Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

hajatanufus
23. dec 2010

@elixia aj vam pozehnane sviatky my sme tiez chorucky aj my vam posielame bozteky na uzdravenie dobru nocku a sladucke snicky a krasne a pozehnane vianoce
p.s. maly je nadhernyyyyy a velkyyyyyyyyyyy vobec nevyzera na dva mesiace je zlatyyyyyyyyyyyyyyy

martina_uk
24. dec 2010

Ajojte, vsetkym vam prajeme stastne a vesele vianoce ;)

midsumergirl
24. dec 2010

Ahojte tak nám sa to tu už kráti 🙂 Všetkým želáme šťastné a veselé 🙂

cutce
29. dec 2010

ahojky

Tak jake byly vanoce? A co deti, jak se jim libil stromecek a darecky???

cutce
29. dec 2010

@slniecko77 a jak ty se nam citis? Stale 2 v 1?

slniecko77
29. dec 2010

ahojte 🙂
verim, ze ste vsetky prezili krasne vianocne sviatky 😵
@cutce zatial stale ano 😉 este mame cas, 5.1. by som mala ist k midwife a 18.1. ma objednali do nemocnice na sweep, aby som neprenasala..tak uvidime ci dovtedy vydrzim
..citim sa fajn, maly pokopkava cely den, pravidelne
..tebe sa to tiez krati v praci, vsak?
Vianoce sme prezili v Londyne u svagrinej, tak bolo fajn, boli sme v rodinnom kruhu, lebo prisli aj svokrovci a mm bratranec 🙂
..ako si sviatkovala ty?

cutce
29. dec 2010

@slniecko77 no mi je travili s Andyho rodicema, celkem v poho, dostali jsme spousta veci pro Davidka co jsem mela na amazon wish list, ale cekala jsem, ze prihodi nejakou hracku a nebo nejakou vec na noseni a nic a kdyz jsem se zminila, ze moje neter nam koupila zupanek, tak jeho tata prohlasi, ze uz mame vsechno a malej bude rozmazlenej.

No jak to muze vedet, u nas nebyl a zadnou vec mu nekoupili, to me docela nakrklo 😠 😠 😠 , on sem tam vzdycky neco prohodi co me dostane

Jinak jeste 2.5 dne v praci a koncim, ale mam chripajznu jako svina, takze jdu k doktorovi at mi da antibiotika.

Jinak tesne pred vanoci jsem byla u midwife, jen me prohlidla a chtela pustit a ja ji rikam a co takhle nejaky kurzy? A ona no sem si zavolejte a domluvte se na kurz ktery zacina 4.1.. No kdybych se neohlasila, tak k ni jdu az 20.1. takze bych propasla vsechno.

A kdyby mi dala flu injection tak bych ted nemusela mit chripajznu 😠 😠 😠 😠 , vazne me tu serou.

slniecko77
29. dec 2010

@cutce tak aj vy ste sviatkovali v rodinnom kruhu...kasli na svokra, anglicania su proste ini...byt nim nekomentujem rozmaznanost deti, lebo anglicke deti v tomto maju prim..aspon v mojich ociach a po mojich skusenostiach 😒
..na chripku ti antibiotika nepomozu, je to virusove ochorenie, tak ak ju mas tak ti ich nepredpisu, predpokladam, ze odides s Paralenom 😉 😀 liek prvej volby 😉
..nespominala si, ze by si sa aj tak nedala zaockovat prosti flu?
..ja som sa tiez na kurzy pytala sama a dali mi letaky, ja som sa o nich informovala okolo 20tt, ale potom sa ma este dve midwife pytali ci nechcem ist 🙂
..ozaj, dostala si ten mail ohladne pain relief v UK? pomohli infosky?
..tak v praci sa ti to nezadrzatelne krati 😉 uz sa budes moct doma v klude pripravovat na prichod maleho 😵
..ja mam dalsiu kontrolu 5.1. u midwife a 18.1. na termin si ma objednali do nemocnice, pravdepodobne na sweep, som rada, velmi sa mi nechce prenasat..uvidme co z toho bude..od midwife chcem nejake potvrdenia na SVK, uz som si to poprekladala, tak snad nebude problem mi ich potvrdil v 38tt, lebo sa m nechce u nej robit appointmanet po porode, kvoli jednemu podpisu 😒

cutce
29. dec 2010

@slniecko77 no ja jsem moc nechtela tu flu injection, ale kdyz uz ji mam zase, tak bcyh to i brala, ale stve me, ze ti o tom nedaji ani info. jinak email jsem dostala dekuju 😀
Nejhorsi je, ze oni nam nic nekoupili ani u nas nebyli se podivat co vsechno mame, tak jak to mzue rict 😒 . no nic s tim nenadelam

Ja taky nechci prenaset, no snad nebudeme, jsem zvedava jak nam to dopadne 🙂

cutce
29. dec 2010

@slniecko77 jinak ja jsem neco podobneho mela pred par mesici, ja k tomu mam i suchy kasel a celkem me boli na plicich, takze si myslim, ze je to viroveho puvodu, no uvidime co mi rekne doktor 🙂

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cutce
30. dec 2010

@agenturaberuska a koukala jsi jak se jmenuje tato diskuze? Prijela bys taky do Anglie? 😀 😀 😀

mrk11
30. dec 2010

ahojte, tak ja len naozaj na skok zazelat vsetkym vsetko dobre v novom roku.

cutce
30. dec 2010

Vsem Davidkum preji krasny svatek 😀 😀 😀 😀

a vse nej nej do Noveho roku 2011 😀 😀 😀 😀

martina_uk
30. dec 2010

@cutce ajoj, vsetko naj Tvojmu malemu k meninam ;) aby ste mali lahucky porod hihi
Dakujeme a aj vam vsetko naj v Novom Roku.

cutce
31. dec 2010

@martina_uk ahoj Marti, jak se mate s Amy, uz se nemuzu dockat az Vas uvidim, ted jsem nastydla, ale za tech 14 dni bych se ukazala, ale to ti urco jeste zavolam 😉

cutce
31. dec 2010

Jinak vsem preji krasny a stastny rok 2011 😀 😀 😀

martina_uk
31. dec 2010

@cutce ajojky mame sa fajn, troska nas poveceroch trapi brusko a zistujeme z coho to je a ostava nam vyskusat iba mlieko a pecivo a ak to nebude ani jedno tak potom to nema z jedla lebo vsetko som uz vyradila... najvacsia sranda je ze ked sme mali salat(bez cibule) a rezne tak bubala a teraz ked som zacala pit mlieko, feniklovy caj tak ma vecer problemi s bruskom. ale inak mi celu noc spi pekne, zobudi sa len na kojenie na par minut a potom znova spi. a ako sa mate vy? aj my sa na vas tesime ;)

cutce
31. dec 2010

@martina_uk je tak to mate krasnoucky. No mi se mame dobre, ted je pry teda hlavickou vzhuru, tak snad se jeste otoci 🙂. tak si krasne uzivejte a ja se po novem roce ozvu 😉

elixia
31. dec 2010

@martina_uk ahoj moja,to brusko moze mat aj z mlieka,ja uz jem skoro vsetko,ale mlieko pit nemozem...a aj s feniklovym cajom opatrne,ja som ho pila pomaly na litre,aby som mala mlieko a maleho z toho bolelo brusko,lebo mal az prilis vela plynov v brusku z toho.Laktacna mi poradila maximalne jednu salku takeho caju denne..

kivec
31. dec 2010

Ahojte zienky, ja zas len na skok, deti zamestnavaju cim dalej tym viac. Buduci tyzden uz zaciname aj s prikrmami, tak toho casu bude este menej. Chcem vam vsetkym zazelat stastny Novy Rok, vela zdravia a radosti zo zivota, nech sa vam vsetkym dari. A detickam tiez vela zdravia, stastia a nech ich tie male bruska nebolia. 🙂
A ja zase frcim, papa.

martina_uk
31. dec 2010

@elixia ajoj, ja pijem malu salku rano a malu vecer, ale tiez som citala o tom ze ten feniklovy caj niekedy viac skodi ako pomaha.. skusim vyradit aj ten na jeden den ci to nepomoze..

martina_uk
31. dec 2010

@elixia a ked sa Ta mozem opytat, ked nemozes pit mlieko, nemozes ho v ziadnej forme alebo iba tekute? aku ci aj ked je v pecive alebo tak tak ci vadi babenku

slniecko77
31. dec 2010

..prajem vsetky stastny Novy Rok 2011 😵

wild.horses
31. dec 2010

Zelame stastny novy rok vsetkym 🙂

elixia
31. dec 2010

@martina_uk iba normalne mlieko mu robi problem,robievala som si kakao,tak to uz nemozem..inak jogurty jem v pohode, do varenia tiez a aj mliecnu polievku som zjedla a nic..jaj a este kysle mlieko,raz som sa neuvazene napila a to bolo.. 😀

elixia
31. dec 2010

a zelame krasneho Silvestra a vseeeetko dobre v Novom roku,hlavne aby sme - ste vsetci boli zdravi 🙂

etuska
31. dec 2010

stastny novy rok 2011 😵

martina_uk
31. dec 2010

stastny novy rok vsetkym ;)

dadulka2000
1. jan 2011

ahojte
@martina_uk dodatocne vsetko naj k narodeniu malinkej princeznicke,... ako sa vam dari, porod bol ok a v pohode? ozvi sa a mozme sa stretnut..... 🙂

vsetko dobre do NR 2011 vsetkym prajem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre