Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

maruskach
29. sep 2007

no oni sa tvaria, ako no discrimination society, ale opak je niekde inde

janka196
29. sep 2007

No to je fakt sila 😲 .

leni3
29. sep 2007

My este planujeme nejake 3-4 roky ostat,kym nenasporime na dom,uz sme doma kupili pozemok.A tu pri mori je to ozaj super,mozna by som tu v UK ani tak dlho nevydrzala,keby tu neboli tie plaze.

janka196
29. sep 2007

Leni a je tam u Vas pekne? teda myslim mesto a tak

maruskach
29. sep 2007

aj uz mate nejake riesenie? Council house?

maruskach
29. sep 2007

nam sa zacal dom staviat, no zatial pivnica a na buduci rok chceme pokracovat. Odkial ste? My od Topolcian

janka196
29. sep 2007

Aj my planujeme nejako tak ako Leni. Ale urcite nie natrvalo 🙂

leni3
29. sep 2007

Je tu velmi pekne,pocasie je tu asi naj. v celom UK a vlete to tu vypada ako dovolenkovy raj,plaze more....velmi pekne zahrady a strasne moc atrakcii,my sme si tu uz tiez pocestovali svoje...

maruskach
29. sep 2007

to more vam strasne zavidim

leni3
29. sep 2007

No my chceme najst to byvanie cez agenturu,je to najistejsie ako priamo s lanlordom,i ked si musis za to trosku priplatit.A ozaj moj manzel je z Trnavy a ja pochadzam z Ruzomberka a pozemok so starsim domcekom sme kupili v Smoleniciach.

janka196
29. sep 2007

Jej Leni to mate fakt super. Hull je inak hrozne odveci. Strasna nuda. My mame blizko Bridlington a tam je celkom fajn

janka196
29. sep 2007

My sme obaja z Kosic 🙂

maruskach
29. sep 2007

Pokial by som pri mori, tak by som to mozno este vydrzala dlhsie, no Leicester je otrasny, myslim mesto, ja vobec nie som mestky typ. No inak sa strasne tesime domov, na rodinu, kamaratov, tu fungujeme z poslednych sil

leni3
29. sep 2007

Ja som tu od zaciatku ako som pricestovala do UK a tu som sa spoznala aj s manzelom 🙂 .....a o tri roky bola svadba 😀 😀

janka196
29. sep 2007

Maruskach my sme na tom podobne. Aj ked ja mesto znesiem ale to tu je fakt sila. No to by ste museli vidiet 😀

janka196
29. sep 2007

Leni, kolko ta u Vas stoji podnajom?

leni3
29. sep 2007

Tu v Dorsete (okres) sa da toho strasne moc vidiet,je to tu naozaj pekne.A to more,snazime sa ho uzit kazde leto,ale niekedy sme tak vycerpany z prace,ze sme radi ked si doma vylozime nohy.Nasi rodicia tu chodia kazde leto,ako na dovolenku a velmi sa im tu paci,nechcu ist ani nikde inde a ja som rada,ze som aspon takto s nimi.

janka196
29. sep 2007

Joj tak to ti zavidim. My sme minuli rok boli v spanielsku, tam sme zili. hmmmm to bolo leto. Take by som si priala kazdy rok 😀

leni3
29. sep 2007

Jani co s tymto forom je snazila som par krat odpovedat ti doma a nic,proste to nechce odoslat a teraz skusam z prace a zas nic.

leni3
29. sep 2007

No zas mi to neodoslalo,asi to akosik blbne, ja som medzitym musela bezat do prace.

leni3
29. sep 2007

No k tomu byvaniu (asi na 20 pokus),my platime 735 mesacne za 2izb.domcek so zahradou,ale byva s nami aj manzelov kamarat aby sme to utiahli,ale stale mame volnu obyvacku na relax a ked dojdu nasi.

janka196
29. sep 2007

no aj mne to blbne

janka196
29. sep 2007

ufff a to byvannie mate 2x drahsie akoo my. A to uz mas so vsetkym?

leni3
29. sep 2007

Nie to je len za najom ked to vydelim tak spolu s manzelom platime asi 500,no a k tomu navyse mesacne tax+elektrinu,plyn+vodu,telefon a tak.Ja si myslim,ze to je aj tym,ze aj domy a byty tu maju vyssiu hodnotu (je to aj mestom).

leni3
29. sep 2007

U vas je to mozna lacnejsie ale aj zarobok je tam zas iny.To je presne ako doma na Slovensku v Blave platis vysoky najom ale zas aj zrobis viac ako v mensich mestach

leni3
29. sep 2007

vidim,ze si sa pridala k slovenkam v zahranici ,inac nieco o tom prispevku na dieta pisala aj jaja asipred par tyzdnami,ked sa pozries trochu dozadu tak tam to najdes.

janka196
29. sep 2007

Leni a kde si to pisala? tu alebo tam 😉 . Dost ma to zaujima, lebo o to asi poziadam ked sa da,, kazda koruna dobra 😉 .
A tym ubytovanim to je urcite aj preto ze ste pri mori. My sme v spanielsku byvali tiez pri mori a platili sme ovela viac za najom ako keby sme byvali v Bilbau. Ale stalo to za to 🙂

leni3
29. sep 2007

Janka to pisala jaja0110,presnejsie pisala co zistila,ohladom vybavovania toho slovenskeho rodneho listu a potom je tam nieco aj o tom prispevku,toto je link na to
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

pozri si to je to na niekolkych strankach. 😉

janka196
29. sep 2007

ja som citala ze aj ty si pisala 😀 😀 😀 .
dakujem za link, urcite si to precitam
ideme uz hajat, tak dobru nocku 🙂

leni3
29. sep 2007

dobruu....ja musim zas do prace 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre