Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

catherine2505
28. mar 2010

baby kde ste kto?

newyorkgirl
28. mar 2010

catherine cez vikend je tu tichoooo, to ja uz som si zvykla 😀 my sme balili oblecko do space bagov a upratovali, teraz nam treba ist na mlieko, ale sa mi vobec nechce ked vidim ten vetrisko vonku otrasny, je krasne, ale vietor az hruuuuza... 😒

mzuzka
28. mar 2010

ahojte. my sme pre zmenu vsetko este desinfikovali, nech sa zzzbavime vsetkych bacilov, po nasej infekcke.tak hadam je uz vsetko fuc. ale smrdim tym chlorovym pachom, bleeeee

s chlapcami som bola vonku, konecne na vychadzku, ale veru fuc riadny,som si myslela,ze ma uchyti aj s kocikom.
new vy ste uz prestahovani, ci sa to este len chysta?

monika.c
28. mar 2010

ahojte,tak u nas doma to vyzera ako po vybuchu,konecne som donutila muza vymalovat to kde som nedociahla a aj kuchynu,lebo nam tam prasklo nieco v kupelni a nam to nejako pretieklo,tak sa cini 😉 len neviem,kto tu uprace ten neporiadok,vidim to tak,ze mam robotu na cely buduci tyzden 😖 😝 ale nejako to este zvladnem a potom uz budem len lezat a pripravovat vecicky pre malu 🙂
u nas je pekne,ani nefuci,len nejako chladno sa mi zda 😕

catherine2505
28. mar 2010

aky pekny rozvrh ste tu vypisali 😀 😀 😀 ,ja nerobim nic lebo sa mi ani nechceeeee......
new...ten bytik ti tak trosku zavidim ☹ ,ale hlavne nech sa vam tam dobre byva 😉
mzuzka...mala si sa skusit s tymi bacilami porozpravat aby vam dali pokoj lebo tu vas potom nema kto liecit...
no ale hadam uz budete ok 😉

....a Mona sa tu este neukazala,ze by uz......

mona12071
28. mar 2010

ale nie stale som 2v1 ☹
uz nedokazem ani chodit po schodoch dnes som sa skoro rozplakala asi tie hormony
chcela som sa spytat babule kedy tu robia ten sweep ?ja mam kontrolu u midwife v utorok myslite ze by som o to mohla poziadat?ak neporodim

slovakia13
28. mar 2010

mona
ani sa nenazdas a maly bude s vymi 😉
ja som tiez tie posledne tyzdne trpela a to som este 9 dni prenasala 😅

mona12071
28. mar 2010

slovakia-aj ja si to hovorim 🙂

mzuzka
28. mar 2010

tak mona, gaby som vyvestila a sadlo to presne, este aj cas, tak dnes vyvestim tebe - streda medzi 13 a 17tou hodinou. chystaj sa moja 😉

rimmel
28. mar 2010

mzuzka ty vies vestit? teda myslim tym naozaj? ci si tu iba hadate porody? 🙂

mzuzka
28. mar 2010

rimmel, mozno ano, tvrdila som mojmu mm ze sa chcalani narodia v nedelu a narodili, gaby som strelila z brucha den a hodinu, co ma v danej chvili napadlo a vyslo to, tak mozno teraz mone. ak ano, kupim si gulu a kocura a ide sa nato 😀

mona12071
28. mar 2010

mzuzka-tak soooom zvedava 😀

saza007
28. mar 2010

zuzi - som zvedava, ci ti to opat vyjde 😅
Ja som od zaciatku mojho tehu hovorila, ze urcite porodim v jeden presny den, a tak sa aj stalo 😀 Mala som stale taky pocit, ze to bude vtedy. 🙂 Ale inak vacsinou neuhadnem....

mzuzka
28. mar 2010

ja som zo srandy vravela ze v nedelu sa narodia chalani, lebo dcera je v piatok 20,10 hod ,syn sobotu 21, 50 no tak svisti by mali prist v nedelu. a tak aj bolo, nedela 22,17 a 22 18 😅

no a gaby som uz len strelila 😉 ako teraz mone 😅

newyorkgirl
28. mar 2010

mzuzka tak aj mne vyvesti, kolko budem prenasat 😀 ja hlavne dufam, ze vsetko stihneme, bo mesiac do porodu, a postielka neposkladana, vecicky neoprate - mimochodom zas sa pytam v COM PERIETE BABATKAM, davate aj avivaz? veci do porodnice mam este na SK buduci tyzden pridu aj s gaucom, teda dufam 🙂 zajtra idu moji na byt, ja k midwife, mame si dohodnut akurat podpis zmluvy a kluce uz.. dufam, ze od stredy tam uz bude moj makat 😅

catherine, 3 roky na cakacke, kopu ponuk otrasnych sme zamietli, tak uz bolo sakra na case narazit na nejake to slusne byvanie 😉

newyorkgirl
28. mar 2010

monika.c na ten wallpaper si nahodou nemalovala ci hej? to ma zaujima, neviem totiz co nasa spalna a Nikolkina izba... asi to postrhavame dolu no...

rimmel
28. mar 2010

no tak to je haluz! som zvedava ci to ozaj aj mone vyjde 😀

rimmel
28. mar 2010

inak kto vie, mozno si to clovek, ten porod dokaze nejak vsugerovat? sposobit kontrakcie ak ozaj veri ze vnedelu to bude! 😅 😀

lebo ja som cele tehotenstvo tvrdila, citila, vedela, ze budem rodit predcasne, skorej..nuz ale ze to bude az tak skoro som netusila samozrejme,velakrat sihovorim ze som si to mozno sama privolala 😖

catherine2505
28. mar 2010

new ja som od zaciatku prala v persile a avivaz som pouzila taku aka mi v danej chvili v supermarkete vonala,no zalezi uz iba na tebe ako sa rozhodnes.....ale ak budes vsetko zehlit ,tak je to jedno,lebo tym teplom znicis vsetky bakterie a alergeny...si myslim 😅

newyorkgirl
28. mar 2010

rimmel tak ja tvrdim ze budem prenasat a bude cisarsky asi tak uvidime co moj pocit 😀

cat, urcite budem zehlit, teda snad budem stihat 😀 ja pouzivam persil, ariel, len cosi detske by som chcela sensitive malemu skor, tak neviem... jaj ked si spomeniem ako sme vyvarali pred 3 rokmi nasej malej vo velkom hrnci na sporaku plienky a oblecko prvy mesiac asi 😀 😀 😀

mzuzka
28. mar 2010

new , uvidime,ako dopadne mona a potom bude vestenie pokracovat 😀

newyorkgirl
28. mar 2010

mzuzka, zajtra o 11 mam midwife, uvidime, ci budem mudrejsia, hlavne ma zaujima ta poloha, lebo mam take vlnenie po celom bruchu ze uz fakt neviem ako tam je, ale mam pocit ze sa neotocil 😒 tak sa spytam co v takom pripade, som zvedava 😖 bru nocku vsetkym...

hathor1231
29. mar 2010

new, ja pouzivam fairy a comfort bielu avivaz... v tom periem aj nam 😀 akosi sa mi ta kombinacia zapacila 😀 malej pouzivam aj gel fairy... a zehlim doteraz 😕 😀 nech je vzdy typ-top 😉

catherine2505
29. mar 2010

new skus to fairy,to je myslim specialne pre deticky 😉

mzuzka
29. mar 2010

pekny aj ked uprsany dnok prajem. ja periem v ariely a avivaz davam lenor pre deti , biely balsam. a tiez zehlim, pradlo je potom take maksie.

dnes mam este posledny kludnejsi den, zajtra doobeda zubar a poobede varit a vecer uz pridu buduci krsni aj so synmi na tyzdne, takze mi zacina frmol.esteze teraz ssa vyvleciem s obhliadok londyna 😀

saza007
29. mar 2010

je periem v persil non-bio a avivaz comfort pure (biely). Pre maleho zehlim len muslin squares, ostatne nie je vobec pokrcene, ak to pekne povesiam.

rimmel
29. mar 2010

ja nezehlim a periem v persile concentrovanom a comfort avivaz...ako saza 😀

mona12071
29. mar 2010

ahojte
to je pocasie vsak?
tak my sme aj onemocneli Martin ma asi horucku bolia ho klby nadcha a krk mna chytol krk k tomu som uz bola dnes 2 na wc len voda tak smechytli asi niaky virus ☹

ja som poprala malickemu vo fairi a vsetko pozehlila 🙂

mzuzka
29. mar 2010

mona londyn je plny toho norovirusu, myslim ze aj my sme nim presli. ked som volala v stredu do skoly, ze eman nepride kvoli hnacke, tak mi povedala ze pol skoly serie.ze ak sa to nezlepsi, vyhlasia zrejme epidemiu.

mzuzka
29. mar 2010

inak hnackove tlaky ti pomozu spustit kontrakcie.aspon jedna dobra sprava pre teba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre