Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

uankab
28. máj 2010

saza, tak to som rada.... aj nam by mohol 😉 ... zubky, prechladnutie, ockovanie ho vzdy zhorsuju...
ja som s pupcekom nic nerobila, asi na 5-ty den nam sam odpadol a pekne sa to vycistilo, dokonca mne odporucili nechat to tak, neumyvat to ani vodou, nech to zbytocne nemokva... a mame ho naozaj pekny... moja kamoska na SK bojovala s pupcekom asi 3-4 tyzdne, malinkej sa vobec nechcel zahojit 😖
etuska, pekna vybavicka... ak stihnem, casopis kupim a poslem 😉 ... ak budes vediet o takom niecom, tak mi daj prosim vediet, zadarmo plienocka vzdy potesi 😉 .. inak ja pouzivam mother-easy plienocky, tie som kupila nove na ebay fakt za babku, ja osobne som used nekupovala... a mame par kusov fuzzibunz, kvetinkove a tie vyzeraju uzasne, tesim sa hlavne teraz v lete... mne inak biele plienocky nevadia, pretoze davam na ne vzdy farebny wrap plus aj tak su schovane vacsinou pod oblecenim... 😉

mihouk
28. máj 2010

Jaj ako som sa najedovala. Maleho som horko tazko uspala, nastastie som ho nedala do kocika von, ale len do kuchyne k dveram, lebo decka od susedov hrali futbal. Samozrejme im lopta vletela na nas dvor, co nie je take hrozne, ale vedeli ze som doma a aj tak sa vkradli k nam a brali si tu loptu. Mali ste ma vidiet ako som vyletela, ze co tam robia. Hroza, ziadna vychova, ani nepozdravia, ani sa nespytaju, len na drzovku pridu. A este k tomu poslu to najmladsie dievca.... Som jej povedala, ze nabuduce nech radsej zazvoni. No mozem cakat..... Nechapem k comu ich ty rodicia ucia. OK uz sa mi ulavilo a este mi slubte do jednej, ze vy tych svojich spuntov pekne slusnemu spravaniu naucite.

hathor1231
28. máj 2010

@mihouk 😀 tak to mame to iste. za plotom nasej rear garden je len travnik,takze sa tam decka chodia hravat... tiez lopticky lietaju do dvora a uz sme par krat nacapali chalanov v nasej zahrade- normalne preliezli plot alebo sme ich nacapali ked boli este len pripraveny tam preliezt... tak im mara strucne vysvetlil,ze maju radsej zaklopat a uz sa to nestalo 😀 musis na nich poslat chlapa alebo tie lopty skovaj 😀 😀 😀 uvidime,kolko ich budu mat 😀 ale teraz mame aj na plote take ostnate,co nam tam dali polisi po tom ako nas vykradli,takze aj to pomohlo...

ja kukam na ebay,a nenormalne ma vzdy vytoci,ked seller pyta postage asi v rovnakej cene ako je item alebo aj viacej 😠 ved to nie je normalne... fakt blbost... alebo ked daju 24GBP a postovne 8GBP, no nech si necha 😝 😀 si radsej prejdem kupit do shopu 😀

som kukala malej na celo,ma tam akusi cervensiu kozicku a take draplave,ze je to ekzem ale nakoniec som zistila,ze je to z koberca lebo robi stojky na hlave 😅 si zodrela celo od toho... vkuse musim za nou stat lebo len cakam,kedy si zlomi vazy..

hathor1231
28. máj 2010

a dakujem za komenatre k fotecke, je fakt uz velkaaa slecna 😀

ideme vyvencit ginny 😉

newyorkgirl
28. máj 2010

ahojte babule my dneska den blbec, Nika ma od rana vysoke horucky, naposledy mala 39.8, lieky akosi zaberu iba na 2 hodky a potom sup teplota hore, tak jej striedam panadol a brufen a neviem co dalej, ci ich poslem na pohotovost s muzom ci co... tu noc si nechcem ani predstavit... s malym som sla sama autom na poradnu, pribral 210g od soboty, takze fajn... dneska sa ako naschval chce stale kojit bubik, vcera cely den prespal tak to asi dobieha, som zvedava, co zajtra, ale zacina byt "vychcany" zaspi na prsniku a ked ho polozim, hned je hore potvoros a takto cely den... teraz spi asi 20min. zazracne... pupcek mu zas troska krvacal teraz vecer, ja uz neviem.... som zvedava co v noci a zajtra 😖 ako na potvoru ked odisla mama ze jo ☹

wild.horses
28. máj 2010

ahojte, tak som sa tu zastavila na chvilku, maly spi, tak sa trochu nudim. 😉
my tiez latkujeme. uz pul gate vobec nepouzivame, len blueberry, fuzzi bunz. prisla mi vzorka novej wonderoos a je perfektna. staru verziu ani nekupujte, je dobra na noc, ale na den je aspon pre nase maleho uz prisiroka a vadi mu. itti bitti sa nam absolutne neosvedcili takisto.
tak caute, pekny vikend.

uankab
28. máj 2010

ahoj wild... dlho som ta uz nevidela.. 😉 ja prave teraz surfujem plienocky 😉 ... budes nieco objednavat? zase mam pokusenie nieco kupit, len manzel o tom este nevie 😀

wild.horses
28. máj 2010

@uankab IP

lena13
28. máj 2010

new tak snad to nebude nic vazneho,dej pak vedet ☹ a co risanek uz se vozi pekne v kocarku?

slovakia13
29. máj 2010

@uankab @saza Mia ma tiez ekzem pod kolienkami a na rucicke ,osetrujete to nejak specialne? mne tu dali Aqueous Cream BP na premastenie a Hydrocortisone-ten moc nechcem davat.teraz sa nam to zhorsilo tym teplom.mam strach aby sa to nerozsirilo.gp povedal ,ze je to skor geneticke.....no neviem .

mihouk
29. máj 2010

@slovakia13, my mame ekzem pri usiach, najprv som si myslela ze to je z kliestov od porodu, lebo to ma prakticky od narodenia a niekedy sa mu tam urobili take zelenkave chrasty a tieklo mu z toho. Zapalene to nemal a v nemocke nam povedali ze, preto ze ja som alergik, tak deti alergikov mavaju dost casto ekzemy a nevedia preco prave my to mame pri usiach. Tiez nam dali hydrocortizone, ale velmi ho nepouzivam, lebo sa mu to pekne zahojilo a ma to len obcas cervene a trochu suche. Len mu to 3x denne natieram vazelinou, ta sa nam osvedcila. A este nam povedali, ze je velka sanca ze do troch rokov z toho vyrastie.

slovakia13
29. máj 2010

@mihouk presne ,ze do troch by to malo byt prec 😅 a ke nie ,tak este do 8. ,tak len dufam ,ze sa toho zbavime

hathor1231
29. máj 2010

halo,
takto som nasla malu po tom,co som isla kuknut co robi v postielke- vo vysielacke len sustanie a buchanie a toto som nasla 😅
takze som uz stolik odtiahla a kable dala dalej od nej 😅

u nas hnusne 😝 prsi a kosa... pojdeme na prechadzku v raincovery 😝

elixia
29. máj 2010

@hathor1231 ona mozno len chcela zavolat maminke,ze halooo mami,mne sa nechce spinkaaat 😀 😀 ale ten uzasny vyraz - ja nic,ja muzikant - nema chybu 😀

Aj tu leje, obavam sa, ze minuly vikend bol na dllllho posledny slnecny ☹

newyorkgirl
29. máj 2010

ahojte, aj u nas pod mrakom... aspon ma to nemrzi ako vcera, ked bolo krasne a Nika teplotovala, dnes este mala rano 38.6 tak sme dali Panadol a zatial klop klop klop sa drzi, tak DUUUFAM, ze to prejde...
Risko pre zmenu sa dobieha na Nikolku a tiez sa stale cicka a nosi ako ona ked bola mala, uz nemam to spiace babo, pospi tak pol hodku a potom je aj 4 hodky hore a chce pozornost, tak sa venujem no 😀 aspon v noci buvka...
leni ako si sa pytala na kocik, uz na druhej prechadzke bol celkom v pohode a odvtedy sme neboli moc, len autom do obchodu a tam do kocika na chvilku... tak hned ako sa vycasi ideme sa prechaaaadzat, vsak tatino ma dovcu, tak som myslela, ze budeme mat nejake family days no zatial tak doma s chorobou 😖

etuska
29. máj 2010

@mihouk
tak,tak-vychova musi byt 😅
tak to su fakt drze deti 😝 my nastastie byvale v tichuckej stvrti-vacsinou su tu dochodcovia a ak chceme aby sa mala Miška s kym pohrat pridu k nej kamosky,alebo sa ona ide pohrat k nim

hathor1231
29. máj 2010

@elixia jj, sranda ake su tie deti prefikane uz take malicke 😅 som citala,ze deti dokazu klamat uz od 6.m 😕 😀 ale esteze mi to pipalo,ved kable su dost nebezpecne pre mimca... uz som to dala dalej,tak snad tomu da pokoj 😀 v postielke ma plno hraciek lebo si vzdy sadne a zacne sa s nimi hrat, ak je moc unavena,tak zaspinka do 10min,ak nie,tak sa hra aj 30min a potom zahajka....

etuska
29. máj 2010

@newyorkgirl
tak verim,ze budete coskoro fit.
ja som dnes aspon upratala skrinky,na kt. som sa chystala uz davno 😅 a teraz som MM poslala s Miskou na plavaren-nech mam na chvilu pokoj 😅

newyorkgirl
29. máj 2010

@etuska veru oddychuj, kym mozes 😀 ja si to teraz uzivam, hoci je to tazke niekedy, ked u tatinka placka, bo nema cici 😅 a ja sa pomaly nemozem ani najest ci ist na WCko, ale tak viem, ze to dlho nepotrva, tak to beriem sportovo, co uz, ked mu je u mna tak dobre 🙂

etuska
29. máj 2010
hathor1231
29. máj 2010

breaking news 😠 😔

A South Korean couple have been jailed after their baby starved to death while they raised a virtual child online. Skip related content

RELATED PHOTOS / VIDEOS
Web Addict Pair Jailed For Letting Baby Starve
Enlarge photo
The husband, a 41-year-old taxi driver, and his 25-year-old wife were sentenced to two years in prison, but the woman's term was suspended because she is pregnant.

The couple were addicted to the game, which saw them act as virtual parents, spending an average of 10 hours a day at internet cafes while only feeding their daughter once a day.

The baby girl was severly neglected and was beaten for crying.

The couple only discovered their baby had died when they returned to their home in Suwon, South of Seoul last September, after having spent all night at an internet cafe.

The autopsy revealed the child had died of malnutrition.

The court said: "This constitutes an inhumane crime where the defendants abandoned even the most basic responsibilities as parents, and is unforgivable beyond any excuse or reason."

The couple have been given a week to appeal the ruling.

South Korea is estimated to have over two million internet addicts in a population of 49 million.

snad sa s nimi vo vaznici riadne pohraju 😠 chudatko male.... 😔

etuska
29. máj 2010

@hathor1231 ☹ 😠
strasne 😔

newyorkgirl
29. máj 2010

baby veru dnes je to des...

http://tvnoviny.sk/spravy/svet/foto-dievcatko-s...

http://tvnoviny.sk/spravy/svet/matka-hodila-die...

ja uz tie spravy ani necitam moc radsej, bo mi je na vracanie normalne ☹

uankab
29. máj 2010

slovakia a vyhodilo sa jej to az teraz? vy ste uz zacali s prikrmami, vsak.. nie je to alergicka reakcia na nieco? ja ekzemik premastujem 2x denne (natieram jej komplet cele telicko), mame Aveeno, to je super...
mihouk, my mame tiez pri uskach, ked to ma zapalene a praska jej to, davam na to sudocrem, ten jej zabera... hydrocortizone nedavam, odkedy drzim dietu tak sa nam ekzemik brutal upravil,.. teraz sa nevieme zbavit jedneho flaku co nam vznik pri mrkve, uz ho mame 2mesiace 😠

uankab
29. máj 2010

hat, my sme kable a predlzovacky uz museli odstranit davno, dokonca aj kable od pocitaca, stale k nim liezla, som zvedava kedy objavi ze su schovane za nim,kedze sa nedali odstranit a schovat uplne...
ja som Magdalenku dnes rano nasla ako sa hra s mojou podprsenkou, dotiahla si ju zo stolicky vedla postielky 😀

slovakia13
29. máj 2010

@uankab ona to trosku na nozicke mala aj pred ,ale neter ma tiez ekzem a ja tiez ,ale iba na jar a v lete 😝 ....aku drzis dietu? ale neviem doteraz sme papali iba sladky zemiak ,mrkvu ,tekvicu karfiol a dalej sme sa nedostali .aveeno je nejaky volno predajny krem?rozmyslam ,zeby som skusila.minule si do krvi rozskrabala brusko,asi ma suchu pokozku a ju to svrbi.ja nedavam nic koli tomu ekzemu

slovakia13
29. máj 2010

kable su aj u nas No.1 😀 stale musim striehnut....mala sice neleze ale sa plazi 😀 😀 😀

newyorkgirl
29. máj 2010

jaj babule ako vas tak citam, nic moc tie ekzemiky, drzim palce, nech vam to pomizne, teda detickam 😉 nas ma tiez suchu pokozku, tak som kupila olejcek johnsons a uvidime... inak pri Nike som mala na SK tiez aveeno z USA vtedy este a bola to dobra kozmetika, tuna som ho veru nepozerala este... my vsetko johnsons natural a tento olejcek mam levandulovy, nech nam pekne vonia drobec 😀 my v rodine alergie ani ekzemy nemame, tak uvidim co drobec...

slovakia13
29. máj 2010

nyg
Risko poslucha? a co Nikolka na braska?

newyorkgirl
29. máj 2010

Risko DNES poslucha teda, ked teraz akosi dlhsie spi, konecne som pozehlila a poskladala pradlo... 😀 prvy spanok dnes bol taky, ze zaspal a kym som dala dosku a zapla zehlicku, tak bol hore, cize cca 3min. 😅 Nikolka ho luuuuubi, ta stale tak pomaha, plienky nosi, obrusky, oblecko, vsetko co moze mi pomoct a ked sa kojime tak stale ho chodi pozerat ci papka a hladka ho po hlavke... ona je zlata, lubi deticky, dokonca povedala, ze nechce, aby vyrastol, ze ona chce mat stale take babatko 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre