Predčasný pôrod v 32. týždni. Skúsenosti?

pajinka23
19. mar 2009

mate niektora skusenosti?????ak ano tak sa vyjadrite velmi mi topomoze 😉

danka.k
14. máj 2009

dianka este vydrz.... ale ak nahodou tak drzime palce a potom sa hned ozvi

pajinka23
autor
14. máj 2009

dianka vydrz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉

dianka3
14. máj 2009

no uz sa balim do nemocky kontrakcie mam kazdych cca 10 minut a ak sa dnes abo zajtra neozvem tak si ma tam nehali. ozaj pajinka das mi na seba tel.cislo? napisem sms ak by daco oky?

pajinka23
autor
14. máj 2009

dianka a tebe doki nezakazal sexovat ked mas take problemy v tehu???? 😲 😲

juliett99
14. máj 2009

dianka slniecko,, co to citam,,,uz mas kontrakcie,,, moja,, drzkajte sa mi s malinkym vsetko bude dobre,, 🙂 🙂 modlim sa za teba drzim siilno palceky,, 😉

danka.k
14. máj 2009

dianka tak pajinke hned pis ze co a ako a ona nam da vediet... ale myslim na teba a drzim palce.. neboj ved ked sa maly uz teraz narodi tak bude dobre.... 😉 drzkaj sa

pajinka23
autor
14. máj 2009

dianka aj ja som toho nazoru ako danka,,ze teras bude vsetko ok ked sa mali narodi 😉 😉 😉 😉 hlavne sa nam tam drzkaj a 100%sa ozvi 😉

danka.k
14. máj 2009

ale este neporodi.. pichnu jej infuzie a este par dni oddialia.. si myslim

dianka3
14. máj 2009

okis baby dam vam vediet ako som dopadla oki?
dr mi sex nezakazal ,ale je mozne ze ten sex rozbehol cely porod? juuuuuuuuuuj to boli baby mam strach

pajinka23
autor
14. máj 2009

no uvidime ☹ ☹ ☹ aj ja by som jej priala keby ete trosku vydrzkala ale ked to nepojde tak co uz,,ale uz by nemala mat nijake komplikacie 😉 😉 😉

danka.k
14. máj 2009

dianka neboj prezijes.. trosku si vytrpis ale potom je to krasny pocit.. tak mysli na to ako bude maly pri tebe

dianka3
14. máj 2009

diky baby tak mi ideme
drzte palce moje

papappaappapapapa

danka.k
14. máj 2009

dianka paaaa a hned pis 😉

danka.k
14. máj 2009

prave som zistila ze dianka je z martina. tak to ma v pohode.. je tam super oddelenie pre skor narodene deticky.. takze to sa vobec nemusi nicoho bat..

pajinka23
autor
14. máj 2009

danka tak to je supeeej 🙂 🙂 🙂 🙂 takze by to malo byt naozaj bez problemou 🙂

danka.k
14. máj 2009

ja som tam tiez rodila a nemozem sa na nic stazovat

pajinka23
autor
14. máj 2009

takto je fajn 🙂 🙂

juliett99
14. máj 2009

babenky neviem ci ste dostali spravu,,
dianka je uz na porodnej sale,,, ide rodit,,, drzte jej palceky,,, modlim sa za nich,, a drzim silno palceky!! 🙂

danka.k
14. máj 2009

uz je na sale??? juliett ako vies? pisala ti?? joj myslim na nu a drzkam jej palceky... a dufam ze tu rano najdem spravu, ze ma krasneho a zdraveho synceka 😉

ejusaaa
14. máj 2009

baby ja vas stale citam,jaaaj normalne sa bojim co je s Diankou,potom sem napiste,ja sem stale vas chodim citat 🙂 Aj sesrin maly sa narodil v 36 tyzdni a je zdravy ako buk 🙂

juliett99
14. máj 2009

ano danka poslal mi sms,, aj ja verim ze budu obaja OK,,, 😉
ak mi napise urcite vam dam vediet,,, 🙂

danka.k
14. máj 2009

ejusaaa a co nam hockedy nenapises?? hm?? 😉 😉
juliett ak jej budes pisat napis jej ze na nu myslime... joj chudatko... ale ona to zvladne 😉

juliett99
14. máj 2009

jasne danka,, boze hned ako som dostala sms,, som zostala nervozna,, a nemozem ani zaspat,, a zas ma zacalo pobolievat brusko,, ☹
verim ze budu ok obaja,,, modlim sa za nich,, 🙂

juliett99
15. máj 2009

dobre ranko vam prajem,,
1:39 som dotala sms od diankinho muza, ze dianka porodila chlapceka ma 2kila ze bol pri porode ,,
takze sa tesim ze su OK,,,jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ejusaaa
15. máj 2009

Jej tak gratulujem 🙂 a je v poriadku inak?Tak nech teraz pekne pribera a bude vsetko tak ako ma byt 🙂 danka lebo neviem,radsej vas len citam 😀

juliett99
15. máj 2009

ejusaaaaaaaa nic viac neviem to bola cela sms okrem toho ze napisal ze veri ze maly bude po maminke,,

danka.k
15. máj 2009

jeeeej juliet napis jej ze jej velice gratulujem... tesim sa s nimi....

juliett99
15. máj 2009

napisala, som,, za nas vsetky,,, 🙂 🙂 🙂

danka.k
15. máj 2009

super si zlata... ked ti napise viac tak nam daj vediet 😉

juliett99
15. máj 2009

jasne dam,, vediet ,, co je snou a s malinkym.. verim ze su obaja Ok,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre