Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

newyorkgirl
10. nov 2009

uankab tak spite spolu cez den 😉

rimmel
10. nov 2009

mircek ahaaa tak to preto taky tazky je! je vysoky po otcovi 🙂 inak ja tiez hrozna som bola k muzovi haha hovorim mu vakus, vankus, vankuuuuuss!!!!!!!! a skaredo na neho pozeram ze co to ten debil robi, chudak nevedeli co stym vankusom ci dole ci hore ci co :D

cathryn
10. nov 2009

slovakia13 sa tu dnes este neukazala...snad uz je s malinkou 🙂

uankab
10. nov 2009

pridala som nove fotecky, mozte kuk 😉

gaby0205
10. nov 2009

jezkovi oci ta tvoja mala magdalenka je ale poklad 😉

no slovakia je asi hmm ??? nech si kde si, drzime moc moc palce a daj nam vediet hned ako budes moct slovakia 😉

pekny vecer babule, ja idem domenky z prace...

uankab
10. nov 2009

gaby, dakujem 😉 ... je neuveritelne ako rychlo rastie...

slovakia13
10. nov 2009

cao
este sme tu ,len ma nejak chytila zlata zila ,tak ledva zijem 😠 a to z toho ,ze ma prehana uz od nedele......z predu bolia mocove cesty a vzadu moja ritula ....uz ani rodit nechcem 😒 neviem si do tohto predstavit este aj porodne bolesti 😠 😠
ale segre dnes vyvolavaju.....

slovakia13
10. nov 2009

uankab
mala je zlatucka 😵

mircek
10. nov 2009

slovakia13
pamatas? aj ja som to pred prezivala a teraz som stastna,lebo malinky bol krasny,zdravy,dobre vyvynuty...v brusku im je dobre 😀 este to moze trvat aj 2 tyzdne 😀 😀 😀 a nic sa nestane... 😀 😎 😎

loki01
10. nov 2009

mircek: moje dve kamaradky taky nechteli pustit z nemocnice kvuli kojeni, a to jsou anglanky. Tak uvidime jake to bude se mnou. No ale ja se nenecham, ja jim dam kdyz budou hnusni🙂 A kde jsi rodila?

slovakia13
10. nov 2009

baby teraz sa naozaj na porod necitim 😖 vsetko boli 😝
az ked sa ritula zahoji ☹

mircek
10. nov 2009

loki rodila som v Darlingtone.
Sa mi stalo,ze som isla dat malemu papat z flase a musela som ich ohlasit,aby to videli.Prisla taka mala blond zasrana(este sa iba ucila za midwives,to sa da rozoznat podla farby ich uniforiem) a sledovala ma,kolko malinky vypije.Ked som skoncila (vypil 50ml),tak mi ho VYTRHLA z ruk a zacala mu davat ona.Ja som ako debilcek na nu pozerala,ako do maleho pcha dalsie mliecko.Ked uz naozaj maleho islo rozhodit,posadila si ho na kolena a vtom...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 TRALALA malinky na nu vyvratil vsetko,co som tak ponizujuco sledovala.Slahla mi ho do ruk a isla sa prezliect 😀 😀 😀 😀 Moj mali zazrak ma uz vtedy podrzal 😀

No,ale toto bola fakt jedina negativna vec za celu dobu ,myslim to s tym nepustenim domov.

rimmel
10. nov 2009

ja mam jednu krasnu, anjelsku skusenost s midwife...bola som na izbe po porode, private, tyzden...a snazila som sa kojit..nakolko som rodila v 33tt telo dostalo sok ze tak skoro a mliecko nie a nie prist..aj som sa snazila prstami odsavat no nejako mi to neslo, vsetci ocakavania ze kedy UZ konecne.chodili za mnou vskuse, ukazovali aj skusali(mna to bolelo jak fras) az v jeden vecer jedna mila mlada midwife prisla mi dat davku liekov a spytala sa zase na to kojenie..a ja uz zufala som jej povedala ze nic..ze skusam ale ze nic...az som sa rozplakala......zobrala ma do vane, okupala , pomasirovala som si prsia, vratila som sa s nou do izby..ona mi hovori, uvidis kolko mliecka pojde, ver tomu a ja ze no to jasne, ze to by bol zazrak! a mliecko naozaj islo! az som sa rozplakala 🙂 ona bola taka jemna , dobra..jooj fakt ako moj strazny anjel..bez nej by som mozno dnes ani nekojila 😵

loki01
10. nov 2009

rimmel: to je krasneeeeeeee
mircek; to neni daleko, konecne nekdo z northen england🙂
jeste nekdo je tu z Hull

mircek
10. nov 2009

rimmel oni su tu naozaj mile.Moja jedina zla skusenost sa zmaze tym,ake boli zlate pred tym a potom. Som rada za teba,ze ta panbozko nenechal v stychu.Vsetky sa bojime,ze nastane cosi,pricom ostaneme bezmocne...a tebe prisla prave vtedy ona.Prajem nam vsetkym takych anjelov,kedze tu nemame rodiny a sme nutene byt na vsetko sami(samozrejme aj s drahymi 🙂 )

domi123
11. nov 2009

slovakia - verim ti co to je ja som tiez bojovala 3tyzdne mamina my doniesla cipky tak sa to hoji.radsej som nic nejedla aby som nemusela na vecko.hnus ta zlata zila.keby z toho nieco kvaplo aspon.ha ha ha

domi123
11. nov 2009

uankab - nadhera a aka je uz velka.boze teraz sa narodili a pomali nam budu chodit.ten cas tak leti. 🙂

domi123
11. nov 2009

rimmel - super 🙂 ja som taky zazrak nemala ale tiez sa nemam na co stazovat.lewisham hospital je v pohode aj ked som sa obavala ale ked to na mna prislo o 2 tyzdne skor bala som sa hlavne ci budem mat dost mliecka.prsia ma boleli a nic neslo v nemocnici som uz plakala aka som neschopna matka.a teraz po mesiaci mlieko nemam vobec,mrzi ma to hlavne koli kristiankovi ale neviem stym nic urobit aj taky je zivot. 😝

domi123
11. nov 2009

mircek tak tomu sa hovori priucka.dobre jej taj. 🙂 🙂 🙂

gaby0205
11. nov 2009

No chuda Slovakia, DOmi nebojte vsetko bude dobre. Len sa nam opatrujte, pite vela tejutin a nepapajde chlieb! cokoladu apodobne veci ktore vas mozu zapiect!
Rimmel tak to si mala krasnu skusenost 🙂 a preco si zostala tyzden v nemocnici?

catherine2505
11. nov 2009

Ahoj baby som tu nova.Sledujem vas uz asi 2tyzdne a je velmi zaujimave ake dolezite infosky sa clovek moze dozvediet 🙂.Skoda len ze som o tejto stranke nevedela skor,bolo by super keby mi niekto poradil ked som to najviac potrebovala.
Moja dcerka ma uz 6tyzdnov a porod a poporodna starostlivost boli uplne super.Len tolko k vasej teme,mozno neskor napisem viac.
Drzim palce Slovakii,trapi sa uz dost dlho 😉

rimmel
11. nov 2009

gaby lebo som mala tazky porod..rodila som v 33tt a 4dni..tak si ma tam nechali na pozorovanie .. ja po porode normalne odpadla od vycerpania..lebo sak 4 dni v bolestiach a potom som fakt ani sily tlacit nemala.a.mi hovoria neboj ked to pride najdes silu, adrenalin..atd a a ja ze no som zvedava..a potom mi kricia tlac! tlac! a ja na to : I cant fucking push! I told you! hahahah tak sa poucili klieste a nejakym zazrakom sme to zvladli..🙂 a inak baby tie bolesti PO porode..to stahovanie maternice! milionkrat horsie ako cely porod.......konec :D

rimmel
11. nov 2009

a aspon 4 dni po porode som vsade na vozicku chodila taka nevladna som bola..fakt..tie 4 red samotnym porodom dni som skoro nic ani nenaspala bolest mi nedovolila...iba ked mi dali morfin :D

slovakia13
11. nov 2009

ahoj
my stale 2v1,uz je o trosku lepsie,ale aj tak lezim v posteli.....musim byt ok pri porode 🙂
sestre vcera vyvolavali a nic ,dnes druhy pokus a ked zas nic ide cisarskym

mircek
11. nov 2009

Uz davnejsie som sa chcela opytat,co hovorite na ten monitor dychu? Moj drahy ma priatela a jeho babatko v 3 mesiaci umrelo na ten sindrom .Mi sme to sami ani neriesili,automaticky sme to kupili na SK a poviem vam..moj zazrak bol riadne buclate ,zdrave babo ale raz v noci nam asi 3x po sebe pipala podlozka.Povedali,ze to mohlo byt aj z toho,ze spal tak hlboko a plytko dychal,ale nelutujem,ze to mam a spokojne spinkame.
Som z SK z Nitry a viem,ze tam radia kazdemu,nech to kupi a viem,ze to aj poziciavaju.

gaby0205
11. nov 2009

jeeeej danenky babule...rimmel tak chuda si si to uzila..
slovakia drzime palce tvojej segre ..

ja len dufam ze ja tonebudem mat az tak komplikovane aj ked musim povedat ze od zaciatku moje tehu je tak dost kompli 😒
slovakia drz sa! 😉

gaby0205
11. nov 2009

a este slovakia, a je niekto pri tebe aby ti pomohol ak ta to chyti a potrebujes bezkat do nemocky ?

slovakia13
11. nov 2009

tak dievcata,sestre sa narodil asi pred 15.min syn a ma 55cm a 4125g ,uz zacinam mat strach akeho macka mam v brusku ja 😀 😵

gaby
ja tiez cele tehu same problemy 😝 a vidis dnes mam termin 🙂 este stastne porodit 😵 a budem najstastnejsi clovek na zemi.....
budem tu mat kamosku na tyzden ,hadam som nejaka zena ,musime to s malou zvladnut 😉

cathryn
11. nov 2009

slovakia....tak to segrenka ma riadneho macika... 😉 blahozelam...bola by sranda,keby si aj ty dnes porodila... 😀

gaby0205
11. nov 2009

gratulujeme k sestrinmu babetku..
no a ty sa nam drz!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre