Pôrod v Maďarsku. Máte skúsenosti?

sz.zuzana
23. sep 2009

Ahojte.
Niekto už rodila v Maďarsku?Ja by som chcela rodiť v Maďarsku.Viete my poradiť.....? 🙂

sabiatko
24. sep 2009

ahoj zuzi 🙂 a ty aj byvas v madarsku? ja momentalne hej, v miskolci, ale rodit chcem na slovensku. co konkretne by si potrebovala poradit... mozem sa popytat 😉

sz.zuzana
autor
24. sep 2009

Ahoj.Som veľmi rada že si pisala 🙂 Ja bývám v Šturove,a chcela by som rodiť v Ostrihome.A neviem že aké papiere mám vybaviť pred aj po porode....

sabiatko
24. sep 2009

no tak poviem mm nech sa opyta svojej sestry, ona aj pracovala v nemocnici, tak by to mohla vediet. hned ako zistim, ti napisem 🙂

sz.zuzana
autor
26. sep 2009

Si velmi zlatá 🙂 🙂 🙂 Ďakujem ti velmi pekne!!!A ty kde plánuješ rodiť?

sabiatko
28. sep 2009

vyzara to ze v kosiciach, ale to vies, ked ti trva cesta do porodnice hodinu a pol a nemas svoje vlastne auto, tak nikdy nevies, kde nakoniec porodis 😀 rozhodla som sa, ze sa tu najblizsie zaregistrujem u gynekologa, hoci mam svojho v kosiciach a zaroven sa ho teda popytam aj, co by som potrebovala v pripade, ze by bolo nutne odrodit tu. ja ti to potom samozrejme napisem, len najprv sa k tomu dokimu musim dostat, lebo manzel robi, ja po madarsky neviem, tak aby mi to tam poprekladal 🙂

sz.zuzana
autor
28. sep 2009

tak asi sa budeš musieť naučiť trošku aj po maďarsky 😀 😀 Inač tvoj manžel je maďar?Aj ja preto chcem rodiť v Maďarsku,lebo to mám najbližšie (asi 1 km),a potom už len Nove Zámky(50 km).a ako znášáš tehotenstvo? 🙂 Kedy máš termin porodu?

ikke
16. okt 2009

treba sa asi spytat v slovenskej poistovni, kde si poistena, napr. aktualne:
http://nitra.sme.sk/c/5065742/dovera-podpisala-...

sz.zuzana
autor
17. okt 2009

poistenie mám tu..(dovera),takže poistovna my plati všetko,chvála bohu.... 🙂 len neviem že ake papiere treba preložit napr.sobášny list,.... vieš my poradiť?

verkom
5. jún 2018

@sz.zuzana ahoj, aj ja som štúrovčanka, rodila si nakoniec v Ostrihome? Aká je tam pôrodnica a personál? Ja by som tam chcela odročiť ak by boli za, prirodzene po jednom cisárskom pôrode...

sz.zuzana
autor
12. jún 2018

@verkom ahoj.ano rodila som.vtedy personal bol fajn.ale bez vopred "objednaneho" doktora by som tam nerodila..ja som nakoniec musela rodiť s cis.rezom,boli veľmi zlaty,chvala bohu aj ma neuspavali ako napr.v NZ to robia.
Ale keď som ostala tehotna s druhym synčekom už som v Ostrihome normalneho pôrodnika nenašla tak som rodila v KN u môjho gynekologa..
A poviem ti uprimne,bolo to oveľa lepšie.sestričky aj dr.boli perfektne
.a lepšie vyšetria babo u nas ako v maďarsku

verkom
13. jún 2018

@sz.zuzana dakujem 🙂 tak este teda uvidim a rozhodnem sa, aj ked niekedy na rozhodovanie nie je cas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre