Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

janka196
8. okt 2007

aj my mame postielku v izbe ale iba na okrasu, lebo carla spi medzi nami 😅

janka196
8. okt 2007

pozeram markizu, ide palba ale nejako mi to seklo 😖

leni3
8. okt 2007

A nebojite sa ,ze ju pripucite? 😉

janka196
8. okt 2007

tak vies ja spim na pol oka a ten moj te je upne na krajicku 😀 , ale rozmyslame ze kupime tu velku postel king size, lebo uz nam zacina cestovat po posteli 😉 . ale iba nadranom ked uz chce papat. tak si zvykla, ze stale spinka tvarou ku mne ☹ takze sa budim dost polamana, no jak sme ju naucili tak ju mame 😀

leni3
8. okt 2007

aha,musi to byt krasny pocit,ked sa takto vsetci spolu prebudzate,ale ja by som asi tiez strachom nespala 😉 My mame slovensky satelit (digi tv),tak si kukame programy normalne na telke (to je vyhoda oproti netu),akurat sme dopozerali vyhodnotenie superstar,moc som s vysledkom nebola spokojna aspon co sa tyka dievcat. ☹

janka196
8. okt 2007

hmmm tak to mate ovela lepsie, lebo takto cez net to stale seka a nemozes pozerat vsetko ☹ . No mne to bolo jedno to rozhodnutie. moji favoriti su z chlapcov ten marcel berky a z dievcat ta vierka a ta malicka taka ticha mi vypadlo meno 😀

janka196
8. okt 2007

no ideme my uz hajat. carla mi zaspala na rukach a uz dajak otazieva 😀 . dobru nocku 🙂

leni3
8. okt 2007

dobru aj my uz ideme buvat 🙂

janka196
9. okt 2007

ahojky, no to je dnes hrozny den ☹ . cely den prsi a bola som ockovat carlinku. joj a taka bola mrzuta, lebo bola unavena ani v kociku nechcela byt ta som ju musela niest na rukach 😖 . a este k tomu chuda dnes dostala az tri injekcie tak je hrozne mrzuta 😢

leni3
9. okt 2007

no to teda bol den,my sme sa tiez na nic nezmohli a boli sme poriadne bolavi.Mna uz ud vcerajsej noci boli strasne cela panva(jak keby som spadla na zadok).Chudatko moje az tri injekcie dostala? ☹ to je trochu dost na take male dietatko,nie?Ale aspon to mate z krku,boli aspon sestricky mile aky mali pristup k malej?Pohladkaj mi ju 🙂

janka196
9. okt 2007

juj ta co mas take bolesti? ☹ dufam, ze ti to preslo
ja dnes asi spat nebudem ☹ , taka je uplakana a sa mi zda horuca tak jej kazdu chvilu meriam teplotu. dufam ze jej nestupne. sice predchadzajuce ockovania zvladla super, tak teraz to boli az tri ☹

janka196
9. okt 2007

leni vies co, mozno to ze ta boli panva je tym ze sa roztahuje nie?

vilkakatka
9. okt 2007

Ahojte babulky...trosku vam tu skocim 😉

Janka, mozem sa opytat, ci toto bolo uz posledne ockovanie alebo vas cakaju este dalsie???
My sa planujeme na buduci rok na jar stahovat na SVK, tak len tak prezistujem, ci ostat na vsetky tie vakciny tu...nechcem to kombinovat medzi dvoma krajinami 😲

Drzim palceky, nech je malicka v poriadku 😉

janka196
9. okt 2007

ahojky, no nateraz to bolo posledne. dalsie nas caka na 12 mesiacov

janka196
9. okt 2007

a dakujem, dufam aj ja ze to znesie dobre. teraz zaspinkala tak uvidime 😅

vilkakatka
9. okt 2007

Dakujem Janka...musim si to este poriadne pozistovat 😉

janka196
9. okt 2007

prave pozeram do mudrej knizocky 😀 . takze presne sa ockuje, teda aspon tu v Uk 8tt, 12tt, 16tt, 12 mesiacov, 13 m..., 3-5 rokov, 14 rokov 😉

leni3
9. okt 2007

Mas pravdu,tie bolesti budu asi tym,ze sa mi panva roztahuje.Neviem zacalo to vcera v noci a neprestava,boli to ako modrina.Teraz uz nechodim po schodoch ale sa plazim 😝 No to je super ,ze tie ockovania tak zvladla,ani sa necudujem ze bola mrzuta muselo to byt na nu dost.

janka196
9. okt 2007

no teraz spinka, ale velmi nekludne. spinka mi na prsiach tak si ideme skusit
lahnut do postele. tak dobru nocku 🙂

lenkaajarek
9. okt 2007

JOJ chudatko male ani nevies ako ju lutujem.Nas bol pichany pred 2 tyzdnami a ten pohlad na neho ako scervena ked mu ta sestricka picha do nozky mi trha srdce.Chvala Bohu to tiez zvladol super.Sestricka nas dopredu pripravila na dalsiu 3-jitu injekciu aby som vraj ja nebola prekvapena.A co maly chudatko.Dufam,ze budete mat kludnu noc.

leni3-tie bolesti ti nezavidim,ja som v 8 mesiaci nevedela chodit bola som ako Mala morska vila,co krok to noze do chrbta.Musela som prestat robit.V akom si vlastne mesiaci?dufam,ze to coskoro preboli.

janka196
10. okt 2007

ahojte babenky, no my sme mali hroznu noc. kazdu chvilku sa sthrla zo spanku s placom a nadranom sme mali 38,4 😢 . dali sme je sirup tak jej zbil tu teplotu. no uvidime ako sa to bude vyvijat dalej 😨

leni3
10. okt 2007

Chudatko Carlinka,ulavilo sa dnes nieco?Az teraz som zadla za pocitac,aj s poharom mliecka...zase zahujeme ☹
Ahoj lenkaajarek ja som v siestom mesiaciku,este stale pracujem (i ked pracu nemam az tak namahavu) ale coskoro to uz tiez vzdam.

janka196
10. okt 2007

ahoj leni, no mi cely den teplotujeme. teraz mam dilemu ci ju okupkat, ale asi nie lebo ma zvysenu teplotu. taka je ubolena, len spinka stale ☹

leni3
10. okt 2007

Janka,ja by som ju nekupala ale ty si mamina urob ako uvazis za vhodne.A aspon ti dnes papa?

janka196
10. okt 2007

neokupem ju urcite. ved jeden den sa nic nestane ked nebude okupkana. len ju poumyvam a hotovo. radsej ako keby mala dostat este vacsie teploty. no musim vyklopkat, ze papa normalne aspon ze to. ale je na nu hrozny pohlad, taka je strapena ☹

leni3
10. okt 2007

Vidis ja by som v takychto situaciach bola zufala asi by som prve volala domov po radu....je tazke ,ked tu rodinu mame tak daleko ☹

janka196
10. okt 2007

no to teda je. no ja nastastie az tak nepanikarim. nadranom to bolo horsie mala cez 38 tak sme jej dali sirup a hajala. no ale keby jej vystupila vyssie tak neviem neviem 😖

leni3
10. okt 2007

Drzim palceky nech tato noc dopadne lepsie,drzkajte sa...dobru noc 😉

janka196
10. okt 2007

dakujeme a dobru nocku aj vam 🙂

leni3
11. okt 2007

Ahoj kocky ,ako sa dnes citime?Ja som prisla z prace,chytro nieco ukuchtila a konecne s vylozenymi nohami pozrela Ordinaciu v ruzovej zahrade.A co vy pochvalte sa? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre