Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

saza007
20. feb 2010

hathor vyskusaj teething granules.

hathor1231
20. feb 2010

seza, ja mam powder,ale tie granulky mi tiez spominali-vraj v zdravej vyzive mavaju. ty si to skusala?
uankab,neboli sme este, buduci mesiac... calgel mam aj ja teraz ale viac pouzivam ten prasok...

mihouk
20. feb 2010

Zuzi tej odsavacky sa neboj, my sme ho vyskusali na mojom 6rocnom synovcovi a tomu sa to hrozne pacilo, lebo to stekli. Maxim s tym tiez nemal problem, len ten dyson som nemala odskusany, ale ked uankab to ma odskusane, tak pohoda, budeme to pouzivat zase.

mihouk
20. feb 2010

Ozaj zabudla som, objavil sa nam druhy zubok. Trochu ma vylakal, lebo je to po dvoch tyzdnoch od prveho, no ale co narobime, snad budeme mat teraz na chvilku pokoj.

kvietocek7
20. feb 2010

k tym odsavackam -no my keby sme ju tiez nepouzivali tak neviem neviem... a tiez ked ju pouzivam tak ju nedavam do celej nosnej dierky ale prikladam z kraja nosnej dierky a ono to fakt vytiahne aj tie zadne sopliky cim to splna ucel. Vyzera to hrozne ale absolutne to nie je skodlive ale naopak rychle. Nemusim lovit a zapasit s detickami. Pouzivali sme aj mechanicke ale to vytiahlo len ako tak len tie predne soplajdy. Mne skor dviha zaludok vdychovat cez hadicky sopliky 😝 bee to veru nie.

mihouk -no to sa uz teraz rozbehne. My este nemame ziadne zubky, ale podla dcerky viem ze jej isli az ked mala rok no ale potom to boli fukoty isli aj dva zubky sucasne naraz. A ten prasok co ste tu spominali je vraj fakt dobry. My sme spociatku pouzivali na odporucanie GP calgel ale neskor z toho mala dostala infekciu -odvtedy uz bez toho.

mihouk
20. feb 2010

Kvietocek, ja pouzivam calgel, tak napis aku infekciu mala dostala. Ale aj tak sa mi zda malo ucinny, ked som uz v koncoh a krpec je cely nervozny, umrncany, tak mu dam calpol a to ho ukludni. Inak som si myslela ze budeme mat trosku zuby volno a nie ze pojde jeden za druhym. Si ma nepotesila.... Tie granulky som pocula ze su uccine, ale malo by sa to davat ako homeopatikum, niekolkokrat denne, mam radsej dat 1x a iba ked to potrebujes.

Slovakia, gratulujeme k trom mesiacom, Mia je uz velka baba, tak nech neplace a uzivajte si...

slovakia13
20. feb 2010

baby aj ja chcem zubky 😵
tie odsavacky mate z SK? pretoze som sa pytala v boots a tam na mna kukali ako keby som chcela strcit celu hadicu od vysavaca malej do nosa 😠 citila som sa jak vrah 🙄

slovakia13
20. feb 2010

vobec to nepoznali

mihouk
20. feb 2010

Slovakia tu som nasla jeden link http://www.docsimon.co.uk/article/baby-vac-2-er...
ale ked si das do vyhladavaca baby vac, tak sa k tomu dostanes.
Zubky este nechci, bolia a vy si este musite oddychnut z problemov s kakanim. Ja som bola celkom smutna, ked som mu objavila prvy, lebo uz to nie je moje dasienkove babatko ☹

kvietocek7
20. feb 2010

miho- no my sme jej to stale potierali tym calgelom ktory spociatku aj pomahal ale potom uz ani nie. Neviem ako sa to konkretne prihodilo ale viem ze ked som jej to natierala vtedy je dost scerveneli az opuchli samotne pery ale aj dasna. Mozno do toho sa pritrafila alergia -neviem,ale dr. povedal ze to bola infekcia.

slovakia -my to mame z SK ale viem,ze tu niekedy predtym dievcata mali web tusim z ebay.

rimmel
21. feb 2010

slovakia daj si do vyhladavaca baby nose pump 😉

rimmel
21. feb 2010

tiez na mna v lekarnach kukali ze co chcem...ze aky bump..a ja fur len ze PUMP TY VYTRENA! 😀

hathor1231
21. feb 2010

mihouk a calgel mozes pouzivat len 6x denne!!! je to v pribalovom letaku a dost ma to zarazilo 😝

dneska sme konecne spinkali 😵 len na papu,dala som po kojeni trochu cajiku, calgel a spinkala dalej 😵 my nekakame ani horucky nemame. len je protivna, nespi.

kvietok, ja pouzivam normalnu hadickovu a teda sa mi nikdy nestalo,ze by som sopliky vdychla 😅 ved vo vnutri je filter a vodove sopliky ostanu na zaciatku,takze sa ku mojim ustam nepriblizia...

hathor1231
21. feb 2010

a napadla ma prakticka otazka 😎 ked vam mimi soplikuje v noci,tak pritrepete vysavac ku posteli a vysavate? 😅

rimmel
21. feb 2010

my sice odsavacku nemame, zatial, a sopliky aktualne ano, ale nie vela, fakt trosicku a v noci staci vankus pod hlavu..ale kebyze vidim ze ma plno soplov a nemoze v noci dychat a furt sa budi, tak ano, odsajem 😀

slovakia13
21. feb 2010

hat
segra ju ma a hovorila ,ze pred spanim odsaje a je pokoj na celu noc....mia sice neprotestuje ani pri obyc. odsavacke ale nevytiahnem vsetko

slovakia13
21. feb 2010

skusila so googlit a vyhadzuje iba tie obycajne,ale mala spi tak idem hladat dalej

hathor1231
21. feb 2010

my sme vcera zacali soplikovat,ale to bude zo zubkov. v noci nesoplikuje len cez den. chuda male...

slovakia13
21. feb 2010
mihouk
21. feb 2010

Hat, ja som nikdy nemusela pouzit calgel viac ako 2x, nastastie sme nezubkovali tak hrozne. Vidis ani ma nenapadlo ze to moze byt horsie. Budem sa musiet pokukat po niecom inom,, ucinnejsom, ale aj tak dufam ze to bude tak ako doteraz, trochu nekludu a zub vonku..

hathor1231
21. feb 2010

mihouk, pri spodnych sme boli uplne vpohode. ale teraz je to hruuuza. nam idu horne uz dlho. ale posledny tyzden bol fakt horor a calgel nepomohol. ked uz,tak trochu ten powder... 😒 asponze vecer spinkala. teraz spala len 20min od rana a slzickovo placka ☹ dala som jej aspon polovicu paracetamolu 😒

hathor1231
21. feb 2010

slovakia, aj ja som si ju objednala 😀 pre istotu 😉 pisala som sellerovi,ci je to na 1800W safe. a napisal,ze je to novsi typ,takze je safe. vraj stare su maximalne do 1500W. ved najskor ju vyskusame na sebe 😀

uankab
21. feb 2010

mne boli tiez tie teething granules odporucene... videla som ich aj v boots, ale obsahuju laktozu 🙄

mihouk
21. feb 2010

Hat, tak to si ma vobec nepotesila, uz teraz sa budem obavat, no asi skoncim plakat s nim, tak ako skoro stale ked mu nieco je... Ale aspon ze ste sa trosku vyspali, nas tiez nespi, on sa len o vsetko zaujima. sedi v rohu na gauci a pritiahne si vsetko na co dociahne a je hrooozne hrdy na seba, aky bordelik si tam urobil...

monika.c
21. feb 2010

baby a elektricku odsavacku soplikov nemate?ja som minule nad tym rozmyslala,presne ako ty hathor,co ked budem potrebovat odsat sopliky v noci,co potom? 😒 ak mate niektora skusenosti s elektrickou odsavackou,budem rada ak napisete,a ak nie nevadi,budem hladat na nete 😔

uankab
21. feb 2010

moni, o elektrickej som tiez pocula ze je tiez dobra... a vyhoda je aj ta, ze nemusis vysavac tahat so sebou 😀 ... ked bolo najhorsie, tak sme odsavali aj v noci ked bolo treba... ale vacsinou sme len rano a vecer pred spinkanim... v noci len vtedy, ked naozaj chrapcala a nemohla dychat poriadne...

kvietocek7
21. feb 2010

hat -jasne ze neodsavame pocas noci ale tak ako pise slovakia -pred spankom +kvapky alebo sprej napr dobry je Physiomer a je pokoj celu noc. Mne sa jednoducho bridi pozivat tu hadickovu odsavacku 😝 blee aj ked to ma filter...

o elektrickej som este nepocula. Mate nejaky link na kuk ?

a ten prasok ak chcete ma nazov Ashton & Parson INFANTS' POWDER

hathor1231
21. feb 2010

monika, asi ju 'povysavam' pred spanim a ak vecer bude zle,tak obycajnou...
my sme mali sopliky len raz (tuk,tuk),to mi prechladla v nemocke. a teraz je to zo zubkov...

v asde som vyhrabala 'teething biskits' ale napisane tam je,ze odkedy zacne zubkovat az pokial je prvy vonku 😒 je to vlastne strasne tvrdy keksik na snurke...

hathor1231
21. feb 2010

poradte mi nejake keksi,piskotky co su bez cukru a mlieka 😕

slovakia13
21. feb 2010

baby tak mam sa na co tesit, co sa tyka zubkov 😒
mihouk
az teraz som si vsimla ten link co si dala a tam je iba za 10 no co uz.
hat
najskor poodsavame sebe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre