Pôrod v Írsku

maryloou77
7. sep 2007

Zdravim všetky tehotne,snažilky aj mamičky
ak má niekto skúsenosť či už vlastnú alebo cez kamarátky, či rodinu s pôrodom v Írsku, prosím napíšte, ja som síce len snažilka ale naša spolubývajúca je tehotná, a rada by vedela čo je lepšie - či pôrod na Slovensku alebo v Írsku.
Vopred ďakujeme 😀 😀

mami21
2. jan 2014

Rodila som v Dubline v 2012 v NMH a nemozem im jedinu vec vytknut. Uplne super starostlivost aj personal 🙂 aj ked som sa tam zdrzala len 6 hodin po porode. Ziadne narkomanki a ziadny asocialy vsetko normalne zeny od nejakych 16 do 45.

79zuzana
11. apr 2014

Zdravím Rada by som Vám ponúkla kvalitné a hlavne prírodne produkty Aloe Vera, bez chemikalii. Široky sortiment pre deti ci dospelych, od kozmetiky, výživove doplnky, detoxikacne kúry na zaciatok noveho LifeStyl-u od Forever Living Taktiez ponukam prilezitost si privyrobit, ziskat stale miesto a poziciu vo firme, co prinasa vela benefitov pre vas a i vasich blizkych ! JOIN ME. Najdete ma na fb Zuzana Janockova Brestovicova, zuzanajanockova@yahoo.com alebo 00353851025007

jagodka
30. aug 2015

Ahoj holky nektera aktualne tehu????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre