Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

wild.horses
23. dec 2009

uz sme to aj s malym zalomili do postele. nebudem riskovat, ze sa niekde oplieskam o steny.
darceky uz mam skoro pobalene, malinky ma meter a pol vysoku vezu darcekov, od roznych ludi, nielen od nas 😉

peppapig
23. dec 2009

wild a kdy posles link na obchod 😉

wild.horses
23. dec 2009

uz som niektorym poslala.este stale dohadzujem tovar a ani dizajn nie je dotiahnuty do konca... no po novom roku uz MUSI byt tip top 😉

peppapig
23. dec 2009

Tak prvni si udelas reklamu a ted zajemkynim ani neposle 😝 😉

wild.horses
23. dec 2009

no vidis aka som 😉
www.green-puppy.com

uankab
23. dec 2009

wild, tak sa veru drzkajte... my sa nemame o nic lepsie, magdalenku v noci bolelo brusko, bola kazdu hodinu hore, som straasne unavena... doobeda to bolo podobne, uz o 7 bola hore a zaspala okolo obeda na 20 minut, teraz spinka v kociariku ale budi sa snad kazdych 10 minut ☹
snazim sa susit pradlo, ale figu to schne, vonku leje, mame tu velmi vlhko...
manzel bol rano na nakup, kysla kapusta je vsade vykupena, netusim co budeme zajtra varit 😖 ... dnes je v robote, pride az okolo 11 vecer, dufam teda ze vsetko bude ok a dorazi...
a zajtra ideme o 3pm k GP 😖 .. no lepsi termin sme uz ani dostat nemohli...
ale inak prajeme Krasne Vianoce 😉 ... vianocny pozdrav som supla do albumu 😉

wild.horses
23. dec 2009

nas mal tiez party od jednej do tretej v noci. strasne si skrabal tvaricku-ma vyrzky z tepla-ked kurime, asi suchy vzduch. 😖
hmm, kyslu kapustu sme uz ani my nezohnali 😉
n, vidim to tak, ze ma zajtra ten GP neminie 😔

rimmel
23. dec 2009

wild no teda tie bibs su ake drahe 😀 clovek spotrebuje denne aj dva-tri bibs(Teda ja napr ani jeden ale vseobecne ano) a potom to prat atd to aby som ich mala aspon 10 no a 50 libier za 10bibs nedam 😀 😀

toto neber v zlom alebo co 😉 skor ako prieskum trhu

a na lavej stranke tie categorie by mohli byt vacsie, moc je to malinke zle sa mi nato klika 😉

rimmel
23. dec 2009

wild drz sa a opocivaj!

wild.horses
23. dec 2009

ja viem, ved preto som este stale nechcela zverejnovat u stranku, lebo je tam kopec dotahovaciek.
tie bibs...tie drahsie su bandany-nosia sa skor von. nas ich teraz testuje, zatial sme spokojni. a ceny? ved ich predavam skor najlacnejsie oproti ostanym eshopom a vyrobcovi 🙂

rimmel
23. dec 2009

no sak ja neviem ja sa nevyznam, na nete taketo veci nekupujem, len ako matka som to okomentovala 😅 ale to ano potom ked su na nosenie von, a nie na papanie tak sa da ale ja osobne by som to aj tak nekupila, zas tolko toho neslintaju ze by im nestacil normalny bib 😵

wild.horses
23. dec 2009

mozno nenaslintaju, ale vyzeraju dobre 😉 😀

peppapig
23. dec 2009

Wild ty jsi hodna, ze jsi to poslala...ted uz mam aspon rezervu, ze az budu pro pristi mimco kupovat plenky, tak mi poradis 🙂 Me se ty bibs hrozne libi, super stylish. A stranka vypada dobre well done a az to dotahnes bude jeste lepsi. rimmel ja jsem tolik bryndaku ani nemela, vzdycky nejakou tu sadu tri a po par mesicich sly do kose, Mia je asi velmi cistotne dite 😀

uanka, krasna pohlednice 🙂 malinka je jak princeznicka

saza007
23. dec 2009

wild, super stranka, my pouzivame bambo nappies! budem sledovat, ked zverejnis ceny!
My tiez mame zopar bandana bibs, (myslim, ze ina znacka - mum2mum) a su super, lebo su waterproof a vyzeraju cool!

uankab
23. dec 2009

pep, dakujeme 😵
akurat peciem vianocku, tak dufam, ze sa podari... este stale mam kopec pradla v obyvacke, vobec to neschne 😖
baby, ake changing bags pouzivate? ja mam zatial iba tu z boots co som dostala, ale chcela by som si nejaku fancy kupit.. viete poradit? hlavne taku, ktora sa da pekne pripnut na kociarik.. zatial je mojim favoritom skip hop messanger alebo due delux...

rimmel
24. dec 2009

uankab ja som hlavne chcela makku vies z makkeho materialu formovatelnu nie taku tvrdu co ani ohnut nemozes...mam graco ku kociku i ked kocik uz mame aj tak iny 😝 😀 a som velmi spokojna. neni ani priliz velka ani mala..ale pacila sa mi mamas and papas jedna taska ale uz nepamatam nazov.

slovakia13
24. dec 2009

uankab
ja som mala podobnu noc dnes ,malu zas bolelo brusko 😢 musela som pouzit tu rurku ,to jej trosku pomohlo 😝
inak ja robim pre seba iba lososa so zemiakmi 😀 to bude nasa vecera 😉

este raz STASTNE A VESELE 😉

hathor1231
24. dec 2009

hallo girls 😀
ja mam ku kociku,ta je velka,tu beriem len na dlhsie cesty a inak len tak na odbehnutie, par plienok a moje os.veci mam z boots pampers,je ku parenting clubu zadara 😉

niki vcera zase nespala.vecer uz bola z toho nervozna,lebo sa jej nedalo zaspat,ked ju drahy uspal a polozil do kolisky,tak bola za 30min hore 😝 potom som ju uspavala viac ako 1,5hod (vkuse sa mi prebudzala) konecne o 00.30 zaspala, a prebudila sa o 5.30,do 8sme spali a potom uz nehrozilo...
tak je v koliske,kuka a prepina si cot mobile,ze by ju to bavilo sa neda povedat ale vkuse ju mat pri sebe tiez nemozem,tak ja ranajkujem a dieta sa jeduje v koliske 😅 😕
idem robit kapustnicu,salatik som zmakla vcera a masko urobi ocinko 😀

ani nemam pocit,ze su vianoce 😕

tak stastne a vesele s nasimi najkrajsimi darcekmi 😵

rimmel
24. dec 2009

hat ja si pamatam ze ja som vzdy ranajkovavala bud pri nom alebo ked siel spat 1-2hod po prvom rannom zobudeni 😅
ja tiez akurat varim kapustnicu, vsetko ostatne je hotove, salat, puncovy rez, linecke, kokosky a kapor namoceny v mliecku tiez ziiiva v ladnicke 😀 oh a este aj kapustu som robila pre svokrovcov zajtra nech maju k husi. 😝

hathor1231
24. dec 2009

rimm,pri nej sa neda. ked ju mam na kolenach,tak sa vzpiera a ked je v ohradke,tak mi mrnci za usami aby som ju vzala 😝 tak radsej takto,aspon ranajky nech si dam v klude ked uz zvysok dna je len okolo nej 😉
a ona toho cez den nenaspi 😝 doobeda ak zaspi,to je zazrak a poobede mi spi na 30-50min a potom s bozou pomocou este raz na 30min podvecer 😝 ak by som jedla ako ona spi,tak zomriem od hladu 😀

dadulka2000
24. dec 2009

ahojte kocky
v prvom rade Vam idem zazelat krasne svianocne sviatky, prezite v pokoji a v pohode (a hlavne medzi ludmi ktorych mate radi). mne chyba moja rodinka,.... ☹

my sme vcera po 5.5 hod uspesne docestovali k muzovej rodine - Derby, tak nastava all inclusive opatera o nas. jedine co mame za ulohu je jest a oddychovat,.... PARADA 😀 . Ellie ma o zabavu plne postarana - traja bratranci sa jej non stop venuju - ani nevie kde ma rodicov 🙂
deti a par dospelych vypadlo teraz do parku, tak je tu klud a ticho. vonku je strasne zamrznute, tak ja som to ozelela a ostavam v teple doma.

ja som mala dnes v noci sen ze som rodila. (a porodila som aj chlapca a aj dievcatko - tak zase neviem na com som 😀 😀 )

krasny den zelam vsetkym 😉

rimmel
24. dec 2009

dadulka ja si myslim ze budete mat dievcatko 🙂

dadulka2000
24. dec 2009

rimmel,.... no ved uvidime, uz to nie je tak daleko 🙂 je to stale 50:50 😀
co uz mas nachystane vsetko? idete mat aj dnes nejaku veceru?

ja som spravila riadny kybel kapustnice a zobrala so sebou - tak idem dnes na obed nasytit 10 hladnych krkov JA 😀

rimmel
24. dec 2009

hej hej dnes mame klasika kapra a zem.salat a kapustnicu..vsetko uz mam pripravene iba kapustnica sa vari teraz. a zajtra pridu svokrovci a tym spravime (muz) pecenu hus so zemiakmi a roast veg. a plus ja som spravila k tomu kapustu lebo muz ju chcel 🙂 a ako dezert mame puncovy rez nakolko ja christmas pudding nemozem vystat 😝 tebe chuti?? vy co mate? muz lubi slov.kuchynu? 😉 my nic ine ani nevarime 😝 😅

dadulka2000
24. dec 2009

ja tiez nemam rada Xmas pudding (jednu lyzicku s kopou slahacky, ale zjest dokazem 😀 )
Tony ma rad slovensku kuchynu,.... aj ked zase on zje vsetko (co nezje jeho - tak ako ja 😀 ), nie sme narocny na jedlo.
teraz sme u jeho family, tak bude slavnostny obed az zajtra.... ten ich "roastovy",.... mnam, mnam a aj darceky az zajtra rano.

rimmel
24. dec 2009

my mame darceky dnes vecer A zajtra rano 😀 ale to iba koli svokrovcom..nech maju radost.

eviska83
24. dec 2009

STASTNE A VESELE.................... 🙂 🙂 🙂 🙂

luciebx
24. dec 2009

ahoj holky.. tak toto jsou me prvni vanoce tu v anglii.. no zatim se na me ta nalada nijak neprenesla.. asi to bude tim ze mi chybi mamincina kuchyne.. mnam... no a ten jejich obed na zitra.. ten pripravuje pritel.. takze ja se na tom moc podilet nebudu.. je to sikulka.. takze stastny a vesely..

magisa
24. dec 2009

maminky a deticky vsem vam s Williamkem prejeme Stastne a Vesele, hlavne pohodove Vanoce x

hathor1231
24. dec 2009

magisa, matko!!! kde si?! to ta az vianoce prinutili k nam nakuknut 😀 ako sa mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre