Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

janka196
11. okt 2007

ahoj, no uz to je lepsie. teplota klesla takze je to ok. akurat sa mi trosku vyhadzala tak neviem teraz asi to bude tiez z toho ockovania alebo z teploty. boli sme na nakupi doobedu a cele poobedie mi prespala. tak teraz sa tu sali a smejka. je plna energia ta som zvedava kedy zaspi 😉

kristina011
11. okt 2007

Čaute babenky.
Prosím vás, mohli by ste mi poslať pre sestru na anglinu POČASIE V ANGLIČTINE v budúcom čase? Prosím, treba mi to do rána. Jednoducho jednoduché počasie na jeden deň alebo víkend ... Myslím to napísať v angličtine. Díky krásne. Pošlite IP. 😀

leni3
11. okt 2007

To som rada Jani,ze mala je uz o.k,nam vcera tiez ockovali pacientov proti chripke a niektorych z nich postihli priznaky chripky ako teploty,upchaty nos a tak...a vraj je to normalne,ze tak vlastne telo bojuje a pripravuje protilatky 😉 ....som trochu busy.....robim si popri tomto aj domacu ulohu na skolenie(Cognition and cognitive rehabilitation therapy) nic zabavne ☹

A Kristinka...momentalne sa musim sustredit na tu moju ulohu,ale idem ti aj kuknut do nejakych novin a opisem ti to,o.k?

janka196
11. okt 2007

Juj tak len davaj pozor aby si sa neobrala nahodou.
takze mate toho vela co? no nezavidim ti. inak aj ten moj sa uci. dal sa na kurz takze viem ze je to zabava 😀

leni3
11. okt 2007

Kristina011 vyber si nieco z tohto ,zkopirovala som to z BBC:
Thursday night
Rain for a time across Scotland and Northern England. Dry in most other places with generally a fair amount of cloud. Some mist or fog forming in the south, although not as widespread as last night.

Friday
A mostly dry but rather cloudy start across the UK. A few brighter spells will develop by the afternoon, especially across England and Eastern Scotland. Staying mild, with light winds.

Saturday
Mild but rather cloudy in most areas, with the best chance of brightness over Eastern Scotland. Patchy rain likely in Northwest Scotland and some drizzle may develop over Eastern England.

Sunday
England and Wales rather cloudy again with patchy drizzle in a few places. Scotland and Northern Ireland becoming breezier and a little cooler with scattered showers and a few bright spells.

janka196
11. okt 2007

no vidis jaka si sikovna. mna by to nenapadlo 😀
asi starnem 😀 😀 😀

leni3
11. okt 2007

No to sme teda presli z temy porod v Anglicku na toto uzastne pocasie,co 😀 😀 no co 😉
Jani vcera sme boli zas na nakupoch a az doma som si uvedomila kolko ruzovych veci som zas nakupila,manzel sa ma spytal,ze ci som sa zblaznila? 😀 😀 No a ja sa len smiala 😀

janka196
11. okt 2007

ta ja ti poviem, asi by sme mali otvorit nejaku novu, ked mna nic nenapada. 😖 . Joj leni keby ste mali niekedy cestu okolo nas, vies kolko ja mam veciciek doma? co uz su carlinke male

leni3
11. okt 2007

Jooj Jani,keby to nebolo tak daleko,ja idem zajtra na skolenie do Southamptnu co je asi od nas 2 hod.cesty a uz teraz viem aka sa budem domov vracat rozbita 😖 A ozaj co robi tvoj priatel,ak sa mozem spytat? 😉

janka196
11. okt 2007

skoda fakt. ten moj robi vo fabrike nejake filtre. robi si teraz kurz na recepcneho tak som zvedava ako to dopadne 🙂

kristina011
11. okt 2007

No fakt baby, díky krásne. Janka, manželovi daj oddýchnúť, jak príde z práce a nemuč ho s anglinou. Už sme to nejako so sestrou poskladali a aj napísali. Ešte raz díky krásne. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenkaajarek
11. okt 2007

Ahojte babusky ako sa dnes mate? No ako vidim preberate tu vsetko mozne saty,injekcie a dokonca aj pocasie 😀 .

leni3 -ty budes mat dievcatko?Ja som tiez chcela ale akosi sa to narodilo s pipikom 😀 😀 .Ale bola som velmi happy.

janka-to som rada,ze malej je uz lepsie.Aspon to uz mate konecne za sebou dalsia az o 9 mes.

janka196
11. okt 2007

juj aj ja som rada ze jej je lepsie 🙂 . teraz je az velmi ziva 😀 . musi dohnat co zameskala vcera

leni3
11. okt 2007

Vo fabrike som sice nerobila,sice ten moj tak tiez zacinal,viem ake to bolo ked chodil domov.No tak mu drzkam palce na toho recepcneho,to by bavilo robit aj mna i ked niekedy si hovorim,ze uz mam prace s ludmi dost 😀 ,no to len chvilkovo...ale po materskej by som sa chcela aspon part time vratit tam kde som... 😀

lenkaajarek
11. okt 2007

to si viem predstavit.A uz ti urcite rozprava co? Moj maly zacal gggrr 😀 a uz sa aj viac smeje nahlas .Robi nam to velku radost.

janka196
11. okt 2007

no je to makacka vo fabrike mam to odskusane 😉 no a na toho recepcneho ma sancu si myslim, lebo vie perfektne anglicky a ani nevyzera najhorsie 😉

janka196
11. okt 2007

juj hej a strasne krici 😀 , hlavne ked ju ocino pusinkuje a nieje oholeny 😀 😀

janka196
11. okt 2007

kocky nenapada vas nejalka tema, ktoru by sme otvorili, len tak na volny pokec o vsetkom?

leni3
11. okt 2007

Jee ahoj Lenka,az teraz som si ta vsimla,no my sme praveze zarabali na chlapceka..ale akosik sa z toho vyklulo dievcatko,aspon nam tak povedali na sone a aj ukazali pohl.organy 🙂
Jani tak nech ten recepcny vyjde...ja mam doma sofera,pracuje pre cinsku firmu a zda sa mi ze vie viac po cinsky ako po anglicky 😀 😀 😀

leni3
11. okt 2007

ja neviem navrhnite nejaku...Jani a ty si sa este neodhodlala k slovenkam v zahranici a co ty Lenka?

janka196
11. okt 2007

faaakt, tak to musite mat srandu doma 😀 . ja som si velmi priala dievcatko a vsetci ma strasili ze budem mat chlapceka, ze vraj som na to vyzerala v tehu 😎

lenkaajarek
11. okt 2007

No to je dobry napad lebo asi tu nikto o porode vela nenahovori 😀 .Ale jedna uz je mam pocit ,ale to by som mala problem vas potom najst 😅

janka196
11. okt 2007

no ved to ze uz tu velmi o porode nekecame 😉

leni3
11. okt 2007

Baby...ale ja tu domacu ulohu asi takto nedorobim,moj manzel uz od nudy zaspal na gauci 😀

janka196
11. okt 2007

leni tak to asi nie 😀

leni3
11. okt 2007

Ved uz mam len poslednu otazku a potom uz len vsetko vytlacit...aj moja bambulka sa prestala v brusku mrvit a asi zaspinkala 🙂 No co s tou temou?

janka196
11. okt 2007

juj tak rozmyslam ako ju nazveme

lenkaajarek
11. okt 2007

leni-Tvoj zaspal a moj uz asi tiez, pojdem uz k nemu lebo zachvylu sa bude stazovat,ze sa mu nevenujem. 😀 😀 😀 .
janka-Len ostante pekne tu tam je tych bab potom strasne vela a nemam cas citat 😀

janka196
11. okt 2007

lenka neboj dame ti vediet kde sme, praveze rozmyslame otvorit nejaku novu a kto bude mat chut sa prida

lenkaajarek
11. okt 2007

ok tak potom podme Volna diskusia pre baby z Anglicka 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre