Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

rimmel
2. feb 2010

aha pozeram 16+

😀
no ja som skor 12-14 🙂

slovakia13
2. feb 2010

vau baby ja moje sexy pradelka zablombovala do vreca 😒

rimmel
2. feb 2010

a to preco slovakia? 😀

slovakia13
2. feb 2010

chut by aj bola, ale neni s kym 😝 tak naco zbytocne provokovat 😅

rimmel
2. feb 2010

aleee noooo...sak nemusis sexovat, ja rada nosim krasne pradlo aj kebyze som single... 😉 aspon mi to da dobry pocit a tiez nidky nevies 😀

hathor1231
2. feb 2010

slovakia,pre postaaara 😀

tak ja radsej ani neprovokujem so sexy obleckom a pradelkom 😝 aj tak by nic nebolo 😠

loki01
2. feb 2010

hathor: no to je stranka pro me! 😀 dekuju, ja mam momentalne size 18 😖 😠 😅 ..ale planujem to shodit...no iba planuju🙂

hathor1231
2. feb 2010

loki, ved mas este cas 😉 krpec ma len skoro dva mesiace,co cakas 😅 ak sa citis dobre a sexy,tak naco to menie,nie? 😉 ako sa mate, a krpec co?

wild.horses
2. feb 2010

zvysok dnesneho dna mam uz len pre seba 😀 mozem sa pustit do objednavok 😀 😎

hathor1231
2. feb 2010

wild,si zatvorila psov a chlapov na zachod ci co 😀 ako to frci?myslim shop

slovakia13
2. feb 2010

pekne 😵
akurat som mala kontrolu z councilu 😨 ale pohoda 🙂 kontrola ci byvam iba s malou

slovakia13
2. feb 2010

baby ja som tak strasne psychicky unavena 😅 Mia iba place ,uz som zmierena ,ze moje dieta je nervne-ma pokom 😀 !

loki01
2. feb 2010

hathor: no ja se sexy necitim s tim brichem a bokama 😀 , jeste nevime vysledky, bude to asi ve ctvrtok patok...dam hned vedet, jinak se malemu dari dobre, dneska zmensim fotky a konecne to sem nahazu

slovakia: Fakt jo???? Tak to je drsne....

slovakia13
2. feb 2010

a teda aby som nebola iba negativna ,tak dnes rano sme sa rehotali uuuuplne nahlas 😵

slovakia13
2. feb 2010

loki
na chudnutie mas cas 😵
ja som s chudnutim podobne ako hathor co tyzden mam kilo dole 😠

hathor1231
2. feb 2010

slovakia,to budu tie urevane mimuskaaa 😀 no neva. uz len aby to neovisalo,celulitida zmizla,kozy trochen posunuli hore a som modelecka ako predtym 😀
a ta kontrola,som vedela,ze sa to neoplati ich klamat. uz pochopili,ze treba kontrolovat a nie len davat benefity a dom a pritom tam byvaju cela stastna rodinka 🙄 tak super,ze ti to tak dopadlo 😵

loki 😀 daaaj tomu cas 😉 nemozes po porode vyzerat ako keby si ani nerodila 😅

krpana stale ziva ale aby spala,tak to nie 😒 schrupne si 30 min a je hore 😒

idem este poupratovat 😒

a inak,vie robit jezka 😀 cize pokrci nos,naspuli usta a fuci ako jezko 😀 😀 😀 srandovna s tym 😀

kvietocek7
2. feb 2010

no to teda dnes tu teda prevladla celkom nezvycajna tema 😕 😀 este k tomu pridat afrodiziakove receptiky a bude to v plnom zneni 😀 😀

hat -aj niki spinka akoze 30 min a potom je uz vyspinkana na cely den? lebo ja mam tiez to iste ale uz som sa rozhodla to strazit a ked prejde pol hodka a synator sa ide budit a spinka v kociku tak pokial sa da to ukocikujem. Inac ak ma naspinkane len slavnu pol hodku tak s nim niet rady ani pomoci-reveee a ani na rukach ani nijak raz 😒

wild -ako si pokrocila s vybavovanim toho rodicovskeho prispevku?

slovakia -a co probiotika na brusko,neskusala si pozriet tie v prasku co som spominala? alebo ak by si ty jedla nejaku probio stravu?

loki -ako sa dari misakovi?

z_vesela
2. feb 2010

Vidim ze tu riesite to pradelko...to nas len prinieslo do problemov (ci do stastia 😉)...ja si ho asi kupim az po, ked teraz budem cim dalej tym vacsia...inak len taka otazka ked sme uz pri osateni - kde ste si kupili maternity clothes? A veci pre deti? - existuju nejake second hand shopy, kde sa nejake veci daju pokupit - ci len stary dobry ebay?

Gaby - kto organizoval tie private antenatal courses? je to nejaka organizacia, nevies ci su aj mimo Londyna?

gaby0205
2. feb 2010

Z vesela...tie private su cez NCT, najdes na internete-google. Ale stoji to oklo £220 a mas to dve poobedia cez vikendy + 1 2hod vecer brestfeeding session..no ja osobne som bola z nich sklamana.Ale skus mozno ty budes mat lepsiu intruktorku.
skus http://www.nctpregnancyandbabycare.com/home

newyorkgirl
2. feb 2010

baby vy mate teda temu, my mame dnes 7 rokov vyrocie chodenia, ale manzelik je na nadcase tak pride po 22h ze by som na neho cosi vytiahla? 😀 inak ja som sa moc nezvacsila zatial, som zvedava, kolko som pribrala, buduci tyzden idem k midwife, ako mam o nejake to cislo 2 vacsie cize asi 12ku teraz a brusko akurat vycuhuje no...

rimmel aj na ebayi isto najdes, ja som minule pozerala nejake detske veci a jedna baba tam mala kopec takych vselijakych pradielok novych, mala s tym shop a medzi tym babenovske hej co som nechapala... a potom sex shopy no ked kostymy 😀 😀 😀

slovakia, tak kontrolu hovoris? ja som bola dnes robit bordel na councile, bola som v realitke 2 najlepsie domy su uz fuc, tak zostal jeden, mame ist na obhliadku v pondelok no neviem, uvidime... na councile nam to furt stoji, nemaju ani update ze som tehotna hej, cakame na nejaky byt, uz 2 mes. vraj tam robia refurbish, co teda ja som OK, nech to pekne porobia, nie som proti, vraj sme prvi nan na rade, no dnes ich zacalo trapit to ze je to 2bedroom a ze my budeme mat deti roznych pohlavi, pricom mne to teda neva, tie izby boli strasne velke, teda aspon v prvom co sme videli, tak teraz neviem, ze do maja to isto bude, ale co ked budeme na to cakat, bude to sice prerobene ale cosi nam aj tak nebude vyhovovat, asi tam buduci tyzden pojdem s maternity papiermi a teda im poviem ze to chceme vidiet aj uprostred reconstruction aspon mat nejaky ten sajn, ako to vyzera a ci sa na to mozme spoliehat ci co vlastne no...

hathor s tym pre postara som sa pobavila teda 😝

loki myslime na vas drzkajte sa...

zvesela, ja mam oblecko vacsinou george pozri george.com, doslo mi pekne domov odtial a teraz mali aj clearance nejaky, nechcela som vela vrazat, lebo pri prvom tehu som mala same letne veci a teraz naschval tehu v zime no, my tu tych shopov vela nemame v malom meste maternity, nohavice som objednavala z polska site na mieru a su uplne skvele z ebaya, keby si chcela kontakt ti mozem poslat, lebo to boli jedine take nad brusko s bavlnenym pasom, co vlastne rastu s tebou, tak som si brala rifle 3/4 aj mencestraky cierne dlhe na zimu a fakt som veeelmi spokojna, su nastavitelne na brusku... maju tam tabulku, ked sa pomerias usiju ake potrebujes a rychlo... co sa tyka detskeho oblecka tiez som kupovala v asde par veci, potom mam rada hrozne sainsburys, mavaju casto 20% off a vypredaje, takze sa da super nakupit, a ebay to isti samozrejme, kopu krasnych next a inych znaciek outfitikov som kupila na nete, uz mam pol skrine 😀

loki01
2. feb 2010

holky zahlasuju zmenu ikonky 😀
kveitocek7:jeste nemama vysledky
newyorkgirl: dekujeme

saza007
2. feb 2010

z-vesela - my sme tiez absolvovali NCT class, ale vecerne, bolo to myslim 6 alebo 8 vecerov. V podstate som sa tam nic nove nedozvedela, ale bolo to super kvoli tomu, ze sme tam spoznali dalsie pary z naseho okolia, ktore cakali baby. Doteraz sa s maminkami a miminkami stretavame kazdy tyzden.

wild.horses
2. feb 2010

ahojte,
cakam na panelak. 😀
ja som nakupovala tehu vecicky vacsinouv h&m, mali tam aj tie gate, co spomina nyg, gumou resp. takou elasticku latkou nad brusko-tie som si nechala, keby nahodou 😎 stali len osmicku 😉
loki...drzime velmi vsetky palceky a psici pazuriky 🙂
uz sa nam kooonecne da nakupovat cez eshop. dokelu, to trvalo! 😒

rimmel
2. feb 2010

ja tenu na strankach ako blooming marvellous ci jojomamabebe ci tiez v h&m a niekedy aj v mothercare ale tam je to otrasne co tam maju 😝 a pre syna vecicky exkluzivne z next 😀 ozaj vsetko odtial kupujem nakolko tam mam ucet tak je to pre mna najjednoduchsie...

rimmel
2. feb 2010

jee loki foto! neviem preco ale predstavovala som si ta blond! 🙂

slovakia13
2. feb 2010

loki
drzime palceky 😉
nyg
popriznavali benefity ,tak teraz budu kontrolovat 😀 musis ich nahanat....
vesela
tiez milujem oblecko z next aj boots ma milo prekvapil ,super to sedi malej 🙂
wild
super,tak pokukam co mas 🙂 😵

wild.horses
2. feb 2010

trochu od veci... ako zvycajne 😅
nemate nejaky dobry tip na dofcu, dobru cestovku... chceme v lete/na jesen niekam konecne vypadnut. Bude to nasa prva dovolenka. 😀

slovakia13
2. feb 2010

kvietocek
davam bioGaia ,no musim este chvilku pockat az zacnu robit

newyorkgirl
3. feb 2010

slovakia ty si sa inak rozfarmacila na FB 😀 a tak mi svieti tam vzdy Miuskina fotecka ako taky maly polar bear no strasne je chutna ta fotka 😵

loki, no teda aky drobecek, by clovek ani nepovedal, co vsetko si za tu chvilku zazil teda 😔 take drobatko malinke

jaj babule my sme brutal chori vsetci komplet, teda len nejaka viroza nadchova, teploty nemame, ale ja som na tom najhorsie, dnes sa mi tak hlava tocila, zajtra mam mat skolu a kurnik keby sa teraz netvoria tie sproste skupiny na group projects tak tam nejdem ani ale co mi zostava 😒 musim to nejako prezit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre