Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

wild.horses
21. máj 2010

nejde mi poslat ip 🙄 skusim neskor alebo zajtra

uankab
21. máj 2010

pep, kupujem to v booots... maju tam aj vichi, aveene, la roche.. vsetko su to vyborne znacky, aj ked ja vichi velmi nemusim 😉
mzuzka, no takze sa nic nezmenilo, ved to platilo aj doteraz.. ale super, ze ti to vyjasnila... ja tam asi zavolam a zistim co sa deje s nasim, zatial sme nedostali ani peniazky a ani vyjadrenie...

slovakia13
21. máj 2010

uankab
mne la roche kozmetika vooobec nesadla a vichi myslim nejakych 5rokov dozadu dopadla velmi zle co sa tyka v porovnani s inymi znackami

uankab
21. máj 2010

slovakia, kazdemu sadne nieco ine.. ja la roche pouzivam a som s nou velmi spokojna, mozno zalezi ktoru sadu si od nich skusala... aveene je tiez dobry, mam oblubeny vyzivny krem od nich.. inak aj Clarins je vyyborny, ale strasne drahy 😝

slovakia13
21. máj 2010

uankab
to som skusala na odporucanie mojej kozmeticky na SK,ale to uz bolo davno-problemova plet 😅 dufam ,ze Mia to po mne nezdedi 😅 ,u mna je celkovo problem s kozmetikou
teraz po kupani som nasla malej ,taky maly fliacik na ruke ako egzem 😅 nic nove som neskusala.moze to byt aj z avivaze? pouzivame fairy....

uankab
21. máj 2010

neboj, nezdedi 😉 ... ja mam tiez dost citlivu pokozku, nemozem ziadne kremy co obsahuju AHA kyseliny, lebo som z nich cervena 😅
premasti ho a pozoruj, moze to byt aj z avivaze, ak si skusala novu... pripadne aj reakcia na stravu, niekedy sa to totiz objavuje po par dnoch, nemusis vidiet reakciu hned... ja testujem kazdu novu potravinu 4 dni...

peppapig
21. máj 2010

zuzka, super zpravy 😉

uankab, v nasi Boots nemaji vubec nic, sakrys Sauthampton je jak zapadakov 😒 Kuknu on line a pak zase zaplatim delivery hmm. Me Vichy vyhovuje uz radu let, asi opravdu kazdemu sekne neco jineho. Musim M koupit ten krem nebo dneska byla zas mastna a smradlava z Nivei bleee. Taky jsem nejake obdobi pouzivala Lancome, ale drazsi, tak az jednou bude ta kariera vratim stare zvyky zpet 🙂

Dneska bylo krasne, stihli jsme beach, lunch, pousteni draka i shopping a balet 😀 a vyvazla jsem se spalenym celem.

etuska, co mimisek uz se chysta ven 🙂

slovakia, uz krmite solids? co ma miuska rada? Mozna ma nejakou alergickou reakci (snad ne) a mozna avivaz (ja jsem dlouhou dobu nepouzivala vubec zadnou).

hathor1231
22. máj 2010

hallo
ja skusim asi johnsons, citala som nan dobre feedbacky (vraj jedine co bolo,ze sa dlhsie vstrebaval do detskej pokozky)... ostanem pri nasom johnsons 😵
http://www.superdrug.com/Sun-Care-for-Baby+Chil...

vichy maju detsku kozmetiku? to som prekvapena 😅 lebo som hladala a nenasla som do nich nic priamo pre mimca.
ja si kupujem vichy tiez dobrych 5r a som spokojna 😵

@peppapig ja som nasla na ebay jedneho sellera,velmi dobry a predava vichy. kupujem odtial lebo ked som to kupila cer reachpharmacy,tak som na ot cakala 2m a este mi aj doviezli nieco uuuplne ine 😠 takze kupujem od nej stale...

uzite si vikend,vyzera ze bude pekne 😵

hathor1231
22. máj 2010

mala sa plazila a z lahu si sadkala 😵 😵 😵 uz to mame dotuknute 😵

slovakia13
22. máj 2010

pepp
ona vsetko vypluva a ma velku srandu ked do lyzicky urobi brmbrm a vsetko jedlo je na mne 😝 tak prikrmom sme zatiat vela nedali 😢
teraz to uz ma ok sice to miesto je take draplave ,ale v pondelok ideme k GP ,sice podla nich to zas bude ok 😠 ako vsetko.
u nas krasne 😵

hathor1231
22. máj 2010

@slovakia13 neni to skor naznak,ze o prikrmy nema zaujem 😀 asi je len v stadiu objavovania...

slovakia13
22. máj 2010

ja ju ani nejak obzvlast nenutim,vsak ked bude chciet tak sa to rozbehne 🙂 len je taky drobcek malicky 😀 sice za posledny mesiac sme uz konecne aspon trosku pribrali

peppapig
22. máj 2010

@slovakia, tak ona je mala heerecka 😀 neboj, vsak zatim neni kam spechat. Muzes ji dat i finger food (nakrajej mrkev na delsi ctvrtky, uvar do polomeka a dej ji do rucicek), mozna se zakousne. jezis mi to prijde tak davno, co M zacinala solids, ze uz si vubec nic nepamatuju. No nevim, ale vypada to, ze pri druhem se to bude vsechno ucit znova 😅

hath, ja si vichy kupuju pres echemist on line, nekdy maji i akce, ale jinak cenove asi stejne jak v CR. Nemyslim, ze maji pro deti radu, ale nasla jsem ten sunscreen 50, to bylo myslim urcene pro deti, uz si nejsem jista. Me prave stve, ze se to moc nevstrebava do kuze a pak je M jak lepidlo a hlavne kdyz to jde na saty, annoying 😠

Pekne opravdu je, vecer jsem vyprala narychlo 3 pracky a vsechno do rana uschlo 😕 . Nas tatik ma jakysi meeting, ted jsem se dozvedela, takze jen ja a M, nevim kam vyrazime, my jsme chodci bez auta 😒 Hele vcera jsme videli malinke tak 4 lete devcatka se koupak v mori v Portsmouth, hruza az jsem mela husi kuzi, nezodpovedne mi to prislo, M dala do vody jeden palec a rikala ze Brrrrrrrrrrrr. Tak ne ze se budete koupat 😅

lena13
22. máj 2010

ahoj holky,jak se mate?my mame dneska v parku fun day tak tak za chvili jdeme......moc se tesime jake to tam bude,claudinka chce jit uz od 8am 😀 .......rychle ji jdu dat polivku a valime.......jinak my tady mame 18stupnu uz ted 😅 .
have a nice weekend girls 😵

peppapig
22. máj 2010

Leni, tak si to uzijte 🙂 , taky neco vyfot, chtelo by to updatovat tvoje album 😉 Pockej polivku mate s snidani nebo uz obidek? My teprve snidame, M zapasi s porridge a me berou mory 😠

gaby0205
22. máj 2010

Babule a ten rod prispevok mozeme dostat aj ked pojdeme spat do prace na part time po 9mes? pekny vykend vsetkym x

hathor1231
22. máj 2010

@gaby0205 podla toho,co je tam napisane,tak nie. musis sa o dieta "starat"- co znamena,ze musis byt pri nom doma... takze sa to skombinovat neda...
@peppapig ja skusim ten johnson's. nebudem jej davat na telicko nieco,co nema priamo napisane pre deti 😀 a varj sa to tazsie vstrebava lebo je viacej elasticka ako nasa 😕 neviem 😀 ale nivea je celkove mastna-na suchu plet...

slovakia, z mrkvy ti tiez neprierie 😀

lena13
22. máj 2010

vendul bude se snazit neco nafotit 😀 ,mala uz mela snidani hned rano volala ja chci parek 😀

hat jestli mas problem se suchou pleti(ja teda silene a mala mela taky jak byla malicka) tak ja pouzivam a i na malou e45 😉

peppapig
22. máj 2010

hath, no to ja vim, ale prece ji nemuze dat do ruky knedlik a prikrmovat gulasem lol, az jsem na to dostala chut. Jo jo Claudinko, parky ty ja taky muzu 😉 a M taky (jen ty kureci v UK nejsou to prave). Nasla jsem Rusky obchod, tak se tammusim kuknou, Polaci maji uz radne predrazeno a kvalita nic moc, jejich chlebik uz bych do pusy nedala.

Tak jsem to projela a vichy teda nema napsano, ze pro deti. Clarins na Boots strance je za £16, to mi asi neprojde (chlap a kosmetika hmmm, nevim nevim).

Tak mame dojezino (to je ale slovo) a hura ven. Uzijte si dnesni sluno 🙂 Lena ip later 😉

hathor1231
22. máj 2010

pepp,o com tocis 😀 jaky gulas 😕 😀 mas chute,co 😀

lena, ja mam skor t-zonu 😝 takze pouzivam e45 len na ruky alebo este na nohy ked si oholim 😀 potom ma tak nesvrbia nohy 😠

slovakia13
22. máj 2010

baby akurat som precitala mail od ryanairu ,ze mozem prebukovat letenku koli zmenenym casom a max . mi to vyhovuje chcem ist s malou na SK uz na buduci mesiac jupiiiiii 😵 😵 😵

newyorkgirl
22. máj 2010

ahojte kocky, veru krasne slnieckovo mame 😵
my sme mali vcera den blbec, tatino nam nechal auto, no kym som pobalila aj s babkou 2 deti to bol des, co sme sa vybrali do mesta... Nikolka vcera protestovala s jedenim, malemu sa nepacilo vobec v kociku, doma pekne spinka v kociku place o zivot... Nike do toho otlacili prstiky nove zabky, cize sme svihali do obchodu este kupit platenky, nech moze vobec chodit.... no hruza to bola, hovorim, ze do mesta s nimi dvoma tak skoro nejdem teda 😀 vecer som padla vyflusnuta...
dnes cakame vecer HV, maju nas vazit a brat krvicku, tak snad zvladneme.... krasny dnik vsetkym, uzivajte teply vikendik 😉

kvietocek7
22. máj 2010

ahojteee
pep -ako bolo na balete? minuly tyzden nam prislo aj baletove dvd tak ma tiez uspech lebo Evicka ho rada pozera a potom nacvicuje 😀

slovakia supeer 🙂 tak uz skusate nieco nove 🙂 vela stastia a hlavne nech je to papanicko poriadne riedke inac vas moze chmatnut zapcha 😝 ako sa to prihodilo aj nam 😝 Urcite sa tesite na SK domov, a ten kocik si kludne zober aj s car seatom na to ti nikto nic nepovie. A doma sa ti car seat urcite zide 😉my ideme tiez buduci mesiac tak sa tiez tesime,dufam ze tiez bude krasne slnecno 😎

etus -neboj, prezijes, hod na seba len minimum teda nejake satocky a bude ti fajn 🙂 tiez sa nam Adamko narodil zaciatkom augusta a to mal termin v koncom jula

Tak aj my musime pochvalit naaadherneee anglicke slnieckove pocasiiickooo 😎 😎 juujj kiez to vydrzi co naj
my sa kupeme uz od stvrku kazdy den 😀 😀 najskor plavaren a potom v nasom zahradnom bazeniku 😅 🙂
a naterame sa nieou 50+ a nemame s nou ziaadne problemy. Je aj vode odolna co nam vyhovuje kedze spliechanie sa v bazene je supeer pridam foto
pekne anglicku slnecnu sobotu 😎 😎

slovakia13
22. máj 2010

kvietocek
mate lazo-plazo 😀
nyg
mala pestala plakat v kociku ked mala nejake4 mesiace ,som si uzila dovted&

ideme domov 7.6 huraaa 😀 letenka prebukovana a radsej som doplatila za sedacku

lena13
22. máj 2010

holky tak js z5 .male se tam moc libilo,radila tam pak vytuhla jak drevo v kocare hlavne,ze chtela ice cream 😀 .nakonec js byla rada,ze js vytahla kocar nebo v tom vedru by mi to neusla 😅

hat ja si taky musim poradne namazat nohy jak se oholim,jinak se porad skrabu 😅

new tak to mate zazitek a co nikolky nozky uz dobry,neboli? a jak se jezdi v tom kocarku.

kvietocek krasne foto.....takove pekne letni jak u more 😀 😀

lena13
22. máj 2010

slovakia to uz ma za dverma na jak dlouho pojedete ?

newyorkgirl
22. máj 2010

slovakia no hned si ma ty napadla, ze ti mala nechcela byt v kociku, potvorky su tie deti, normalne som zacala rozmyslat, ze ho vymenim ci co 😀 neviem ci ho tam moc nenatriasa, nie je to klasika vanicka ale taka ta sportova s nasadou to PEREGO ved mam ho v albume a prave mi vyhovuje ze sa tam vojde aj v zime este ako do vanicky co do klasikaca uz by sa s fusakom isto nevosiel potom... prehadzovacia rukovat, cize si ho otocim ako potrebujem, mne vyhovuje, ale jemu akosi nie 😅 uvidime bola to iba prva jazda, dnes je vypek vonku tak oddychujeme doma a vetrame troska... babka berie Niku na nakup, tak idem dorobit posledny report do skoly nech to mam z krku... 😔

slovakia13
22. máj 2010

lena
na mesiac ,tak domova si uzijeme....dufam ,ze aj slniecka 🙂
nyg
myslim ,ze to sa ti neoplati.....proste niektore deti kociky nemusia 😉

strasne mi chutia hipp ovocne 😀

hathor1231
22. máj 2010

zdochinam 😝 25,5stupna 😝 mala nervozna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre