• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

13. januára 2016 
atemi,... cez jednu spedicku sa da dostat v baliku bez problemou na SR,... do 30kg zaplatis 25£,.... :slight_smile:
18. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka posli mi prosim IP cislo na tu spedicku.ja mam jednu,ta zobere vsetko,ale stoji £ 1.5 za kg.

Slovakia ja si nemyslim,ze je toto vsetko normalne.Prosim zbal sa a chod do nemocky,nech ta neodbijaju a nech ta riesia!!!! Nemusi to byt nic ,ale aspon skus!!!
18. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka veru napis kym posielas? ja pouzivam HC courier aj teraz budem posielat, beru libru cosi tusim za kilo a ked nad 15kg tak je to lacnejsie sa mi zda... ale ja som s nimi velmi spokojna, lebo idu iba 3 dni co je dost rychlo, predtym som posielala inym a slo to 3 tyzdne uz som sa s tymi vecami vtedy aj rozlucila :confounded: ale nakoniec prisli...

tak my sme dnes boli ockovat swine flu, dufam, ze prezijeme, caka ma skola poobede jaj :unamused:
18. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som mam kocky nazov tej dopravnej spolocnosti so IP,.... staci vyplnit formular a oni vas kontaktuju. su zlati.
18. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
newyorkgirl, prave dnes rano v GMTV, bola debata ohladom toho ockovania (som sa chystala do prace tak ma to zaujalo), a ten dr. vravel ze by sa tiez ako tehula nedal ockovat. dufam ze budes ok,... isto je to bezpecne,...ale :slight_smile:
18. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka posli aj mne..popis o tej courier spolocnosti a robia tiez z sk do uk? a su ozaj lacny ?

baby ani ja sa nedam ockovat a to ozaj som in high risk, kedze robim a byvam v centre Lonydna, pouzivam kazdy den tube a som v praci kde uz dvaja mali swine flu :unamused: ale ja nie som presvedcena tymi vysledkami a tak nepouzijem ziadnu vakcinu. :wink:
18. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyg a si ockovana aj proti inym druhom chripky? lebo sance ze dostanes su take iste az nie vacsie

gaby dobre robis...
18. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
tak som doma z nemocky
baby ja si tam tak v pohode sedim ,ze budeme riesit iba nejake papierovacky okolo vyvolavacky :confounded: a oni svinky ked nemohli urobit sweep midwaifes,tak mi to robil doktor!!!!!! nasilu mi vrazil prsty do mojho chudacika krcka :angry: ,videla som vsetkych svatych-dessssss!
uz ked bol vo vnutri pohoda,len to ked mi otvaral ten krcok-fuj a s usmevom mi povedal ,vidis a uz si na 2cm otvorena!(inak bol velmi pekny-ale to ho nezachranuje),malinka je uz velmi nizko a dufa ,ze do 24hod porodim a to krvacanie je pozostatok zatky. a presunul vyvolavacku z tohto piatku na utorok -posledny den 42tt :angry: :angry: :angry: tym ma tiez dobre nahneval :confounded:
18. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia ja dufam ze porodis bez vyvolavacky tak to bude najlepsie tak nezur :grinning:
18. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovaki: tak snad ten sweep zabere a nebudes tam vubec muset jit.
Kruci ja uz chci taky rodit, ten muj tlustoprd me fakt nici:slight_smile: Vcera jsem mela jakoby menstruacni bolesti docela dlouho...uz to mam tak tyden..da se poznat, ze se neco chysta, nebo to proste muzu mit kdovijak dlouho?
18. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loki
ja take ,ze naozaj kontrakcie mam uz tyzden ,ale tieto dve noci boli dost zle....mam ich s 15min odstupom a kazda trva takl okolo 30sek adlhsie aj teraz mam kontrakcie ,ale pokial nie su po 5 min a aspon 2hod za sebou ,tak nestresujem
18. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

slovakia.. tak verim, ze uz to skoro pride :wink:

Dnes sme boli v Hull, zmokli sme ako take kurence. Som taka unavena, ze sa mi nechce ist ani dole odrezat si z jablckoveho kolaca :unamused:

poslite mi, prosim, kontakt na toho kuriera. Uz ste s nimi niekto posielali a ako dlho trva transport z uk do svk a pripadne spat?
vdaka.
18. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia,neboj...porodis uz aj bez vyvolavacky...tvo krckok trebalo len troska nakopnut :grinning: a vsetko uz pojde samo...takze dufam,ze budes stihat napisat aspon,ze uz utekas do nemocky...budeme drzat prsteky a tesit sa na updating :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz mam vsetkeho dost :confounded: uz naozaj zacinam tento stav nenavidiet :angry:
18. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Tak tu sa uz pomaly rodiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aj my cakame. Uz to tiez moze prist kazdym dnom. Som hrozne zvedava. :slight_smile:
18. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, slovakia - uz to pride!!!!!!!!! A coskoro budes mamina :wink:
18. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia: za chvili to mas za sebou, uvidis! aj bez vyvolavacky
18. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia,... citim s tebou, ale ako kocky vravia, uz to dlho nepotrva, neboj. :wink:
18. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Ja uz cakam tiez na porod.Chcem sa vas opytat,mavali ste mokro dole?Dnes mi midwife povedala,ze to je ok,ze mam len trosku viac vytoku v sebe,dieta je ok a ja zo spodu tiez a zavreta. Ale od nedele skoro kazdy den mam mokre nohavicky.- je to neprijemne. Je to normalne? :confounded: slovakia-drz sa
18. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chuda nase slovakia...a mas niekoho kto je pri tebe teraz a pri porode..ako opora..joj ale ty si silne slovebnske ziena :wink: neboj drz sa nam..uz to je za rohom..moc na teba myslime :slight_smile:
18. nov 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia, moja zlata, ja ze uz je mrne mezi nama a ted kukam, ze mas v pasu porad 42 tt, neboj uz to bude jen par hodin a pak te tu neuvidime hoodne dlouho, nebudes vedet co driv :grinning:
18. nov 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvietocek aj tebe drzime palce.. no a ohladom toho mokra..
ja som v 25tt a mam casto mokro dole ako taka bezfarebna voda, neviem co to je ale Dr vravel ze to nic nie je a nemam sa obavat :unamused:

no baby mna tiez ako slovakiu byt tehu vobec nebavi, ale na malu sa tesim. Len to ze rastie mi brusko, priberam a ten celu tehotensky process nemam rada vobec! Juj ale malinku by som si tak strasne vystiskala :grinning:
18. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa do skupiny - I dont like being pregnant :grinning: , babatko to hej,...ale nech si to odnosi a odrodi chlap - to by sme asi ozaj vymreli po meci :slight_smile:
18. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slovakia myslime na teba a uz to vydrz, ked si dosla uz takto daleko, uz to dlho nepotrva a uz ta caka len to dobre, len sa nenervac malinka to vyciti a nechces aby prisla na svet nahnevana, ty chlapi ju mozu hnevat aj ked bude starsia....
18. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcata ,ten sweep to asi spustil :slight_smile: idem poriesit klystir a vanu ,dufam ,ze mala sa narodi na moje narodky :slight_smile:
18. nov 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: drzime prsteky,nech sa narodi zajtra...hlavne nech ste uz spolu...zasluzite si to obe...
18. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia drz sa! :wink:
18. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej to by bol super darcek pre teba slovakia,.... drz sa :slight_smile:
18. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem do nemocky ,ahoooj :wink:
18. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slovakia velmi drzime palceky a uz sa tesime na malu Miu a na teba ako sa zase ozves. A vsetko naj naj naj k narodeninkam, lepsi darcek si uz dat ani nemozes. XXX
18. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok