Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

hathor1231
22. dec 2009

jejda, baby. tak nie je prave najkrajsie,ci uz to je alergia alebo potnicky 😖 mala nikdy nemala nic take. ked mala potnicky,tak malinke cervene bodenky na hlavicke a nie take hnusne pupaky 😖 ja by som asi zosalela 😅
drzim palce,loki. aspon budes mat cez sviatky pokoj na dusi 😉 nech mu to rychlo prejde... 😲

uankab
22. dec 2009

loki, neboj, bude to novorodenecke akne zrejme, resp. baby ekzem.. ako som ti pisala, premastovat a ono to zmizne, my sme to mali po celej hlavicke.. zacalo to na tvaricke a poza uskami, potom sa to rozsirilo po celej hlavicke a trosku na telicku... vtedy sa nam to krasne vycistilo... akurat ze teraz mame ekzemik, a ten uz tak lahko dole nejde, uz vyse dvoch mesiacov ☹

baby, kuk do albumu 😉

mihouk
22. dec 2009

Loki, nas maly tiez rash,ked boli v lete tie tepla a natierala som mu to Oilatom, celkom mu to preslo, ale neviem preco, zostala mu na licach taka hrubsia kozicka, nie taka jemna ako vsade inde, takze stale natierame....

slovakia13
23. dec 2009

dobre ranko 😉
baby tykaju sa povianocne zlavy aj obchodu na nete?chcem konecne objednat tu satku a neviem ci teraz ,alebo mam este pockat.....asi kupim tu co hodila link kvietocek,alebo este poradte,vobec sa neviem rozhodnut

newyorkgirl
23. dec 2009

ahojte baby veru ste toho strasne vela popisali...

rimmel ja peciem stale iba so sainsburys baking, obycajna lacna rastlinna kocka a vsetky kolace sa mi zatial podarili 😀

catherine, ja som prekvapena ze na ocko vam nedali nejake kvapocky... nam aj vyplachovali na SK kanalik a nepomohlo, vobec nebol upchaty vraj, tak nam dali nejake kvapky a to preslo, ale 3 roky dozadu veru nepamatam, co to bolo... malej tuna slzilo ocko aj minulu jesen asi mesiac a tiez po kvapkach nam to preslo nejakych...

my mame s mechurom problem, sme boli u GPho, chodim tam 2x do tyzdna uz a mal zaznam uz v OKTOBRI sa mala stazovala na cikanie, ale nema tiez ziadnu bakteriu ci infekciu, ale chuda stale pisti ze cikat cikat tak nam dal ATB na mocove cesty a cakame kym zaberu 😒

vcera sme boli na ultrazvuku, vsetko mame v poriadku, krasne rastieme a vyzera to ze nam pribudne v maji chlapcek 😵

slovakia13
23. dec 2009

newyorkgirl
gratulujem ku chlapcekovi 😵

newyorkgirl
23. dec 2009

slovakia dakujeme 🙂 akurat musime menit garderobu z ruzovej na modru, co ale mne vobec nevadi 😀

hathor1231
23. dec 2009

nybg, jeee pipik 😀 😀 😀

skoro sa uzdravte 😉 ☹

mala ma ide zozrat,tak pa 😅

gastya
23. dec 2009

loki01 dakujem za informacie.tak nejak si to predstavujem aj ja.manzela som uz pripravila ze bude musiet prebalit a obliect tak sa tesime ze za 7 dni budeme mat drobca pri sebe.

catherine2505
23. dec 2009

NY tak nam nedali ziadne kvapky len kazali vytierat ☹ absolutne nic sa stym nedeje,tak som zacala vcera chladit vodu ako mi poradila saza,uvidime ci pride nejaky vysledok.Vstredu ideme na ocovanie tak sa skusim znova opytat a nech mi daju k tomu aj nejake blizsie info
ozaj a gratulujem ku chlapcekovi 🙂 🙂 🙂
Slovakia skus este pockat lebo po Vianociach byvaju fakt super akcie,urcite sa ti to oplati viac kedze si sama 😉

rimmel
23. dec 2009

cat aj nam kazali vytierat..podla mna to je spravne, nechcela by som mu davat nejake kvapky ked to nepotrebuje, ved to nema zapalene..ale zavisi od toho ci ozaj mate to co my, nevivinuty kanalik.. 😒 lebo tomu kvapky ozaj nepomozu 😀

catherine2505
23. dec 2009

rim,ked pojdeme na to ockovanie tak ja skusim popitat co to presne je a podla toho sa potom aj zariadim.Zatial to tiez len vytierame,ale ona ma to fakt dost brutalne,ked sa zobudi tak ma polepene aj vlasky,licko,jednoducho to vyzera dost nepekne,premyvame fakt pomaly kazdych 10 min.Mozno je to len ten kanalik,ale v takom stave ze bude potrebovat odbornu pomoc ☹ ,dost sa bojim,lebo ocka su len ocka a ak sa nieco poserie tak ti ich uz nikto nevrati spat ☹

slovakia13
23. dec 2009

hathor
aj mna moja 😀 len v poslednej dobe sa strasne hneva ked jej mlieko netecie same a musi chudinka tahat 😀 😵
catherine
dam na teba a este pockam ,vsak toho 26. uz je vsetko precenene,chcem objednat aj postielku
rimmel
novy strom poslucha? som sa musela zasmiat ,ked som citala o tvojom opadanom stromceku 😀 😵 sorry
gastya
si ich mala prehovorit ,nech pockaju do noveho roka 😉

rimmel
23. dec 2009

slovakia stromcek je supeeer 😝 😀 sama som bola prekvapena ze sa mi paci lebo ja som "Proti" Umelym stromcekom. ale tento je fakt krasny a aspon neopada..baby tak tu je tak kraasne,snezi, vsade bielo, kapor naporcovany v ladnicke..juuuj uz sa tesim..toto su asi fakt najkrajsie vianoce ake som kedy mala 😵

peppapig
23. dec 2009

Caute vsichni, rimmel nas stromecek se jeste drzi, to by me teda nastvalo, kdyby opadal. Dobre jsi udelala a koupila umely.

Slovakia dobry napad pockat do Boxing Day, pak se rozjedou vetsi slevy, drzim pesti at najdes dobre bargains.

Vcera doletela segra k nam do UK, uz jsem se bala, ze neprileti, porad ctu na facebooku, jak hlavne easyjet komplikuje lidem zivot, takze ufuf je tu a hlaje si s malou, ta zari radosti.

Ja jdu delat salatek a namocit hrach na polivku 🙂

peppapig
23. dec 2009

cathrine, urcite muzeme neco v pristim roce zorganizovat, budu rada 🙂

slovakia13
23. dec 2009

pepp
salat by som si dala.... 😵 😀 no ale ked kolikujeme zostaneme pri zemiakoch....

mala spi na mojom cici a bojim sa aj pohnut aby som ju nezobudila 😵

rimmel
23. dec 2009

no baby my mame letiet 28th dufam ze to nezrusia...ci dufam ze ano? 😝 😀 😀 😀

loki01
23. dec 2009

ahoj baby toz jsme byli u doktora, pry naky development rash ci co...no cumel na to..myslim takeho doktora bych taky dokazala delat🙂 jinak malemu to nevadi, je v pohode tak to budem mazet jak radite a bude dobre
peppapig: tez jdu delat salatek, mnam mnam a polevku delam hribovou 🙂
slovakia: doufam, ze maly ten salat prezije, vidis to me vubec nenapadlo 😲 😕 😅
gastya: ony ti pomuzou i midwife, muj sel spat rano a sestricky mi maleho oblikly a aj prebalily ty prvni dva dny co se nemuzes moc hybat, i z postylky mi ho podavaly, protoze jsem nechtela aby spadl, byly moc mile, vubec je to neobtezovalo , naopak mi rikaly at klidne volam, ale taky jsem prvni ukolovala tatku

rimmel
23. dec 2009

no super loki aspn budes mat teraz klud 🙂

mne sa akurat dovarili zemiaky tak idem na ten salat a na kapustnicu mnaaam 😵

catherine2505
23. dec 2009

ok pep,tak uz sa tesim na dalsi rok 😀
Rim,a co tvov angl.manzelicek hovori na slovak salad?

rimmel
23. dec 2009

cat moj muz milujeeee slovensku kuchynu! hovori ze sa ani neda porovnat k anglickemu jedlu, ze ich je shit 😝 ale pridu k nam svokrovci 25theo tak pre nich robime hus so zemiakmi a klasika ich dusena ci roast zelenina, no spravila som k tomu na manzelovo poziadanie kapustu 🙂

gaby0205
23. dec 2009

Babule moje zlate, vy ste ale rozpisane a viem uz davno som tu nebola ale jaks si vela prace. Uz len mesiac a idem na matersku 🙂
Tak ja len na rychlo Vam popriat krasne vianocne sviatky chcem a vsetko dobre do noveho roku, plneho lasky a zdravicka 😉

rimmel
23. dec 2009

aj ja vam vsetkym prajem merry christmas and a happy new year!! 😀

slovakia13
23. dec 2009

aj ja prajem STASTNE A VESELE 😉 😵 ale vsak hadam sem este zajtra kukneme,nie?

rimmel
23. dec 2009

jasneeee 😀

wild.horses
23. dec 2009

ahojte,
no my sme uz doma z nemocky. Takze zatial nepotrebujeme dalsiu operaciu. Hned ma sprdla, ze je tucny a rozmaznany. Ze ho nemam uz kojit. V noci nechat sameho, nekojit, dat mu flasku na hranie a nechat par noci vyplakat a bude dobre 🙄 🙄
To, ze sa mu opat vratil jeden z vedlajsich ucinkov anestezy....v pohode
To, ze mu uz 3 mesiace hnisa jazva po tb vakcine... v pohode
A na dalsie 2 moje-no ano, evidendtne LEN moje problemy... v pohode

Okrem toho som dnes zacala strasne krvacat a pritom pred tyzdnom som sa doharala 😅 Je to vsak take intenzivne krvacanie, ze ledva vidim, je mi na odpadnutie. Ak to do zajtra neprejde, bezim ku GP. Ten mi zase asi povie... v pohode.
Tak, zelam vsetkym pekne sviatky.
rimmel...my tiez robime hus, ale tak klasicky''po nemecky'' 😉 ak dozijem a nevykrvacam, dnes vecer sa do nej pustim 😨
papapa

peppapig
23. dec 2009

Tak jak kuchticky, ja mam udelany salat, pry se jim zda plany pac jsem tam nedala moc cibule. Tak chci aby si i Micinka trosku posmakla 🙂 Hrach mam stale namoceny, tak nevim, kdy to uvarim. A akorat ctu recept na vanocni stolu (nikdy jsem to nepekla), tak drzte palce.

wild, no nezavidim ti, doufam, ze se ti krvaceni upravi a malemu bude lepe. Preci ty musis vedet, kdy prestat kojit ne?! Maly ma nejake zdravotni potize? ☹

peppapig
23. dec 2009

Stastne a Vesele Vanoce vsem rodicu a detickam 🙂

catherine2505
23. dec 2009

STASTNEEEEEE A VSELEEEEE!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre