Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

catherine2505
29. mar 2010

monaaa....konecneeee,drzime palce 😉
dadulka......on stym zubom mal uz dlho problemy,najskor mu ho preliecili ,na chvilu bol pokoj a potom to prislo ako z jasneho neba,len bolel a bolel,tak isiel na emrgency ale v pracovny den...normalne k svojmu zubarovi hned rano a museli ho zobrat a v konecnom dosledku mu ho aj vytrhli na jeho poziadanie...a zaplatil len tych 16libier 🙂

mzuzka
29. mar 2010

tak ja mam app k zubarovi akurat zajtra. cez tehu som bola a povedala, ze po porode mi bude musiet zrejme vytrhat cely vrchny chrup( pravdupovediac moc tam toho nie je 🙂 ), no tak som zvedava, co povie zajtra. Inak hath zadara maju deti az do 18. eman ma 16 prec, a stale mame vsetko NHS zadara.

mona frzim palceky, nech ta hnacka urobi co ma 😉

hathor1231
30. mar 2010

zuzi, este studuje,ze... viem,ze je to do 16 a potom kym nedostuduju...
u nas ma zubar cislo na ineho v pripade emergency a aj u mojho gpho maju jednu emergency...

moni, bez zatky a otvorena mozes behat este dlhooooo 😅 u juloviek sme mali dievca,co bola otvorena uz vyse tyzdna a vyvolali ju len koli tomu,lebo mala 'staru placentu' takze uz bolo riziko... ale uz nech ideeeeeee 😀 sup s nim von 😀

catherine2505
30. mar 2010

dievcence....?....ja mam dve deti a ja stale neviem co je to ta zatka,ja som pri mojich tehu nic take nepostrehla 😅 😕 😀 ,proste som porodila.... 😝

hathor1231
30. mar 2010

cat, ja tiez nie 😅

newyorkgirl
30. mar 2010

ahojte, ja pri prvej som tiez nic nepostrehla take teda, az ked mi voda praskla ale aj ta odchadzala po troskach... dnes mame tatina doma aj zajtra, kluce furt nikde tak by sme si mali nejaky program vymysliet, plus ideme do novej skolky dnes na induction, som zvedava 😅

rimmel
30. mar 2010

fuuj no ja som teda postrehla, nechala som to na zachode v nemocke aby doki videla a siel po mne muz srat a skoro sa doblbal 😀 😀

slovakia13
30. mar 2010

dobre ranko
mne zadka odchadzala 2tyzdne pred porodom 🙂 ked robili sweep uz som bola bez 😀

baby dnes som nemohla vstat z postele vsetky kosti klby strasne bolia 😅 uz to mam dlho asi mesiac po porode zacalo a je to iba horsie a horsie 😔 ...a s malou sa trepat k gpmu nechcem ...asi nedostatok vapnika

hathor1231
30. mar 2010

som volala ku gpmu na app koli tym mojim trablam a najblizsie ze 21. april!!! a potom,ze vypadol niekto,tak ze 6. najblizsia.... 😅 asi anglicko zomiera 😅 sak to nie je normalne 😅

slovakia, jj, aj ja som na tom rovnako, a to este nemozem mlieko 😝 beries vitaminy? ja beriem pregnacare breastfeeding, je super 😉

rimm, pekne si to napisala 😅 😅 😅 som si to musela precitat na viackrat,ci som to precitala dobre 😅

slovakia13
30. mar 2010

hat
ja mlieko nenavidim ,tak preto nepijem ,tabletky berem .chcem zacat cisty vapnik len neviem ci mozem ked kojim....
rim
zadka vyzerala presne tak,patri to k zivotu co uz 😅

hathor1231
30. mar 2010

ja tiez nepijem mlieko, len syr,jogurty atd... skus sa spytat HV 😉

catherine2505
30. mar 2010

baby aj aj mam problemy s tymi klbmy....hlavne okolo clenkov az ku kolenam a rano sa tiez nemozem postavit....chytam sa vsetkeho co je okolo.....no des

rimmel
30. mar 2010

pardon doblval pisala som rychlo no ale humuuus to bol,chudak muzik 😝 😀 no ale jo, kraasne napisane co baby? 😅 😀

newyorkgirl
30. mar 2010

slovakia ja som zhanala vapnik tabletky a nezohnala som 😒 ale ja mlieko mozem, s malou pijeme aj nesquik a jem syry, mne zas jogurty nejdu moc... ale isto budes mat bolesti z nedostatku, lebo vsetko ide malej do mliecka, v normalnych tehu vitaminoch vapnik ja nemam teda...

hathor to mate nejake blbe, ja dostanem app. u GP vacsinou v ten den ako volam, maximalne na druhy, ale asi sme take male mesto len 60tis. obyvatelov 😀

slovakia13
30. mar 2010

nyg
ja mam z boots este z tehu ,len neviem ci ich mozem 😅 na buduci tyzden ideme na vaznie tak sa spytam HV inak desss pocasie....akurat som kukla a v tych mojich po tehu je este speci vapnik,ale asi nestaci.teraz som nasla na konikovi ,ze to moze byt aj hormonanymi zmenami 😅
u nas tiez v den ked volam mame aj app.
a som strasne nahnevana prehodili mi colposcopiu az na 3.5 😖 uz som to chcela mat z krku.....

newyorkgirl
30. mar 2010

slovakia a ake to mas vitaminy z boots a ake tehu? ja chcem isto cosi brat aj pri kojeni potom...
zajtra mame novy viewing o 14tej teda...

slovakia13
30. mar 2010

mam odtial aj cisty vapnik ale aj tie klasiky pregnacere brest feeding. sice stale padaju vlasy ale asi by to bolo bez horsie...mala si trieska do hrazdicky a ja sa chystam konecne zas pretriedit vecicky z ktorych sme vyrastli 😀 ale ja to tak nerada-leniva som

slovakia13
30. mar 2010

breast feeding 😀

rimmel
30. mar 2010

pise sa to spolu 😉

slovakia13
30. mar 2010

neviem nikdy som anglinu nestudovala 😅

hathor1231
30. mar 2010

mne valsy prestali padat asi ked mala niki 4-5m 😉 a to uz som fakt stresovala 😝 pridam foto? 😕 fakt som sa uz bala...

a app tiez dostavam normalne v ten den alebo druhy,niekedy sa stolo ze 'az' na treti... ale tyzden najblizsia a s mladym chujom co mi ho... povie,tak to teda este nie 😅 no nist...

hathor1231
30. mar 2010

tak tu to mate 😝 bola som sa zakazdym ked som sa cesala alebo si vlasy umyvala 😝 prosto des 😔

catherine2505
30. mar 2010

hat.....brutaaaaaaaal 😲

hathor1231
30. mar 2010

cat, ani mi nevrav. som to ukazovala mame (ked tu bola) a ona hned,ze to nie je normalne a nie je to tehotenstvom 😨 okamzite ma vyhnala ku gp,jasnacka,ze som prisla domov s tym,ze ked nemam plesiny,tak nic 😝
zakazdym to boli dve hrste 😖 jednoducho horor si umyt vlasy 😝 a kupat sa uz ani nevravim,to som si nikdy vlasy neumyvala lebo to by bol fakt vlasovy vyvar 😝 ale uz mam druhu ofinku 😵 😵
teraz mi v sprche ostane ani 1/4 z toho 😵 som rada,ze to prestalo...

rimmel
30. mar 2010

slovakia tak to potom klobuk dole! 😉

gaby0205
30. mar 2010

Ahojte babule,
joj teda nic nestiham. Mala nachvylku zaspala.
potrebujem poradit tie ktore uz mate vybaveny sk rodny list a tych 800eur kocikove, kolko apostile si potrebujem vybavit na british birth certificate? jeden alebo dva? dakujem 😉

slovakia13
30. mar 2010

hat
ja mam pocit ,ze uz som plesata 😝 ,mne este stale brutalne padaju 😅
rim
rozpravat mi nerobi problem ,ale pisat ....aj sa chystam ,ze sa budem kazdy vecer ucit ,no som strasny lenivec
gaby
ja som iba jednu...

dadulka2000
30. mar 2010

ahojte babenky
prave som sa vratila od tej zubarky - bola som vyuzit tu anglicku vymozenost - tj osetrenie zadarmo do 1 roka dietata. tak my spravila jednu blombu zadarmo - jupiiii 😀. dokonca som to mala s umrtvenim - na co som ja nie zvyknuta (od skolskych cias nam vrtali "zaziva") a tak mam pol huby umrtvenej teraz (snad sa to do mlieka nedostane , 😅 ... a ak hej tak co uz ) 🙄
som hladna a nic nemozem jest teraz 2hodky ☹

my sa kojime uplne super a aj odsavam a na noc ju potom s tym odsatym mliekom flasou nakrmim,.... aspon viem kolko vypije a kludne mi prespi potom celu noc. to kojenie mi pride o mnoho jednoduchsie - teraz po 2x.

teraz mi obe dievky spinkaju a oddychuju - a ja tiez 😅

gaby,... jeden appostle - na ten full engl. birth certificate ti staci

gaby0205
30. mar 2010

dakujem kocky tak si to idem poziadat do milto keynes.
dadula no super ason nieco tu urobia zadarmo!
aj ja sa skusim booknut aspon na hygienu lebo kazy nemam ziadne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre