Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

eviska83
22. jan 2010

slovakia- to si ma prekvapila- my sme tusim platili 60,ale za obidve deti 😒 nemozem to teraz najst.
No baby ja sa o svojich kilach nevyjadrim- ze 64- 73 fuuuu- o tom snivam- ale uz 2 mesiac sa zdravo stravujem- 6x denne- vela vody a mam dole 6.5kg- no ale pri mojej vahe- kym schudnem na vasu kategoriu tak prejde rok 😒 ale neponahlam nikam- 😉

rimmel
22. jan 2010

eviska mne radi bratova frajerka..schudla za rok 20kg vahu si uz 3 roky drzi, necvicila jak besna, resp iba prechdazkovala a ze je to hlavne o tom ako jes a ani nie o tom co jes..ziadne diety nic ;)

jes kazde 3-4max hodiny!! ja som uz schudla kilo 🙂 ale vidim ze ty tiez chudnes no to je super 🙂 len pozor aby si nemala jojo efekt, cize ziadne diety strasne ci take daco 😀 ona ohvori ze ked schudnes takto postupne, pomalicky, nic sa ti nevrati, metabolizmus sa ti zrychli, telo nebude musiet nic ukladat do zasob lebo vie presne kedy dostane jedlo a pytat si bude tolko , kolko naozaj potrebuje, nie viac, takze nemas sancu sa prezierat..mam to overene, niesom vobec hladna, ziadne repete po veceri, ziadne chute na cokoladu, ziadnypocit prezratia a potom pocit viny je to supeeeeeeeer 😵 😵 😵

a ze treba jest presne v tu istu hodinu aby telo vedelo kedy presne dostane papat no cca 30min hore dole v poho...;)

mzuzka
22. jan 2010

slovakia, pozri tu apostilu na tejto adrese tam je cena 28 per appostile

http://www.fco.gov.uk/en/about-us/what-we-do/se...

eviska83
22. jan 2010

rimmel- ja sa riadim strankou www.chudnutie.sk- nieje to ziadna dieta - je to prakticky zdrava strava- pocitam pomer bielkovin,sacharidov z a tukov- a jasne ze aj KJ.Robim si jedalnicek stale na jeden den a zatial som spokojna.ked som zacinala trvalo mi to aj 2-3 hod.kym vsetko ako tak sadlo- teraz to mam za 20min. 🙂
Cvicit velmi nestiham- ale zumbu 2-3x tyzdenne si vzdy dam.A obcas stepper 😉 A hlavne nechudnut rychlejsie ako 1kg /tyz.pri takej vahe ako mam ja.A aj ja som s tym max. spokojna- predtym som solila malinko ,ale teraz uz skoro vobec a prichadzam na to ze uplne inak vnimam urcite jedla 😉 Aj zdrava strava moze byt chutna 😉

rimmel
22. jan 2010

http://www.chudnutie-ako.sk/zdrava-vyziva-racio...

neni to nahodou tato stranka?? toto mi dala ta kamoska 😉 no s tou solou..ja milujem slane jedla, som tak naucena, ale som aspon rada ze solim menej nez moja mama ale aj tak je to vela ☹ mozno raz ..hlavne ked zacne maly papat s nami tak to urcite nebudem vela solit 🙂

drzim ti palce nech sa dostanes tam kam chces 😉 ja chcem do tohto leta daco schudnut lebo asi pojdeme k moru a takto ist fakt nemozem ☹

hathor1231
22. jan 2010

babyyy 😀 co tu riesite chudnutie 😀
tak ja vam poviem recept, zhon,stres,mliecna dieta,urevane decko,nervozny partner,dvojposchodovy barak a nemam vodicak 😀 😀 😀
ja som mala pred 2rokmi 49kg,to som sa snazila pribrat a nakoniec sa mi to podarilo na 56kg,potom tehu,to sme skoncili na 65kg, po porode ostali asi 2-3kg a teraz sa akosi tratiiiim 😅 😝

eviska83
22. jan 2010

rimmel- presne je to ono 😀 😀
hathor- dakujem neprosim 😝 😝 ja radsej v klude a pomalicky 😵

hathor1231
22. jan 2010

evi, ja uz asi inak ani neviem zit. prosto som vkuse nastartovana 😅 co no 😀 ked som bola v klude vtedy sa mi podarilo pribrat.

eviska83
22. jan 2010

hathor- mam kamosku presne ako pises ty- ma 45kg - 3r.syna - a snazi sa pribrat- klobasky,slaninka skoro stale na stole- ale ten stres a nervaky jej proste nedovolia vobec pribrat- ale ona vodicak ma 😵
No MM je az prilis velky kludas- nic ho nerozhaze- niekedy to ide riadne na nervy 😉 😉 deti si obcas poplacu ved su deti - nech sa im vyvijaju plucka 😀 😀

rimmel
22. jan 2010

no a ja ze preco potom kazdym rokom furt len priberam 😀 poviem muzovi nech trochu znervoznie 😝 😀

hathor1231
22. jan 2010

evi, ja sa mojmu smejem,ze mu spermie udieraju do hlavy 😝 😀 a malu neriesim,asi bude tiez taka protiva ako ja 😝 ked som bola mala,tak som vkuse revala 😕 asi to ma po kom mat 😀 ona je jednoducho uz teraz tvrdohlava 😕 a na vodicaku pracujem ale aj tak sa jazdit bojiiim 🤐 ked tu su tie ulicky uzke a este aj nacapu auta z kazdej strany 🤐 tak to radej ne 😀
ja ani neberiem,ze som v nervakoch,strese,zhone. jednoducho bez pohybu nedokazem zit a ak je prilis klud,tak som viac znicena ako ked lietam cely den 😀 ale zase nemam rada,ak zacnem den hned zhurta, prosto mala sa hra v kokiske,ja sa vklude naranajkujem a mozeme zacat den 😀 😀 😀

wild.horses
22. jan 2010

tak sa majte pekne, snad sa cez vikend ozvem zo svk.
hathor, budem na teba zajtra mysliet pri traposeni na letisku v birminghame 😉
papa.

hathor1231
22. jan 2010

wild 😀 stastnu cestu,ziadne nehody,teroristicke utoky,nicenie kocikov a batoziny a kraaaasne pocasie doma 😀 😀 😀 a ked pojdete nazad,tak si skontrolujte batozinu,ci vam nieco neprihodili na letisku 😀
daj vediet ako 😉

hathor1231
23. jan 2010

bre ranko,babule. tu je take hnusne pocasie. hmla,poprcha,vsade tma 😝 to je to naj na moju melancholiu sa do takeho rana zobudit 😀 mala zacina akosi v noci vymyslat,chce aby sme ju uspavali 😝 vzdy o polnoci sa zobudi a reve reve 😕 divne,nikdy to nerobila. potom zaspi a spi az do rana... idem pokracovat v upratovani,akosi som toho vcera nestihla 😝

a mali sme b. squash vcera. a ako inak,zmastila 😀 ako dlho usim byt na zelenine? mne sa zda,ze nema problem zmastit zeleninku 😕

slovakia13
23. jan 2010

ahoj
tak u nas krasne slnecno 😉 som zvedava dokedy 🙂

newyorkgirl
23. jan 2010

ahojte no u nas tiez vykuklo slniecko a uvidime ako vydrzi, ideme cosi pospratovat a ked sa napapame sup na prechadzku teda, nas babsky vikend ako vzdy 😖 rozmyslam co zajtra navarim, mate dajake tipy? ale nechudnuce prosim 😀

rimmel
23. jan 2010

nyg ja dnes robim buchty

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18839

ale nie na veceru ale len tak 😀 na veceru mame tajomnstvo v zem.placke

tu slnecno teda neni! ideme s malym na plavaren tak sa tesiiiiimeee 😵

eviska83
23. jan 2010

new- ja nechudnuce nedam 😀
rimmel- mozno nieco pre teba?- par som, uz vyskusala a su to mnamky 😝
wild- oneskorene ale aj ja zelam stastnu cestu 😉

rimmel
23. jan 2010

eviska jasne daj daj 🙂 ale ked to mnamky nebudu tak si ma nezelaj! 😀 😀

eviska83
23. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/recepty.php?strana=1&us...
a to som si myslela ze som to tam dala 😀 😀 😀

eviska83
23. jan 2010

dnes si idem dat tie cinske cestovinky a zajtra ovsene noky 😝

goldfish
23. jan 2010

Ahoj baby, prave som nasla tuto temu, tak vas vsetky pozdravujem. Kde byvate v Anglicku a ako dlho tu ste? Hoc je zamracene a uprasane ale i napriek tomu vam prajem pekny den.

rimmel
23. jan 2010

no eviska tie receptiky nejak lakavo nevyzeraju, musim byt uprimna, no za vyskusanie nic nedam, ten losos vyzera ze by mohol byt chutny 🙂 😀

goldfish ahoj ja som zo skotska a v uk som uz 5rokov a ty? cakas babatko ci mas nejake deticky? 🙂

goldfish
23. jan 2010

Ahoj rimmel, ja som z Londyna mame malu dcerku a v aprili jej pribudne sestricka

eviska83
23. jan 2010

Rimmel - mo preve ten som neskusala- ja lososa jedine so zemiakmi a na pare 😝 Ale tie cestoviny so spenatom boli super- a aj tie cinske 😝 😝
goldfish - vitaj v tejto temicke 😉 Ja som sice v Sev.Irsku ( ale ved patrim aj tu ,nie?) a budeme tu za par mesiacov 6 rokov 😕 boze to ale leti 😵

slovakia13
23. jan 2010

goldfish
ja Wales a 5 rokov 🙂

ja budem mat zajtra lososa v alobale a zemiaky MNAAAAM
mala zas bruskuje 😅 a dnes rascova polievka 😢

minius
23. jan 2010

ahoj goldfish, ja som z londyna a tiez cakame babo v aprili? V akej casti byvas?

Joooj slovakia si mi narobila chutky na lososa 😝

hathor1231
23. jan 2010

daddyho sme vyhnali do vane 😀 nech si trochen porelaxuje 😀 on tam vydrzi max. 10minut 😀 chyta ho svalovica,tak som mu napustila vanu,sup tam sol 😀
mala by si pospala,tak uspavame.

hallo, ja som z birminghamu.

my sme mali lososa minuly tyzden. dneska boli rezne- kuracie a pork.

rimmel
23. jan 2010

hat aj tvoj muz je teda anglican??resp brit 😀

hathor1231
23. jan 2010

rimm, ne e, cech 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre