• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

13. januára 2016 
@radlinka a kde ty zijes vlastne? Mne je to jedno ktory den, sobota je ok. Bham mam blizsie ako London, tam by som si uz asi netrufla s tym bruchom..aj do Bham len vlakom by som najskor sla,nie autom.
12. júl 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@newyorkgirl neverim, ze Risko uz ma skoro 2 mesice. Krasne pribirate, well done!

@elixia tebe aspon omlouvaji ty tehu hormony, ale u me uz to neplati :grinning: Stale ticha domacnost lol

To je super, ze planujete srazik. Ja uz jsem byla na trech takovych setkanich, je super poznat maminy z netu tvari v tvar. Moc rady bychom se pridaly, ale vlakem do Bham to mame okolo 3 hodin :unamused: a to bych s M asi nevydrzela a cesta zpet brrrr. My tak max 2 hodiny, takze pokud bude jednou Londyn rada vas uvidim.
12. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,new tak maly super pribera,my mame len 52OO g ale aj to staci :wink: Luky mal taku vahu hadam v 4 mesiacoch :sweat_smile:
inak my nechceme vecer spavat,uz som z toho na nervy,vyskusala som uz vsetklo a nic,vcera zaspala o 9.30 a teraz tu na mna tiez vyvaluje okale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a k tomu stertku,ak bude v Londyne aj ja sa rada pridam :wink:
12. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo tam byt stretku,uz ani pisat neviem :grinning:
12. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby ze londyn to ani neviem kolko mame tam som este nebola :grinning: Bham mame tak okolo dvoch aj cosi veru od nas tiez...

@monika.c ved ty mas babu ta chce byt modelka, nemusi tolko priberat... ja som prekvapena ze nas tak vela, aj Nika priberala spociatku kilo kazdy mesiac a teraz ma 15kg aj s topankami prosim ta, nic nechce papat som z toho uz na nervy...

nic kocky idem dopozerat poslednu ordinaciu a do hajan dufam ze dnes pred polnocou sa podari :grinning:
12. júl 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj - radlinka super ze to organizujes to stretko..tak sa uz tesim...dufam ze to bude tak pred tym ako sa u mna pojde 'na vec' alebo po, potom pridem aj s babom..od piatka idem na ML tak hocikedy..len povedz ze kde dame zraz a pridem! :wink:

pekny vecer ...ja idem pocvicit s epi no a potom spat... :wink:
12. júl 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika.c som sa ta chcela opytat uz mate appointment na hips? a co BCG vakcina, my furt nic tak neviem... :sweat_smile: ale kedze som odmietla vcera zatial aj tie ostatne ockovania tak ma to extra netrapi...
13. júl 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a co hovorite na london?nedame tu stretko? :slight_smile:
13. júl 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mona: ty jsi blizko Londyna? Kolik Vas tu je pobliz Londyna?
13. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: zas Vas vyrusujem od temy,ja mam tak hrozne vela otazok,na ktore by som radsej pocula odpoved od skusenych mamiciek v UK ako od porodnej asistentky a ste strasne zlate, ze vzdy sa niekto ozve,dost dlho si lamem hlavu nad tym,ako tu v UK funguje prepichovanie usi pre babatko,robia to v nemocnici ako na SR alebo sa to ide do klasickeho prepichovacieho salonu? dakujem za kazdu odpoved pekny dnik :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
je tu niekto zo South West London?
13. júl 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mona12071 ahoj mony, ja hadam konecne od septembra splnim slub a dame stretko :slight_smile: este som ani nebola v kostole zobrat chalanom krstne listy :angry:

sem tam vas rychlo precitam, ale od kedy som sa vratila zo sr, akosi nemam cas. chalani by sa stale viac a viac hrali a ''kecali'' , mala som problemy s chrbticou, riesime stahovanie - neviem ci som vam vobec aj povedala , ze uz mame novy dom, este sa preraba kuchyna a kupelka, ved tie co mate z councilu viete ako to chodi, ale mali by sme sa stahovat 20.8. takze uz pomaly zhanam zariadenie, ked chalani spia, visim na ebay a balim. teraz od 23.7 do 8.8 ideme na dovolenku a potom sa uz 20.8 stahujeme. dufam :slight_smile: a este riesim cez net aj privitanie do zivota, lebo tu sme mali len krsty s krstnimi, tak este ostatnu celu rodinu niako pohostit :slight_smile: sem tam pride segra aj so synom, tak sa venujem im. dnes pridu tiez, a maleho si tu necham do buduceho tyzdna na prazdniny, tak sem zas len tak kuk jednym ockom urobim :wink:

chalani su zdravi, chvalabohu, uz mame 5 mesiacov, ale to leti, risko je hrozne veliky, ma uz necelych 9kg, alebo mozno aj 9. ked mali 5 mesiacov (7.7.) tak RISKO 8790 gr 64,5 cm a MARKO 7380 gr a 64 cm :slight_smile:)))

ak som niekomu nieco slubila a neposlala, prosim este raz poslite email do IP cky, ospravedlnujem sa ak som zabudla :confounded:
13. júl 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika2108
ja som E6 :slight_smile:
13. júl 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babyyy.. stretkoooo. birmngham mam cca 2 hodky a londym vlakom hodku a pol... ja som za. :wink: My sme v Peterborough- Cambridgeshire

Vcera som sa citila na fajnovych poslickov, tak neviem kolko vydrzime este, mozno budem nakoniec prekvapena :slight_smile: Boli ma cely podvozok, tazko sa mi chodi, a o sedeni ani nehovorim. Dnes rano som sa pre zmenu nezobudila s bolestami brucha, ale hlavy :frowning2: no uz je lepsie podaril sa mi opat zaspat. Tak je fajn, uz sa nalievam malinkovym cajom. :slight_smile:
@mikailla na prepichnutie usiek som sa pytala aj ja, v UK menocnici sa take cosi nerobi. Ked budete vacsie tak v salone. Vacsina bab to poriesila doma.
13. júl 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
mozem sa k vam aj ja pridat? Sice, neviem, ako casto tu budem stihat prispievat, kedze mala ma zamestnava vo velkom, ale posnazim sa.
Ja som tiez, rodila v Londyne, konkretne v St. George Hospital ( Tooting), mam celkom dobre skusenosti aj so starostlivostou a aj pristupom. Moj porod trval dokopy 12 hodin od zaciatku kontrakcii a bolo by to aj rychlejsie, ale moja Natalka bola otocena back to back, tak mi dala zabrat, ale prezila som a dnes sa z nej velmi tesime :wink:
@mikailla Ahoj, ja co som si zistovala ohladom prepichnutia usiek, tak v nemocnici to nerobia tak ako na SK :rolling_eyes: , tu to robia bud v prepichovacich salonoch alebo nastrluju v claire's accessories :unamused: . Ja som dala prepichnut malej uska na SK. :slight_smile:
13. júl 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mzuzka takze Londyn :slight_smile:, skoda ze vychod
. ozaj, neviem ci si citala, som to tu pisala, mne z Blavy napisali, ze nemam narok na rodicovsky :(
13. júl 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem @klapinka a @veronika2108 a ake velke musi asi byt aby som mohla ist do prepichovacieho salonu ? ja by som chcela co najmensie,kym este vela toho prespinka aby to prebolelo :frowning2: na SR pojdeme najskor ked bude mat zo 4 mesiace a to je uz velke :frowning2: a na SR ste si dali v nemocnici alebo v klasickych salonoch. Uz teraz ma to bolka za malicku. Dakujem Vam :slight_smile:
13. júl 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla no nam to prepichovala detska lekarka a Natalka mala 3 mesiace. A poviem Ti plakali sme obe :pensive: Neviem, ake velke musi byt babo, aby jej prepichli uska v salone. Na Sk vraj prepichuju uz aj v porodnici, ale tam to robia lekari a zase som aj pocula, ze je dobre, ak ma babo za sebou aspon prve ockovanie. Nazory sa lisia, kazdy lekar ma iny nazor. Ale tu je to vsetko ine :unamused: Treba sa ist opytat alebo zavolat :slight_smile:
13. júl 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla pozri si : http://www.claires.co.uk/ear-piercing-system.asp, vraj neprepichuju usi detom pod 16 :confused:
13. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla kdyz uz ted 'trpis' za malou, tak na co se stresovat a davat ji usi propichovat? Az bude starsi sama se rozhodne :wink:
13. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@newyorkgirl no scan klbikov mi tu malej neurobia,lebo ze vraj netreba,ma ich v poriadku :confounded: ale uz som si volala na sk,tak jej scan urobia tam.a co sa tyka bcg vakciny,stale sa na to pytam,a nic,tak este skusim sa porozpravat s dr.na sk,ci je to tak velmi potrebne a uvidim,lebo som tu na nete nasla taky clanok,ze teraz som na pochybach,ved este uvidim :wink: a Nikolka ma super vahu,aj ona chce byt modelkou :wink: nas Luky ma v 5 rokoch 20 kg ale do 4 rokov to bolo utrpenie,v 3 mal hadam 14 a potom az zacal priberat,ja som si tiez s nim pri jedle uzila a este aj teraz vymysla,ze ja to nechcem atd. ved to poznas :wink:
@veronika2108 no asi budem aj ja plakat,chcela by som Laurinke dat prepichnut usi teraz,ked budeme na sk,tak sa este rozhodnut,ze ako,ci klasicky alebo prepichnut :confused:
13. júl 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika2108 ahoj ja som tiez z London hounslow nedaleko heathrow aiport :slight_smile:

holky je nas tu dost z London aj gaby je
tak sa toho ujmem a skusim to zorganizovat ked mozem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: rada by som vas spoznala :sweat_smile:
ktore by ste mohli prist do London????
13. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mzuzka ip :grinning:
uz sa velmiii tesim a obdivujem ta ako to zvladas :wink:
13. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika.c cim je mensie babo tak asi tym lepsie :slight_smile: , ja som dala normalne prepichnut ihlou, ale vraj sa daj aj nastrelit, len neviem ako to potom riesia s nausnickami, ci si mozes doniest vlastne, alebo musis mat tie co oni vkladaju do nastrelovacky :unamused:
13. júl 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mona12071 ahoj, ja som z wimbledonu :wink:
13. júl 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika2108 no to nieje az tak daleko autom pol hodky
13. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mzuzka dakuuuuujem :slight_smile:
13. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika2108 - dakujem za rady, no neviem ci som to pochopila,ale nebolo tam,ze prepichovanie chrupavky nerobia pod 16? normalne zakladne dierky mozno aj ano :sweat_smile: :sweat_smile: musim sa ist opytat,chcela by som co najmensej dat,ako pises, ze cim mensia tym lepsie. @peppapig - no aj to by bola varianta,ale strasne sa mi pacia tie male princezny s nausinckami :grinning:
13. júl 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika2108 nie sice SW, ale my byvame v south east london. :slight_smile:
13. júl 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas je tu celkom dost z London :grinning:
13. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok