Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

kvietok86
18. nov 2009

slovakia - hlavne nech ste obe zdravucke a stastnuckee 🙂

mircek
18. nov 2009

Baby dnes sa mi podarili uzasne fotky 😀 😀 😀
Ked chcete,kuk 😀

slovakia13
19. nov 2009

baby poslali nas domov dali infuzku od bolesti ,ze som iba na 2cm a je to na dlho -musim byt min na 5 ☹ midwaife musi prist skontrolovat 😉 kontra mam kazdych 7 a musia byt kazde 2 😅 ked budem mat silne kontrakcie mam dat paracetanol ,ale ,ze infuzka by mala zabrat do rana.....ja porodim asi doma ,uz tam nepojdem 😔

slovakia13
19. nov 2009

tento smile 😉 som dala omylom mal byt tento ☹

rimmel
19. nov 2009

mircek krasny je🙂 a preco ma tu snurku na nohe? pozor aby si s tym nejako neublizil

slovakia no teda...drz sa! pytaj morfin 😀

dadulka2000
19. nov 2009

slovakia,... ty si ako taka stalica v nemocnici, co? uz ta musia vsetci dobre poznat. 🙂 drzim palce nech uz to mas za sebou a len v dobrom mozes spominat. 🙂
haha 😀 ze paracetamol na silne bolesti - aj mne to radili ked sme tam volali prvy krat,.... nedali sme sa odbit a o 1.5 hodky sme tam sli a bola som na 5 cm.....

gaby0205
19. nov 2009

Ranko babule,
slovakia nasa zlata..moc moc na teba myslime. Neboj nech to uz dopadne ako chce malinku budes mat pri sebe co chvylka. A k narodeninam ti prajem vsetko len to naj naj naj. 😉

mircek tvoj drobec je strasne cute 😉

newyorkgirl
19. nov 2009

slovakia aj ja zelam vsetko NAJ k narodeninkam, vela zdravicka, stasticka a mliecka potom a mozno dnes dostanes aj zivy darcek, co ty vies 😀 ten sweep isto nic moc, robili ho aj mne par krat na SK a nezabralo... ako sa dnes citis? mas kontrakcie?

cathryn
19. nov 2009

slovakia,vsetko najlepsie k narodeninkam...dufam,ze Mia sa narodi dnes a budes mat ten naj,naj,naj,naj,naaaaaaaj darcek... 🙂 drzime psteky...

munu
19. nov 2009

Slovakia, drzim palce velmi velmi... anglicki doktori ma stale dojimaju, ked citam nejake skusenosti s nimi alebo zazivam osobne... drz sa 😉

mircek
19. nov 2009

slovakia srdecne blahozelam k narodeninam a dufam,ze uz si si dala darcek 😉

rimmel snurka je proti urieknutiu.Mali ju ma od narodenia.Dost dlho som bola skepticka a neverila na take bosoractva ale... Raz sme mali navstevu a mali mi 2 dni robil cirkus pri papani,vecer plakaval a cez den nervacil,zmyla som ho vodou a v miske som nasla viac vody,ako som tam dala...na vlastne oci som sa presvedcila,ze ludia(verim nechtiac) dokazu privodit "daco" zle..

Inak diki 😀 obcas mavam take umelecke sklony a vcera to tiahlo od Tibetu 😀

wild.horses
19. nov 2009

tak nech si zajtra rano uz aj s malou, zabalenou v perinke pekne doma, slovakia 😉

wild.horses
19. nov 2009

podareny budha, mircek 🙂

rimmel
19. nov 2009

mircek mozno sati tam vycikal 😀 a kto vie mozno robil cirkus lebo bol nesvoj, predsa len cudzi ludia v dome 😉 ale zaujimave inak

ono ja nehovorim ze na taketo veci neverim...ale urcite neverim ze snurka na nohe pomoze ale to je iba moj nazor 😝 🙂

mihouk
19. nov 2009

Mircek, moj maly ma tiez snurku na ruke, tiez som si hovorila ze su to babske reci, ale raz nanho uprene pozerala jedna pani a vecer nechcel vobec spat a mal hysaky, dali sme snurku a bolo to. Ved ked mu to nepomoze, tak mu to ani neuskodi...

mircek
19. nov 2009

ale ved to je normalne,kto daco take nezazil,ma iny nazor 😉

Baby podla mna je uz Mia na svete 😀 jej maminka tu od noci nebola 😀

loki01
19. nov 2009

slovakia: to je super, Mia se urcite narodi dneska a budete mit narozky dohromady!!! 🙂
holky, potrebuju radu, vcera lezu z vany a vyletel ze me takovy hnedo-zluty hlen a pak este trochu zlute gelovody ci co to bylo. Dohromady tak na maleho panaka. Zadna krev a potom uz nic.
Byla to ta zatka? A znamena ze bud rodit nebo ne? Kruci ja jsem uz zmatena jak lesni vcela 🙂

rimmel
19. nov 2009

loki stopero zatka 🙂 !! a neviem ci uz budes rodit..mne vyvolavali porod a celkovo som to male ine...ale urcite coskoro porodis ..najpr ide zatka, potom voda..a potom porod a ten cas medzi zatkou a vodou dlhy nebude neboj mozno aj dnes!! 🙂 🙂

rimmel
19. nov 2009

a dokonca ta voda ti moze postupne unikat..ze nie vsetko naraz tak ak sa tak stane aby si vedela ze to je voda 😉
dokonca aj zatka moze vychadzat v castiach...ale podla mna toto bolo cele

loki01
19. nov 2009

rimmel: to by bylo super, ja uz bych to chtela mit za sebou..ja se doma tak nudim 😀 A jeste sem lina neco delat...a pouklizene docela mam.
Mela jsem si koupit ten balon, mohla jse, hopkat🙂

newyorkgirl
19. nov 2009

pekny vecer, teda baby ja som zvyknuta ze tema vzdy navrchu, a nie dole 😀 dieta uz mi buva, manzelik je v praci tak pozeram ordinaciu v archive, to bol dnes ale ufukany den, zajtra idem k midwife na 15TT kontrolu a krv a konecne sa sama troska potulat po meste, nech si moje dve lasky uziju spolu 🙂 tatinkovi musim nejakeho jeziska uz pozhanat do kelu...

slovakia13
20. nov 2009

Ahoj.sme v nemocke ,voda odisla nakomplet,len kontrakcie 2den ma idu zabit a stale iba na 2 cm,tak neviem vobec sa neotvaram,som zvedava ako to budu riesit...

slovakia13
20. nov 2009

Dik za gratulacie🙂

rimmel
20. nov 2009

wow slovakia supe! neboj zvladas...🙂mozno ti porod vyvolaju aby si mala silnejsie kontrakcie a otvarala sa kto vie 😕

gaby0205
20. nov 2009

jooooj slovakia, teda drzime palce..super ze nas takto informujes 😉
pekny den babule...baby ked ste boli tehu a tie co ste...mavate taky cudny pocit na lavej nohe n alitku? mne ako keby sa tam nieco dialo..niekedy sa neviem natiahnut..neviete ako zsitim ci mam blood cloth?

dankag
20. nov 2009

slovakia
normalne som cela strpnuta ostala kym som docitala co sa s tebou deje
och z tohto mam aj ja stresy ze takto so mnou bude
prvy porod som mala na Sk a tiez som sa pomaly otvarala ale po 1 a pol dna ked som na kozu sa vytrepala tak sa mi nohy strasne triasli, vobec som to nevedela ovladat
doktori mi len hovorili ze sa mam ukludnit....
no to ma teda zaujima ako to s tebou bude dalej

drzim palce
inac dobry nadad zobrat pocitat do nemocnice

inac nemas nejaky tens machine alebo co?
ja idem na buduci tyzden popocuvat o tiseni bolesti

mircek
20. nov 2009

slovakia len si to vychutnaj,budes na to neskor mysliet ako na nieco uzasne,co mozme zazit iba mi zeny,aj to nie kazda 😉 drziiim palce!

gaby to su krce,mas urcite nabeh na zily,ale nie je to nic nebezpecne,ked si tehu.Po porode to prejde,len si tie nohy nepresiluj 😉 😉 Aj ja som to mala,aj trpnutie ruk,atd... 😉

gaby0205
20. nov 2009

mircek ale ja nepocituje trpnutie..este mi nohy netrpely zatial tuk tuk..to je zvlastny pocit a iba na jednom mieste na lavom lytku ma to boli hlavne aj ked to stlacim 😒

rimmel
20. nov 2009

gaby brnkni doktorovi nic za to nedas a budes mat klud 😉

natalia777
20. nov 2009

Baby ahojte, mam taku jednu otazocku robia v anglicku klystir??? alebo sa to da niekde kupit a urobim si to sama?? diky 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre