Predčasný pôrod v 32. týždni. Skúsenosti?

pajinka23
19. mar 2009

mate niektora skusenosti?????ak ano tak sa vyjadrite velmi mi topomoze 😉

pajinka23
autor
15. máj 2009

tak ta nesa dianka nam uz porodila?????jupiiiii 😀 😀 😀 😀 dufam ze su obaja zdravucky 😉 😉 😉 sA TAK TESIM 😉

juliett99
15. máj 2009

pajinka,, aj ja sa tesim a tiez verim ze su obaja ok,, 🙂 🙂 🙂 🙂

pajinka23
autor
15. máj 2009

juliet a dianka ti uz odvtedy nepisala?????aj ja som jej dala moje tel.cislo ale nejako sa neoziva ☹ ☹

juliett99
15. máj 2009

pajinka nie neozvala,, naposledy jej manzel mi pisal v noci 😉 hadam su ok moja,, musime verit 😵

perla200
15. máj 2009

ahojte baby...ja vás len čítam zatial...ale kedže dianka už porodila, tak ju pozdravujte kto môžte...moc som na nu myslela, určite to nema lahké s tým jej mužom:(((

ejusaaa
15. máj 2009

Ahoj,preco,akeho ma muza Dianka? 😲

perla200
15. máj 2009

no prečítaj si príspevky v tvrdnutí bruska alebo túto tému...píse o nom

pajinka23
autor
16. máj 2009

babule tak ja este stale nerodim a to som mala predcasne porodit v 32tt ateras nie a nie rodit ja sa asi zblaznim ☹ ☹

perla200
16. máj 2009

pajinka že vraj umývanie okien a sex pomáha...neskúsala si?

pajinka23
autor
16. máj 2009

perla okna mam uz doma tak vylestene,,,ze sa uz normalne bojim ci sa mi nerozbiju ked do nich tuknem co ich furt sucham 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale dnes asi ten sex vyskusam lebo uz neviem 😲 😲 😲 😲

perla200
16. máj 2009

no lebo jedna známa ma tiež termín presne kedy ty...a dnes prenásala pníky na kvetiny..... 😀

pajinka23
autor
16. máj 2009

fu tak tazke veci by som nedvihala,,,,ved si moze ublizit ☹ ☹ ☹ ale dam dnes vediet ak bude ten sexik 😀 😀 😀 😝

perla200
16. máj 2009

ok pajinka....ktovie čo je na tom pravdy....ale vela žien mi to hovorilo...ja akože cítam tvoje témy, tak preto sa ozývam....

pajinka23
autor
16. máj 2009

perla dnes si dam asi pravdepodobne skor ten sexik 😀 😀 😀 😀 lebo co keby ma pri dvihani tazkeho seklo v krizoch???? 😀 😀 😀 😀 hi hi hi

ejusaaa
16. máj 2009

Pajinka,inak aj mne tvrdili vsetko ze predcasne porodim a tak...ale nakoniec som prenasala,sice len dva dni,ale potom mi vyvolavali,keby nie tak ktoovie kedy porodim 😀

danka.k
16. máj 2009

pajinka tak ako??? uz rodime?? zabral sexik??

pajinka23
autor
16. máj 2009

danka este sme sa k tomu nedostali ☹ ☹ ☹ lebomoj nieje este doma ☹ ☹ ☹ ale uvidime ale rodit este nerodim stale 😖 😖

danka.k
17. máj 2009

a o dianke nevieme nic nove???

pajinka23
autor
17. máj 2009

caute baby tak sexik nezabral ☹ ☹ ☹ ☹ este nerodim ☹ ☹ ☹ ach jaj

danka.k
17. máj 2009

pajinka neboj sa.. uz mozno zajtra budes mat krasneho synacika na svete 😉

pajinka23
autor
17. máj 2009

hmmm danka zajtra idem do poradni tak som zvedava co bude ☹ ☹ ☹ uz mam toho plne zuby to cakanie je neznesitelne ☹ ☹

majula28
18. máj 2009

pajinka pozerám ty si sa bála,že porodíš v 32tt a si už v termíne a stále nič, teraz to zase nepôjde 😀 😀 😀 . Čo si robila proti tomu aby si predčasne neporodila, len ležala?

pajinka23
autor
18. máj 2009

majula mne doki nakazal mat kludovy rezim od 32tt a papala som dvakrat denne mg 😉 😉 😉 ale ked ti mam pravdu povedat tak som robila vsetko 😲 😲 😲 😲 teras vidis malemu sa nece von a dnes mi doki v poradni povedal ze mam ist okopavat zemiaky a trhat burinu 😀 😀 😀 😀 😀 si robol este srandu zomna a ja sa uz idem zblaznit 🙂 🙂 🙂

majula28
18. máj 2009

pajinka, mne tiež nakázal kľudový režim, ale mám chodiť aj na prechádzky, lebo pohybovať sa musím, takže tiež neležím stále (veď musím aj variť a niečo poupratovať)a keď cítim únavu, alebo keď som sama doma tak si ľahnem a vyložím si nohy... 😀 A tiež užívam magne
A bola si už otvorená?, lebo ja sa pomaly otváram ☹ ☹

pajinka23
autor
18. máj 2009

juj ja som otvorena na spicku prsta od 36tt 😉 😉 😉 neboj ono to mg co ti doki dal ti to otvaranie zastavi alebo uplne spomali 😉 😉 mna doki vystresoval v 30tt ze uz idem rodit a vidis teras mam uz po termine a stale nerodim ☹ ☹ ☹ ach jaj

majula28
18. máj 2009

lenže mna v poslednej dobe pobolieva v podbrušku a tu baby v inej téme píšu ževraj to sa skracuje krček, takže neviem a na poradňu mám ísť až za dva týždne! ☹

pajinka23
autor
18. máj 2009

majula takak sa necitis dobre tak chod k dokimu skor 😉 😉 😉 😉 neboj snat to nebude as take zle 🙂 🙂

danka.k
18. máj 2009

pajinka a ja si tu idem teraz precitat ze uz mas petka na svete a ty si este doma??? ved nemali ti dat vyvolavacku?

danka.k
18. máj 2009

a o dianke nic nove nemame??

juliett99
19. máj 2009

ahojcek akurat som sa chcela aj ja spytat ci neviete nieco o dianke mne sa neozyva.. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre