Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

rimmel
28. nov 2009

😀 😀 😀

loki01
28. nov 2009

cathryn: Jak dlouho te nechaji prenaset?
Holky tak celkove, jak dlouho tady nechavaji prenaset?

dadulka2000
28. nov 2009

ahojte
ako vikendujete?
ja som bola v meste doobeda (sama - tak som mala klud si vsetko prejst a popozerat), ale nic som nekupila,.... vsade sa uz hemzi plno ludi,...brrr.
no pockam si ja na tie Xmas sale,.... 😀
vecer ideme na 40' Birthday party kamoske, tak sa tesim,....ale zaroven dufam ze sa tam nicim nenakazim - bude tam okolo 160 ludi 😉
ozaj NYG, ako sa citis po tom ockovani? vsetko v poriadku? mne prisla pozvanka a nejdem tam.
loki, tusim je to do 2 tyzdnou,.... ale je to mozne ze je to individualny pristup. neviem na 100%,.... ja som neprenasala.
pekny vikend mamulky a cakatelky 🙂

mzuzka
28. nov 2009

ahojte

newyorkgirl - ja som si kupila magnesium v tabletkach v boots (neviem ci tam maju aj sumive, ale sumive vitaminy a lieky mi GP povedala, ze namam pocas tehu jest. vraj to zatazuje oblicky,ktore su i tak dost zatazene. hned ako som zostala tehu a dostala som brozurku a prednasku od GP , tak to tam spomenula)

rimmel
28. nov 2009

aj ja som bola doobeda sama v meste lebo som musela skocit do banky a podarilo sa mi kupit par darcekov 😉

filomenka29
28. nov 2009

Cau loki01, prenast ta nechaju 10 az 12 dni tu je touplne normalne, alebo ak nechces prenasat, tak sexuj ci pi nejaky rassbery tea, ci skac na gym ball.....

filomenka29
28. nov 2009

newyorkgirl-vsak v dnesnej dobe mas kopec maternmity clothes everywhere, zajdi si na net na new look, next, ci river island a uvidis, ze najdes kopec veci, poobmrkavaj zlavy a uvidis, ze nakupis este lacnesjsie ako za 25£.

dadulka2000
28. nov 2009

filomenka, aj ja som dnes v peacocks videla pekne veci a za prijatelne ceny. na tych par mesiacov sa neoplati kupovat drahe veci (si myslim) 😉, a isto bude aj plno zliav vsade naookolo.
http://www.peacocks.co.uk/Womenswear/Maternity
no idem sa zacat chystat,.... pekny vecer vsetkym 😅

wild.horses
28. nov 2009

k tej stolicke... my ideme kupovat drevenu co sa da neskor rozlozit na stol a stolicku. ziadne plasty. save the planet 😉

mihouk
28. nov 2009

Aj mi sme kupili drevenu stolicku, Maxim ju dostane od Jeziska, tak ma nebonznite. Ta predstava stolika si nas ziskala, ved aj mi ked sme boli male decka sme take daco mali.
Dnes bol pohodna dnik, cela rodinka sme si robili vyletik a kukali sme po domcekoch, kde by sme mohli byvat a vybrali sme. Teraz uz len pockat ci sa to podari kupit, tak nam drzke vsetky palceky, lebo veeeeeelmi by sme chceli...

rimmel
28. nov 2009

a co tak save the trees? 😝

mircek
28. nov 2009

zabi bobra,zachranis strom

mihouk
28. nov 2009

drevo je viac eko, ale nechcem zacinat takuto temu, kazdy ako sa mu paci a je spokojny...

mircek
28. nov 2009

mas pravdu mihouk 😀 keby sme naahodou zacali,tak ja na klobasky nedam dopustit.
A keby som naahodou bola v buducom zivote svina,prajem si,aby zo mna kludne robili take super klabasky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mihouk
28. nov 2009

Juj dobra klobaska nie je zla.... odkedy som bola tehotna, tak sa zo mna stal veeeelky masozrut, manzel hovori, ze si nemoze byt isty svojim kuskom maska, ja zjem vsetko... 🙂
No byt v buducom zivote svina nie je zle, hlavne ked si anglicka, mas velke pole plne blata a len sa valas a zeries a ked pride tvoj cas, tak nejaky kontrolori urcite daju pozor aby ta to nebolelo, ani sa nenazdas a si zase clovek.... 😀

mircek
28. nov 2009

tak ja by som do manzelovho nezahryzla....nebudem si predsa sama sebe skodit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

loki01
29. nov 2009

filomenka: delam vsechno a nic ☹ Uklizim, sexuju, piju malinovnik🙂 No zatka mi odesla uz vis jak pred tydnem a poslicky mam denne (ale daji se vydrzet take MS bolesti) a na velkou chodim i 3krat 4 krat denne...uz taky pres tyden..Ach jooo 🙂

mihouk
29. nov 2009

Jaj Mircek ty mas ale kucerave myslienky........ 😉

pandula
29. nov 2009

loki 01 tak to ty uz budes rodit cochvilku nestresuj sa 😉

peppapig
29. nov 2009

Cau holky, loki, stale 2in1, snad uz mimise za chvilku uvidis 🙂
Ja dneska varim obidek rodicum, pro zmenu, kdyz uz nam pres tyden vyvaruje tata 😝 Je nam tu doma bajecne, skoda, ze to tak rychle uteklo.

Kdo se ptal na stolicky...ja mela pro M tohle http://www.johnlewis.com/230409394/Product.aspx , uzasna vec! A pak kdyz zacala radit po ctyrech a zacala mi z toho utikat jsme koupili tuhle zidlicku http://www.johnlewis.com/230561341/Product.aspx, slouzi nam dodnes. Chtela jsem tu se stoleckem, ale tenkrat nikde nebyla, tak jsme sli do tehle...ucel plni, krasne se utre, jidlo nikam nezapada, skladna a hlavne dite v ni pri obede neusne. Ja nikdy na ty plastovky nebyla, spatne se to udrzuje, je to moc pohodlne, robustni a na oko skarede (muj nazor 😝 ). Ovsem ted je na trhu uzasna zidlicka, cena je vyssi nez vysoka, ale je to parada v kazdem smeru, tak posilam link http://www.johnlewis.com/27092/Range.aspx.

wild.horses
29. nov 2009

rimmel... 😀 vtipne

peppapig
29. nov 2009

wild...co neposles link na tvuj obchudek, udelame trzbu 😉

filomenka29
29. nov 2009

loki01 ani si neuveomis ako rychlo to ubehne a babo bude na svete, potom si zaspominas na tehotenstvo a trosku ti bude aj chybat to brisko, ver mi. Ja som porodila pred troma mesiacmi, ale tehotnou by som uz nechcela byt za nic na svete.....po tych bolestiach co som zazila mi stacilo na paaaaaaarrrrr rrrrrrrrrrrrrrrookkkoov!!!!!

dadulka2000vsak ja som si nenakupila drahe veci, ked som bola tehotna, new look je v podstate lacny, aj next, ked mas zlavy ale kupila som si jeden top v peacocksu a vobec som nebola spokojna... To zalzi na kazdom cloveku, co sa mu paci a v com sa dobre citi.......

cathryn
29. nov 2009

Tak nas maly Leonard je uz na svete...narodil sa vcera 28.11 po 6 dnoch prenasania presne na mamkine narodeniny 😀 ...najkrajsi darcek na svete...vazime 3860g a 53 cm...neskor popiseme porod...

peppapig
29. nov 2009

Cathryn gratulujeme, hodne zdravicka a krasne bonding 🙂

kvietok, taky mi uniklo, ze uz jsi maminkou, take gratuluji!!!

Najednou je tu tolik novych miminek, ze uz v tom nemam ani prehled 😅

mihouk
29. nov 2009

Cathryn, gratulujeme a dodatocne vsetko naj k narodeninkam, vlastne to naj uz mas.... Leonard, krasne meno!!!

mircek
29. nov 2009

cathryn blahozelaaaaam 😀 😀 😀 ale sa nam to tu rodi 😀

slovakia13
29. nov 2009

cathryn velke gratulacie 😵 😉 🙂

loki ,neboj mozno uz zajtra budes mamina 😉

slovakia13
29. nov 2009

kvietocek tiez velke gratulacie 😵 😉

loki01
29. nov 2009

cathryn: gratuluju.. to je dalsi co me predbehla jako...ja tady poctive pisu ja nevim od ktereho tydne ☹ 😀
pandula: Ja potrebuju porodit do utery, protoze pak prijede moje priserna silena matka a ja zabiju bud ji, nebo sebe🙂 A uz jsem neprijemna, hadame se s pritelem, dneska ticha domacnost, uz to na nas leze ach jooo, depka.
No a po tehu se mi styskat fakt nebude, je to hnus hnusakovy. Nemuzes nic🙂 Kvuli mimi to clovek vydrzi, ale bohuzel si to neuzivam 😖 No nic ja se jdu asi prejist nebo neco at me ta depka prejde 😀 Ahoj holkyyy
A vsem maminkam znova MOOOOC GRATULUJUUU🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre