Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

radlinka
21. dec 2010

@hrozienko11 aj vam krasne a pozehnane sviatky a vela zdravia, radosti, lasky, pokoja, nech je vsetko podla predstav ...drzim silno moc prsteky xxx 😉

radlinka
21. dec 2010

@martina_uk srdecne blahozelam, krasna princezna, nech ste zdravi a stastni a uzijete si sviatky vo velkej radosti xxx 😵 😵 😵

edit59
21. dec 2010

Ahojte,dnes prisiel malej cestovny pas,huraaaaaaaaaaaaaaa a moze sa ist na sviatky domov 🙂

cutce
21. dec 2010

@martina_uk mala Amy je naprosto uzasna a krasnoucka, jeste jednou velka gratulace 😀

kivec
21. dec 2010

Ahojte zienky, po dlhom case som sem nakukla a co nevidim: @martina_uk - veeeelmi ti gratulujem, malinka je prekrasna!!! 😵 😵 😵 😵 A ake ma krasne vlasky. 🙂 Citala som, ze si sa riadne vytrapila, tak ti prajem aby si sa rychlo zotavila a uzivala si vela krasnych chvil so svojou krasnou princeznou. 🙂

Inak vas vsetky zienky pozdravujem, nechodim sem, lebo vobec nestiham. Cim je Eliska starsia, tym mam menej volneho casu. A to som si myslela, ze to bude prave naopak. 😝 😀 Popri tom sa snazim hladat robotu, takze ked idem na net, tak hladam joby. Ale zatial nic, asi teraz nie je dobry cas na hladanie prace. Hadam to bude lepsie po novom roku.

@slniecko77 , @cutce - Teda vam tie tyzdne riadne rychlo pribudaju, uz to mate za par. A hlavne slniecko77, ty uz naozaj finisujes. 🙂 Tak si obidve 🙂 uzite krasne Vianoce s bruskami.

cutce
21. dec 2010

@kivec dekujeme, to je smula s tou praci, no nebude to jednoduche si myslim, snad se neco rychle naskytne, a hlavne, neco aby ti take vyhovali kvuli holkam 😉

hrozienko11
21. dec 2010

@martina_uk este raz gratulujem 😉 mala je ale vlasata 🙂

kivec
21. dec 2010

@cutce - Dakujem. 🙂

hajatanufus
21. dec 2010

@martina_uk mala je nadherna 🙂 🙂 🙂

hajatanufus
21. dec 2010

@kivec ahoj kivec chcela som sa ta opytat ze kde to vlastne byvate a ake su tam ceny najmov lebo by sme sa chceli prestahovat niekde kde je pekne a nie velmi draho lebo tu ide cela vyplata na najom a energie a ja by som si uz chcela aj nieco pre seba dopriat a kupit nieco na seba aj do domacnosti ☹ ☹

slniecko77
21. dec 2010

@kivec dakujeme za krasne prianie 😵 verim, ze v pohode prezijeme Vianoce a Novy Rok, ale skor ako pred 10.1. by som nechcela ist rodit..potom nech sa robi co chce 😉
..tebe hlavne vela stastia s hladanim a najdenim prace 😵

kivec
22. dec 2010

@slniecko77 -Dakujem. 🙂

@hajatanufus - My byvame vo Worcestershire, v mestecku Kidderminster. Najmy 2 bedroom domov sa tu pohybuju okolo 500-700£, plus council tax, co je okolo 130£. A co s tym housingom, este pre vas nic nemaju?

cutce
22. dec 2010

@kivec ceny bydleni je tu neuveritelny, mi platime hypoteku, ale jen interest a je to sileny, ale jsem radsi nez nekomu platit najem 😠 ☹

hajatanufus
22. dec 2010

@kivec ahoj dakujem neviem teraz ani housing nema moc ponuk minuly tyzden mali len 6 bytov ale my musime cakat kym budeme na vrchu cakacej listiny a ja netusim kolko ludi je pred nami takze neviem kedy by nam to dali a pozerali sme najmy v realitkach teraz nie je ziadna ponuka a tu zostat nechceme teraz ked nasnezilo tak je to o hubu minule mm nesiel do prace ale musi si to nadrobit ja neviem tak hladame lacnejsiu lokalitu myslela som ze keby sme nieco nasli tam kde ste vy ze by sme boli aspon blizsie k sebe a mohli sa navstevovat koli detom lebo aj nasa aj tvoja potebuje kolektiv a tu je to o nicom cele dni doma teraz je zase aj lucy chora

hajatanufus
22. dec 2010

@kivec tak som pozerala u vas prenajmy a naslo mi aj 3 bed za 450 co je velmi dobra cena tu take lacne u nas nenajdes a hlavne som nasla kopec ponuk a u nas nie su ziadne ponuky

cutce
22. dec 2010

@hajatanufus ja si myslim, ze vsude bude neco pro a proti 😉

martina_uk
22. dec 2010

ajojte baby, vsetkym vam dakujeme ;) chcela by som sa opytat co ste nejedli pri kojeni, ja zatial jem iba veci co urcite vie ze mozem ale teraz napr ma zaujima ze ci mozem vianocny salat ked tam je majoneza a naco si mam dat este pozor? a poznate tu nejake vyrobky pre babo ked mu je tazko na brusko nejake maste alebo nieco alebo nejaky caj pre mna.. aby bola mala ok.. zatial je ok ale myslim ze vcera ju bolelo brusko, pomastila som jej brusko a za dve hodky uz bola ok, ak mate nejake rady alebo nejake lieky ktore je lepsie mat pre babo doma tak prosim napiste... dakujeeeeme

hajatanufus
22. dec 2010

@martina_uk ahoj ja som pre malu nic nepouzivala a ten salat by som neriskovala urob si radsej s bielym jogurtom avyhybaj sa veciam co nafukuju teda srukoviny ani kapustu nesmies a ani ovocie teda citrusy iba banany a jablcka a tiez mineralkam sa vyhybaj pi len cistu vodu a ovocne caje tu pre kojace matky asi nic nie je neviem ale ja beriem vitaminy pre dojciace matky a na brusko pre malu neviem ono jej zaludok je malicky a musi si zvyknut nam pomohlo dat malu na brusko alebo bruskom na tvoje brusko to robi detickam dobre a tiez masirovat brusko malej alebo na brusku ked lezi tak dat jej nozicky pod brusko teda pokrcit nozicky inak na koliku je myslim infacol a inak neviem skus sa opytat mw ked pride k vam domov alebo hv

hajatanufus
22. dec 2010

@cutce ano to je pravda v nasom kraji je pekne len terz je to bieda s ponukami a dnes mi mm povedal ze ostaneme tu ale pozrieme este ine mesta v nasom kraji

kivec
22. dec 2010

@martina_uk - Ja som na koliky davala Infacol a pomohol. Inak ja teraz jedavam vsetko, akurat si davam navyse vitaminy pre kojace matky a malinka nema ziadne problemy. Myslim si, ze sa moze vsetko, ale s mierou. 😉

martina_uk
23. dec 2010

@hajatanufus @kivec dakujem ;)

hrozienko11
23. dec 2010

ahojte. my sme vcera boli v nemocnici a vyzera to tak,ze male je otocene hlavickou dolu. tiez tam dosla nejaka sestricka s plagatom ohladom ockovania proti chripke,tak doktorka mi to hned spominala,ze by bolo dobre. a nasla som aj letaky ohladom toho streptokoka,ci co to je. a aj to len preto,ze som cakala na recepcii. takze sa treba obzerat,co za letaky maju 😅

@martina_uk na svk maju feniklovy cajik od narodenia a aj masticky na brusko,ak nafukuje.dokonca je to nozne kupit v niektorych polskych obchodoch.
@hajatanufus vraj ani jablka nie su dobre 😖

cutce
23. dec 2010

@hrozienko11 no ja jsem byla na kotrole zrovna ted, ale neni to v nemocnic, takze zadne takove letaky tam nemaji a ja prdla jsem se zapomela na to zeptat 😒 .
No nejvic me nakrklo, ze me uz chtela poslat pryc a ja rikam, no ale to jako neni vsechno co treba kdyby jste mi rekli ohledne classes, tak ona by me poslal pryc aniz by mi rekla o classes a dalsi schuzku mam az 20.ledna. No fakt k nasrani, na vsechno se musis ptat a pidit sama 😠 😠 😠 😠

ale pry mam dost vody a malej byl hlavickou nahoru 🙂

cutce
23. dec 2010

Vsem prejeme krasne a pohodove vanoce 😀

hrozienko11
23. dec 2010

@cutce no ja chodim do nemocnici kvoli tej oblicke. ale staci,aby si zavolala gp a opytala sa na vakcinu a ta zaockuju. a potom,ze to len midwife spomenies a ona to poznaci do karty. lebo to ockuju aj tak len u gp. a s tymi classes som rovnako,kym som sa dovolala,tak to trvalo,nakoniec to cislo,co dali,tak bolo zle ofotene a volali sme cez nemocnicu. a mam ich az v 36tt. takze je asi jedno,kde clovek je,lebo oni sa neponahlaju 😕 a pritom maju pisane,ze zacat treba v 32tt 😒

hrozienko11
23. dec 2010

@cutce napodobne,uzite si krasne sviatky. posledne vo dvojici 😀

mrk11
23. dec 2010

stastne a vesele Vianoce vsetkym prajeme. Ozvem sa po Sviatkoch.

hajatanufus
23. dec 2010

@cutce
@hrozienko11
@mrk11 aj vam vsetkym krasne a pozehnane vianoce

hrozienko11
23. dec 2010

@mrk11 @hajatanufus a ostatne babule krasne sviatky,plne radosti a pohody 🙂

elixia
23. dec 2010

Ahojte, nestiham,vsetci sme chori,tak aspon narychlo zelam vsetkym krasne,pozehnane a pokojne sviatky... 🙂

Nas chorucky vianocny sobik posiela pusinku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre