Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

hajatanufus
31. okt 2010

ozaj
@elixia ty si sa pytala na kuriersku spolocnost ja si posielam veci z sk cez hc courier u nich stoji kg 2 eura ale nad 50kg sa to myslim znizuje a su spolahlivi ja som to tu mala za dva dni a manzelov kolega si cez nich posielal aj odtialto z uk inak predtym som chcela cez dolphi ti maju depo tu v uk len mi nevyhovoval termin preto som to posielala cez hc curier ale neviem ako su spolahlivi lebo som ich nevyuzila

elixia
31. okt 2010

@hajatanufus nastastie ju idam len 2-3x do roka,takze to v pohode zvladam 😀
No ja pijem dost si myslim, tak 2 litre minimalne...
My tiez latkujeme,u nas by council mal preplatit max.25£, len este musim poziadat 🙂

hajatanufus
31. okt 2010

@elixia no tak to mas dobre a stym pitim to je o.k. ja veru sa niekedy pozabudnem a potom sa cudujem. ked som porodila lucy a dali ma na izbu prve co sa v cr sestricka pytala ze kolko pijem a postavila mi na stolik dzban s cajom ze to mam vypit a potom mi hned doniesla druhy a vravela ze aspon 2- 3 litre tekutin mam vypit takze to je velmi dolezite. my sme mali dnes taku cudnu noc som mala pocit ze mala je stale hore asi jej bolo teplo a bola pocurana potom som ju prebalila. asi nebudem zapinat radiator ked tu sa ta teplota tak meni ze neviem ako mam nastavit radiatori minule nam bolo zima lebo sme to mali vypnute a vonku v noci mrzlo a teraz je v noci 10 tak je zas teplo mame plastove okna takze nam nejak zima nejde

elixia
31. okt 2010

@hajatanufus tak my sme tuto noc spali od jednej do pol tretej a potom zaspal az o siestej na 2 hodky...teraz pravdaze dospava,len neviem kedy to dospim ja 🙂

Inak, konecne mame bouncer...taaak som sa na neho tesila....aj v nom vydrzal....celych 5 minut!!!!! Ma porazi, nikde nechce byt 🙂

elixia
31. okt 2010

sorry,som zabudla otocit 🙂

hajatanufus
31. okt 2010

@elixia tak to mas presne ako nasa teraz som ju okupala nakrmila adala do autosedacky a spustila taaaky krik ako nikdy tak som ju vybrala a dala na tu hraciu podlozku na brusko a uz spinka doobeda tiez dospavala od desiatej do tretej. tiez som chcela bouncer pred mesiacom mali v tescu akciu ale ked som prisla o dva dni bolo po akcii a bola povodna cena o 12 libier viac tak som bola nastvana a uvazovala som co lepsie vyuzijem ci bouncer alebo tu hraciu podlozku a nasla som si na nete nazor pediatrov na bouncery a ine pomocky tak to moc neodporucaju a ked tak nie na dlhu dobu tak to ma potom este odradilo a nakoniec ma manzel prekvapil a prisiel domov aj s hracou podlozkou aj ju hned poskladal a tu vyuzivam kazdy den mala je tam skoro cely den a aj tam spinka to je jedine miesto kde je ticho a spi

hajatanufus
31. okt 2010

@elixia ale maly tam vyzera spokojne teda aspon na fotke

hajatanufus
31. okt 2010

a je velmi zlatucky a veru nevyzera ze by nemal este ani mesiac ked ti maly dospava noc cez den tak si skus pospat ked on spinka 🙂 niekedy to inak nejde len spat vtedy ked aj deti u mna je to nemozne ja si nemozem pospat koli lucinke 🙂

elixia
31. okt 2010

@hajatanufus to som cvakla hned ked sme ho tam dali,to ho este bavilo... 😀 No dnes som nemohla dospat, boli tu svokrovci, musela som sa postarat o navstevu🙂
Manzel robi v Tescu predavaca alebo v nejakom sklade?

timejkaa
31. okt 2010

Baby, dajú sa v UK zohnať staré dobré klasické látkové plienky? Ešte som sa po nich nezačala obzerať, ale dúfam, že tu niekde budú..

martina_uk
31. okt 2010

@hajatanufus Ajoj Hc courier su velmi spolahlivy, ja som cez nich posielala uz asi 5 krat a kolegovia z prace uz velmi vela krat, posielali aj velke LCD a vsetko doslo bez problemov ;)

hajatanufus
31. okt 2010

@elixia ano nocneho predavaca cize doklada tovar do regalov tak to mas dobre ked svokrovci boli len na chvilu

anjelicek26
31. okt 2010

Happy Halloween babulky 😵

hajatanufus
31. okt 2010

@martina_uk ja som s nimi tiez spokojna uz 2x som si posielala balik z sk

hajatanufus
31. okt 2010

@anjelicek26 aj tebe tiez ti su zlati

hajatanufus
31. okt 2010

@timejkaa neviem ale ja mam z sk ale zda sa mi ze som tu uz videla sem tam u niekoho v kociku len neviem ci su velkostou take iste skus pozriet na mother care

hajatanufus
31. okt 2010

http://www.mothercare.com/b/42854041/ref=sr_nr_... neviem ci je to ono ale vyzeraju tak

hajatanufus
31. okt 2010

http://www.mothercare.com/Mothercare-Terry-napp... toto by malo byt ono pisu tam ze sa to pouziva s nohavickami

lena13
31. okt 2010

@mickey85 7 hodin v kuse???tak to je teda parada,to ja nevedela pomalu do 8 mesicu.mala se budila hodne casto na jidlo.ja js male dala cumel uz v porodnici,nevidela js na tom nic spatneho a odvykani nebylo nijaka hruza,mala byla sikovna.at mi malicky krasne roste a mas nejake fotecky?jak se ti jezdi s tim kocarkem,moje kamaradka ho asi chce...

lena13
31. okt 2010

@anjelicek26 taky prejeme happy halloween,deticky mas moc krasny

hajatanufus
31. okt 2010

@midsumergirl halooo este si 2 v1 alebo uz niekde tlacis??? tak drzim palce nech to mas rychlo za sebou a drzis malu v naruci 🙂 🙂 🙂

timejkaa
31. okt 2010

@hajatanufus no vyzerajú že by to mohlo byť ono.. diki...

midsumergirl
31. okt 2010

ahojte 🙂 tak hlasim stav stale 2v1, moja mala ma ma asi na zabavu 😀 😀 som si lahla a bolesti mi uplne presli, tak teraz len zase cakat 🙄 akurat asi zajtra len brknem mojej midwife, ze ci je ok ze mi ten sliz vychadza tak dlho 😕 😕

midsumergirl
31. okt 2010

@hajatanufus eee stale 2v1 😝 tak ja neviem kedy si ta nasa zmysli ze uz oje to ono 😀 😀

hajatanufus
31. okt 2010

@midsumergirl a ja ze uz tlacis aj mikaili do novembroviek som pisala tak jej napisem ze plany poplach 😀 😀 😀

midsumergirl
31. okt 2010

@hajatanufus no vsak vravim ze mala ma maminu pre srandu 😀 😀 tak ja len dufam, ze nebudem este aj prenasat 😖

mikailla
31. okt 2010

@midsumergirl ahooj tak ja som tu dnes nebola a citam co si ty vsetko prezila uz 😉 😉 aj kontrakcie aj zatka von a malicka stale nechce ist na svet. Juj ale uz asi cakas kazdu chvilku,ci nie.. ked pises ze si este aj pospis musis byt na tom dost v pohode 😀 ja nemam okrem menstruacnych bolesti nic,ale nespala som uz pekne dlho 😀 podaj nam hlasenie,vsetky budeme mysliet na Teba,ja teda urcite 😉
@hajatanufus dakujem za info 🙂 😵 😵

mikailla
31. okt 2010

@timejkaa ahoj,ake kvalitne hladas, chces latkovat alebo len na siroke balenie(a pod.) ...ja som si kupila na SR (na siroke balenie,odgrgnutie...) s tym,ze je to lepsia kvalita a zistila som,ze tu ich maju za facku presne z toho isteho matrosu. 😒

timejkaa
31. okt 2010

@mikailla látkovať, probably.. ale čo to bude pri dvoch prania.. ešte zvažujem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre