Predčasný pôrod v 32. týždni. Skúsenosti?

pajinka23
19. mar 2009

mate niektora skusenosti?????ak ano tak sa vyjadrite velmi mi topomoze 😉

mamjka
10. sep 2015

@wiviene juuuj tak to je troška blbé... :( aspoň manžela by mohli

maja510
14. apr 2016

Ahojte som 30+2 a otvorena na 3 cm!Sme v nemocnici,dali nam injekcie na plucka :-\

marika_btt
20. jún 2016

@maja510 ahoj, chcem sa spýtať kolko si vydržala nakoniec? Ja som rovnako 30+2, otvorena na prst, zajtra nastupujem do nemocnice ...

ndarina
11. dec 2016

Ahojte, potrebujem radu, možno že mi stačia aj pozitívne slová ☺. Som v 32tt, už 3-4 dni v nemocnici...Po cvičení som začala pomaly krvacat, zo začiatku to bolo len špinenie, potom veľmi málo krvi a teraz dostávam Mg a tabletky...a bolo mi povedané že treba si dávať oveľa väčší pozor na placentu - je vzadu nižšie, okrem toho je nam fajn, ziadne bolesti, krce, babo je ok, uz ma 1750 gr...Má niekto s tým skúsenosti? Teraz ako ďalej? Budem musieť prísne ležať? Ďakujem 😣

marelyne
9. nov 2018

Já som Mala prvý pôrod predčasný, rodila som v 31 tizdny. A teraz som znovu tehotna bojím sa ze by sa to mohlo zopakovat

ndarina
9. nov 2018

@marelyne
Drzim ti palce, velmi 😊, moja princezna sa narodila len 2 tyzdne pred stanoveným termínom. Bolo napokon vsetko v poriadku 😊

marelyne
9. nov 2018

@ndarina Dakujem dufam ze bude vsetko Ok som len v 4 tizdny. A aj v mojom prípade bolo vsetko v poriadku ale aj tak mam trosku strach

jitkau
24. apr 2019

Ahojte tehulky, ja som z dvojickami 31+4,krcok 1,7cm otvorena na prst. Som v nemocnici. Babata vazia 1880g a 1700g, dali mi magnézium v kapacke a utrogestan (ale ten som brala uz predtym) mam szrasny strach, čo by bylo z detmi, keby sa narodili teraz. Mate niektorá zkušenosti?

marialaskava
22. jan 2021

Moj manžel vazil 1.6 a meral 43 a myslim ze sa narodil v 32 tt.. Tak jeho matka hovorila

jitkau
22. jan 2021

Baby sa nakoniec narodili 35+0, a vážili 2230 g a 44 CM a 2310g a 45 CM , mala mala novorodeneckú sepsiu, ale rýchlo sa z toho dostala... teraz majú 20 m a myslím, že sa vyvíjajú normálne

helca1234
3. mar 2024

@ada11 dobrý deň chcem sa opýtať ako je vo vývoji vaše dieťa recovo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre