Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

cutce
24. jún 2012

ahojky,
tak hlasim, ze se nam podarilo a cekame druhe miminko, ale zatim jsem velmi brzo teprve 4 tt 😀 😀 😀

janinek
24. jún 2012

@cutce Jeee, no tak tukam na drevo a drzim palce 🙂

cutce
24. jún 2012

@janinek dekuju 😀

janinek
24. jún 2012

@cutce Pujdes na nejaky drivejsi utz nebo proste k GP a pak prvne NT?

cutce
24. jún 2012

@janinek no jelikoz jedu za tyden domu, tak se objednam tam nekde u nejakyho gyndare na ultrazvuk, aby mi rekl, ze je tam kde ma a mozna bude mit i srdicko 🙂

janinek
24. jún 2012

@cutce Tak jestli jedes zase na dele, tak bys srdicko mohla stihnout. To by bylo fajn, vid? I kdyz ono i to umisteni uklidni.

cutce
24. jún 2012

@janinek no ja uz si to moc nepamatuju, kdy je srdicko, ale chtela bych se objednat az na konec cervence, kdy manza za nama prileti aby u toho byl 🙂

janinek
24. jún 2012

@cutce No tak to byste meli stihnout 🙂

Jee, to jste radi, vid? T bude pak zmena v breznu, vid? Budes mit takoveho samostantheo clovicka vlastne doma a prijde miminko zase, co jen papa a spi. Teda to bude delat to nase. Kriceni na programu nebude 🙂

cutce
24. jún 2012

@janinek no strasne moooooc se tesim, ja miluju malinkaty miminka 😀 😀 😀 😀 , asi jsem to chytla od kamosky, chovala jsem si 3 tydenni miminko 😀

janinek
24. jún 2012

@cutce A ona te takhle nakazila? 🙂

Ja si to porad neumim predstavit. Na kontrolach ted vidam ta cerstva mimi a jsou tak hrozne malicka.

CO rika manzel na fotbal?

cutce
24. jún 2012

@janinek on se na fotbal nediva, on ho nenavidi, diva se na formule 1, ktery ma nahrany 😀

janinek
24. jún 2012

@cutce 🙂 Ja myslela, ze tady miluje fotbal kazdy 🙂

My normalne moc nekoukame, Martina to nebere tolik, ale na nase jsme koukali a ted na ANglany take teda. Ja koukam trochu z nouze. Mam rada hokej, ale ten mi tu nikdy nedavaji, jen olympijsky.

cutce
24. jún 2012

@janinek ja fotbal taky nemusim, je nudny 🙂 a jak se citis, uz to mas za mesic 🙂

pitipitipa
25. jún 2012

Ahojky... 😉

cutce
25. jún 2012

@pitipitipa ahojky, koukam jaka jsi odvazna rocni dvojcatka a ted jeste treti 🙂. jinak jsme na stejne tehotne 🙂

monkka21
25. jún 2012

@cutce ahojky.vy cakate babo.tak to je super.sa tesim s vami 🙂

cutce
25. jún 2012

@monkka21 dekuju, no ale jsme teprve na zacatku, byl to pro nas sok, podarilo se hned napoprve 😀 a jak ty se citis a co doma a co let?

monkka21
25. jún 2012

@cutce no ved aj pre mna to bol sok,ale sa velmi tesime.bianka bola celu dovolenku chora.najhorsi bol posledny tyzden.to mi 4 dni nechcela jest a pit som jej davala striekackov,lebo dostala prvy krat slintavku-infekciu v ustach,ale od piatku je uz v pohode taka ako ma byt.spiatocny let bol fajn bianka ho celi prespala 😀 chudak manzel ju celi cas drzal v naruci ani pohnut sa nemohol lebo sa hned budila.uz ho az zadok bolel 😀

janinek
25. jún 2012

@cutce Fakt napoprve? Paaani.

Jinak ja docela ok, jen uz chci mit malou venku a u sebe a zdravou. tak se to ted vlece dost.

Holky, kontroluji tady ty kycle po porodu jako u nas nebo jste si to domlouvaly soukrome?

janinek
25. jún 2012

@monkka21 Koukam, ze mas pekny termin, nejhezci darek, co?

monkka21
25. jún 2012

@janinek no ja hlavne dufam,ze uz ten najkrajsi darcek bude s nami doma na stedry den 😀 povodny termin som mala ale na 24.12.sa mi posunul ale podla velkosti plodu.joj este 6 mesiacov.teraz sa mi to zda strasne daleko

monkka21
25. jún 2012

@janinek co sa tyka klbikov tak mojej to len dr pochytala a to bolo vsetko ja ked som bola na svk tak tam sme boli na sono klbikov

cutce
25. jún 2012

@janinek jen nechvatej, pak ti treba tehotenstvi bude chybet, ja jsem ten svuj pupek milovala 😀 😀 😀 . jinak tady nekontroluji 😠

pitipitipa
25. jún 2012

@cutce ahojky...no snazili sme sa od noveho roku...tak sa tesime, ze sa uz zadarilo..mm sa mi uz vyhybal ked som mu povedala, ze mam ovulaciu 😀
No dvojcata su dobre a kedze zijeme v uk a nikoho tu nemame, nechceme aby vyrastali samy dvaja..aby mali este niekoho, lebo su v jednom veku, tak aj do skoly pojdu naraz a ja zostanem sama ...no tak snad vsetko pojde dobre a v marci nas bude 5 😉 mm mi povedal, ze ak bude dievca, ze jej bude smutno samej babe..vravim mu, daj mi 2roky a nieco vymyslime 😉 x

pitipitipa
25. jún 2012

@monkka21 ahojky...vidim. Ze mas dcerku bianku...meno, co by som chcela pre dcerku..bianca... 😉 ale mm zvlaka kade jake ine mena...snad si ho vydupem 😉 x

cutce
25. jún 2012

@pitipitipa tak nam o sobe neco napis, odkud jste, jak jste tu dlouho, co delate atd 🙂

pitipitipa
25. jún 2012

@cutce wigan, nedaleko manchestru..sme tu 5rokov..obaja pracujeme v food factory, ja v office a mm ako stock controller ... Manzelia sme 3roky (o mesiac) .. 😉

cutce
25. jún 2012

@pitipitipa a kdo hlida kluky?

janinek
25. jún 2012

@monkka21 My pojedeme do CR asi za dlouho, tak to budu msue tnejak prozkoumat tady a ten utz zajistit.

@cutce Hele, mne asi tehu tolik chybet nebude, nemam zrovna nejhladsi prubeh.

pitipitipa
25. jún 2012

@cutce no my 😉 ja mam flexible working hours...pracujem od 6am do 12pm, mm napakuje dvojcata do auta vyzdvihne ma z prace, prideme domov, povie mi, kedy jedli, kedy menil nappies, co nove...a ide do prace, pride o 10.30pm..ja uz spim ..mame utorok a stredu off..tak sa snazime niekam ist..k moru najradsej 😉 vypadnut z tej 25hodinovej rutiny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre