉 😉 😉 len tak dalej....
slovakia- s tym monitorovanim bola sranda aj u nas- sa teda natrapili pokial nasli oboch 😵 😵
no nasi spia v celku dobre- Evicka od 20.00 potom nakrmim o 22.30a spi do 7.00 adam to iste len ten sa este zobudi raz o 3.00 na krmenie. 😔

gaby0205
25. aug 2009

Caute kocky, jej Uankab tak drzim moc moc palce. teda to je super ze ty tak pozitivne a bez strachu..ja som len v 12tt a trocha sa aj obavam porodu ale asi je to normalne 😉 tak good luck co sa vam to blizi babenky.

ja som mala vcera uspesne za sbeou prvy 12tt scan aa vsetko je v poriadku, brali mi krv na down syndrome check in.Konecne stretavam prvy krat midwife tento stvrtok a chu mi robyt viac blood test. neviete na co vsetko to bude?

eviska gratulujem k dvojickam 😉

AHoj hathor si aj v bolestiach ale uz nic necitis?

wild.horses
25. aug 2009

eviska... dnes som ho vzala do prace a sef mi povedal, ze aky je malinky 😀 Ze jeho svagrina ma rovnako stareho syna a o 10 cm vacsieho 😖 Skoda, ze som sa nespytala, ci ho krmi niecim vyrobenym par desatroci dozadu a dovezenym z Ukrajiny 😉 Inak moc nechapu, ze mu nedavam flasku, ale uz pije rovno z poharika 😖 a ani to, ze je stale len na maminom mlieku 😒 Well, never mind!

eviska83
25. aug 2009

wild.horses- nic si z toho nerob- mna sa naposledy HV pytala ci uz prikrmujem 😲 😲 😲 😲 moje uz niesu kojene tak by som mala zacat tak od ukonceneho 5 mes.,a ona sa to pytala ked mali 4.a ani moj starsi syn dlho nepoznal co je flasa- az babka na svk zaviedla 😠 😠 😠 ked sa o nho 2 dni starala 😠 som sa jej pekne podakovala
gaby- vdaka 🙂 ,super ze je vsetko ok 🙂
uankab- drz sa 😵

hathor1231
25. aug 2009

babeny,tak ma napada ta tetusa z ameriky,co planovala kojit osemtorcata (ci ako sa to pise) 😀 😀 😀 to skoci a moze zacat znova 😀
ja som tiez mala holcinu na kontrolu, ze kolko ma moja mala,ci dva tyzdne 😠 😀 ja sa na nu pozeram,ze mesiac 🤐 ze ako to rychlo uchodi 🤐 ty vado,to vyzera taka drobna 😲 a ja,ze ako narastla 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre