• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

13. januára 2016 
@mirka007 jednoznacne postou, cez internet to zaplatis (cez ich stranku) a do 5 dni to bude naspat. este pred 4 rokmi sa appostile dala v Londyne vybavit, ale teraz to prestahovali do MK a to je dost odveci. :wink:
16. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka007 dakujem za dalsi tip. :slight_smile:
16. sep 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny prosim vas poslite mi link na webstranku toho uradu v Milton Keynes.
16. sep 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka2000 super, dakujem
16. sep 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka2000 - dobre poslem to teda postou,a co mam vlozit do obalky?Len rodny list a este co?Ako mi to strhnu?
16. sep 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka007 na tej stranke mas popisane co treba spravit, aj zaplatit sa to cez tu stranku da. :wink:
16. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka2000 -no ved prave to,ze som z toho debil co je tam napisane :grinning:
16. sep 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka007 Mirka, iba zadaj pocet dokumentov, ktore chces legalizovat (apostilovat) a klikni na 'purchase it' ...ako dalsia ti vybehne stranka kam povypisujes vsetky podrobnosti o karte, ktorou platis, drzitelovi karty a adresatovi..nie je to nic tazke...Alebo comu presne nerozumies?
16. sep 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z_vesela veruze ide to rychlo. nas healty visitor caka v pondelok. Musime si aj mynachystat ten dokument na potvrdenie, aby sme mohli zacat vybavovat korunky porodne ci ako sa to pospravnosti vola. Je to teraz krasne uz sa E zacina usmievat, najkrajsi usmev nahodi v noci ked jej vymienam plienku, :grinning: tak sa mi hned zda to nocne vstavanie krajsie. Neboj nic vlaskov budete mat za chvilku habadej :dizzy_face:

@mirka007 moj mm tam bol osobne, my sme chceli vsetky vybavovacky stihnut kym mal mm tatkovsku dovolenku, jeden den v MK a druhy v Londyne. Pre dokumenty si pojdeme sami, aby nam Emku zapisali do pasov a mohli ist na Vianoce domov.

@elixia drza sa :dizzy_face:
prikladam foto
:wink:
17. sep 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no foto :grinning:
17. sep 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klapinka mala je nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klapinka ta je krasnoucka :slight_smile:
17. sep 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klapinka ja nemozem z tych jej vlaskov :slight_smile:
17. sep 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky maminky, omlouvam se, ze vam tady lezu, ale mozna, ze by se nasel nekdo, kdo by poradil. :wink: mame kocarek Phil a Ted, prichazim se zeptat o radu ohledne fusaku - footmuff do Phil a Teda, vy ktere pouzivate double kit a mate v kocarku dve deti, jaky fusak pouzivate??... nevite o nejake spolecnosti a nemusi to byt zrovna Phil a Ted, protoze ti delaji jen takove podobne spacakum a hlavne nevim, jestli by se dozadu vesel...
Dekuji za jakoukoliv radu, mejte se krasne a preji krasne tehulkovani a maminkovani :wink:
17. sep 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elixia - Vcera sme boli prvy krat na play group, bolo fajn. Estherke sa velmi pacilo. Len pre mna to bol riadny zaberak, cele dve hodiny za nou lietat a v nosici 6kg zavazie. :unamused: Elisku som tam nemala kde zlozit, tak som ju mala cely cas v manduce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavne ze Estherka bola stastna. :slight_smile: Zato ja som dnes skoro nevstala z postele, ako ma bolel chrbat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

17. sep 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kivec co clovek vydrzi pro ty mrnata co? :grinning: :grinning: :grinning: at nas boli cokoliv, hlavne, ze oni jsou spokojeny :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klapinka - Emka je prekraaaaaasna! Mohli by ju fotit do casopisov, taka je krasna. Musis byt na nu hrda. :dizzy_face:
17. sep 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cutce - Veru. :wink: :grinning:
17. sep 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kivec budete chodit pravidelne? Mas to namiesto posilovne,ak ti nahodou zvysili nejake tehotenske kilecka, o chvilu je po nich :grinning: Hlavne ze sa malej pacilo, aj ked je otazne kto koho viac unavil :grinning:
Mas ergonomicky nosic? Lebo tie obycajne klokanky zatazuju chrbat viac...Ja planujem Beco,no najskor vyskusame satku, nosic bude hlavne pre tatka.
17. sep 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, potrebujem zabookovať letenky ale manžel aj syn majú rovnaké meno a priezvisko, stále mi tam vyhadzuje okno, nech doplním stredné meno,lebo mená sú rovnaké.Nestretli ste sa s takým??? :unamused: A ako spravím online check in pre syna, keď nemá pas, ani OP, iba ten jednorazový cestovný doklad???Ďakujem, veľmi by ste mi pomohli.
17. sep 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elixia - Chceli by sme chodit pravidelne. Inak s poporodnymi kileckami mam opacny problem, potrebujem troska pribrat. No ale da sa pri tychto dvoch malych upirikoch? :grinning: A nosic mam Manducu, je velmi dobra. Vonka ju beriem radsej ako satku, lebo sa nezdrzujem viazanim. :wink:

17. sep 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nexuska ahoj,tak tam budes musiet asi jedine zavolat :wink: checking na jednorazovy sa robi tiez po telefone. tak prajem pevne nervy aby ta nesvihlo kym ti to tam zdvihnu lebo si davaju nacas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elixia ako sa mas,slonica :grinning: este stale nic?! popozen ho trochen :grinning:
17. sep 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kivec no ja ti mooozem zopar darovat :grinning: Alebo si potom tvoje deti poziciam :grinning:

@hathor1231 no tazko,tazko...vysvetlujem mu furt dookola a nechape :slight_smile: Midwife ma vcera uz aj na sweep objednala, hned den po termine,ze je dost velky,takze nemame na co cakat...Vy co nove?
17. sep 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elixia tak drzim palce,nech sweep nepotrebujete :wink: u nas uz len 5zubkov chyba do komplet detskeho chrupu :sweat_smile: a mala beha ako strela :dizzy_face: takze robi radost :grinning:
17. sep 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 dakujem :slight_smile: Sranda,ze najskor sa clovek nevie doskat,kedy ten drobec urobi prve kroky a neskor.... :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klapinka jeee, malinka je prekrasna, stale taka krasne vlasata. Mne sa take babatka strasne pacia. Pocuj, ved za chvilu jej budes robit vrkoce :slight_smile: :grinning:
@elixia dobre vediet, ze si este 2v1, musis byt viac a viac nedockava, ze? Ja som dnes bola na tom scane, lebo midwife si nebola ista, ci je drobec hlavou dolu, tak mame to potvrdene, ze je. Vsetko je v poriadku, vaha 3270g. Kolko ma ten tvoj, ked pises ze velky?
17. sep 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mickey85 mna poslala pred dvoma tyzdnami na scan, lebo si tiez nebola ista :slight_smile: No a vtedy uz mal 3500g skoro, vcera brucho zase o 2cm vacsie, takze drobcek podla vsetkeho nebude :slight_smile:
Ked ja ani sama neviem,ci som viac nedockava,ci sa bojim alebo co vlastne..nalady sa u mna striedaju kazdu chvilu, hormony maju u mna zurku :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elixia takisto ako s rozpravanim :grinning: a precoooo :grinning: sak sa my dosmejeme :wink:
17. sep 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok