Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

slovakia13
15. okt 2010

@elixia maly je nadherny 😉 gratulujeme 😵

etuska
15. okt 2010

kočky,mate niektora tento kocik-alebo nejaka vasa kamoska?

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

podla "reviews" sa zda byt super

kivec
15. okt 2010

@etuska - My mame Jane z eBay, je to velmi dobry kocik, perfektne lahko sa soferuje, je dobry aj do terenu. Len je trosku velky, musis mat vacsi kufor na aute. Ale pozerala som, ze ty mas Graco kocik, tak Jane nie je vacsi. A daju sa velmi lahko odmontovat kolieska, ak ho potrebujes niekde ,,napratat". 🙂

etuska
15. okt 2010

@kivec
dik za tip.pozeram teraz rozne eshopy,aj ebay-skor chcem nieco mensie,lahke a najma dost priestranne-no uvidim co ma ocari-No.1 je u mna stale Phil and Teds len muzika nan nemozem ukecat 😝 😀

kivec
15. okt 2010
etuska
15. okt 2010

@kivec
vyzera super 🙂
mna musi kocik na prvy pohlad hned zaujat-tento je fakt super

kivec
15. okt 2010

@etuska - Hm ten Nipper vyzera super, aj ja som ho pozerala na eBay. Ale nakoniec som predsa len vsadila na Jane. Mam velky kufor na aute, tak som si povedala, ze jeho kapacitu naplno vyuzijem. 😀

kivec
15. okt 2010

Este sa musim pochvalit, neda mi to. Vcera mi kolegyna priniesla 3 velke vrecia plne dievcenskeho oblecenia od 0-4 rokov. A tak som sa vcera vytesila, ked som ich triedila, normalne som mala vianoce. 🙂 Take krasne vecicky, ze take by som si sama ani nekupila. Estherku obliekam viac prakticky ako esteticky, ale od teraz ide chodit ako krasne dievcatko. 😵 Tesim, tesim. 😀 A aj Eliska bude krasna. 🙂
No, deti mi spinkaju, tak idem do Tesca na nakup. 🙄 Doobeda sa mi nechcelo, tak si to musim odkrutit teraz, ale aspon tam nebude tolko ludi. Tak pekny piatkovy vecer prajem a mozno este nakuknem.

A @mickey85 - ozvi sa! 🙂 Uz sme vsetky nedockave.

dadulka2000
15. okt 2010

@etuska aj mne sa paci,...ja mam tiez podobnu 3kolku a som s nim max spokojna. lahulinko sa manevruje a je aj lahucky - napr na lietanie je super. 😉

etuska
15. okt 2010

@kivec 😀

elixia
15. okt 2010

@dadulka2000 mali sme stastie, v pondelok bol v nemocke pan z registracneho,tak sme to hned vybavili...on nam tam rovno dal ten maly RL a v stredu prisli postou velke..ale toez rukou vypisane..mozno tu nemaju pc chudaci 🙂

elixia
15. okt 2010

@slovakia13 dakujeme 🙂 vy sa ako mate? davno som ta tu nevidela..

dadulka2000
15. okt 2010

@elixia hmmm 😀 ,... tak to potom mate rucne robene 🙂..... tu sme sli na reg. office (do 6 tyzdnou od narodenia) a pani to pisala na PC a pekne vytlacila. ale to je asi jedno. 🙂

etuska
15. okt 2010

@kivec
jej a pozeram ze maju aj raspberry 🙂

http://www.tmbdirect.co.uk/out-n-about-nipper-3...

slovakia13
15. okt 2010

@elixia my zubkujeme 😉 teda este nemame ani jeden ....ale uz budu 😵 psychicky sa pripravujem na navrat do roboty 😝
uvidis ako rychlo vyrastie 😀 si to vychutnaj pokial je taky malinky 😵

hathor1231
15. okt 2010

@elixia tak co,ako sa mate 🙂

slovakia13
15. okt 2010

@hathor1231 bacile easte stale jeduju?

elixia
15. okt 2010

@slovakia13 kedy sa vracias? uz mas poriesene co s malou?
No vychutnavame...bezsenne noci zatial 😀
@hathor1231 tak normalka, nespime cely den aj noc ,stale problem s kojenim,inak fajn 🙂

lena13
15. okt 2010

@kivec tak to mas uplne super 🙂 taky mam radost kdyz neco dostanu po Grace pro Claudinku 😅 ,mela taky krasne veci.
@elixia jak se citis? a co Risanek,neboj se mliko brzy bude a kdyz ne jsou umele 😉
hezky vikend xx

slovakia13
16. okt 2010

@elixia maly sa nechce prisat? ja som mala nadprodukciu a Mia nasledne koliky 😝 od 23.11 full-time a Mia bude v nursery 😢 chudatko moje malinke

hathor1231
16. okt 2010

@elixia a skusala si kuknut na tu stranku o kojeni (annag)? a spanok,to mi ani nespominaj. ja som tak dufala,ze to bude len nakrmit prebalit a spi ale nebolo 😅 vkuse len plakala a plakala... ked bola zla noc,tak som isla ku nej do detskej (tam bola aj single bed) a tam sme spinkali spolu aby sa ocik vyspal 😀

@slovakia13 bacil je uz tatino. my sme uz vporiadku. mala nesopli vobec ale aj tak sa mi ju do tej kosy moc nechce brat,chodievali sme o 5pm na prechadzku tak to budem musiet prelozit na poobedie ked nie je taka hnusna kosa...

elixia
16. okt 2010

@lena13 celkom dobre na to,ze som tyzden po sekcii..cakala som,ze to bude horsie 🙂

@slovakia13 ako kedy,ked uz je velmi hladny a nervny,tak nie,inak celkom v pohode...ale nemam dost mlieka, aj ked ho mam na prsiach dve hodiny v kuse,tak stale nema dost.
Si viem predstavit ako ti je,ja uz teraz mam hrozu z navratu do prace...

@hathor1231 pozerala,aj s laktacnou na SK som uz volala,dnes poobede ma prist niekto z breastfeeding support ci o to je...uz som zaangazovala vsetkych 😀 Je to trochu lepsie,ale len ked je v kuse prisaty...
Dokedy sa mozem tesit na to nespavanie? 😀 Prve dva dni spal uplne v pohode,po tri hodiny...a odvtedy konieeec 🙂 Teda teraz sladko spinka...ved treba dospat noc nie? 😀 Potvorka mala 😀

hathor1231
16. okt 2010

@elixia tak mna sa na to nepytaj 😀 ja som mala doma do 7m uplakanu potvorku 😉 ale noc sme mali vpohode- nakojit a spinkala 😉 len cez den nie a nie spat 😒 ale ved uvidis 🙂
nepride ti niekto pomoct z rodiny alebo znamich? mne chodila kazde 2-3m na 3-4t mama pomoct 😵
a breastfeeding supp (early days supp),duvam,ze budes mat dobru 😉 mne moja prisla az ked mala N mesiac 😲 takze uz sme kojili,vedeli sme sa kupat... vlastne sme len pokecali... kojit ma naucila Annag 🙂 bez nej by sme dokojili skor akoby sme zacali...

lena13
16. okt 2010

@elixia ja js po sekci citila taky mooc dobre,abych rekla pravdu.nemela js zadne bolesti ,dokud mi moji vinnou trochu nepraskla jizva,ale jinak super.......js rada,ze se citis dobre

ja js dneska byla nakoupit Michalovi darek na narozeninam,jeste chci udelat chlebicky,dojede kamoska tak pro ni jedu do centra a pak musim do asdy a trochu uklidit ......no mam toho hodne dneska nejak 😅
@slovakia13 jee tak to me mrzy,ze musis jit na ful time ,nejde to ,ze by jsi sla na part time ?ja js na ful time od 11 mesicu,ale claudia byla v nursery od 2 let...

newyorkgirl
17. okt 2010

ahojte kocky, som sa dlho neukazala....

@elixia blahozelame aj my, nech krasne rastiete 😉 my mame dnes 5mesiacikov, tak to rychlo utekaaaa pani moji...

napadlo ma ak by ste niekto potrebovali pre babence malicke Espumisan kvapky na koliku alebo krem Pupik, mame vsetko nove neotvorene aj viac kusov... pripadne Hipp granulovane cajiky keby ktosi chcete, pisnite a mozem poslat...

rendis
17. okt 2010

Ahojky děvčata najde se některá maminka která my poradí nebo některá která je na tom podobně jako já tak pa. 🙂

elixia
17. okt 2010

@newyorkgirl dakujeme 🙂 Ako sa mate?

@rendis a v com potrebujes poradit? Mozno by niekto vedel,ak napises o co ide..

rendis
17. okt 2010

@elixia Ch 🙂 těla jsem poradit s výběrem porodnice ctěla jsem vědět jaké je to na Lochotíně v Plzni od někoho kdo tam byl ted někdy v poslední době tak zatim pa

elixia
17. okt 2010

@rendis jaj,tak to si asi do nespravnej temy zabludila 🙂 Skus si dat vyhladat tu porodnicu vo fore..

elixia
17. okt 2010

@dadulienka27 podarilo sa ti najst nejake probiotika? my tusim mame teraz taky isty problem.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre