Prenášateľky sem

kendra73
2. máj 2016

Takze,rozhodla som sa,ze ak dodnesneho vecera neporodim,vytvorim tuto diskusiu 🙂 ..vsetky zienky prenasatelky sem s nejakymi radamy ako konecne porodit,vyhnut sa vyvolavacke 😎 😠 😠 a hlavne ako si sprijemnit tieto dni,pri ktorych uz ledva chodime,dychame a fungujeme 😅

kendra73
autor
6. máj 2016

@jordana111 samozrejme to ano 🙂 a este k tomu u mna dvojnasobne kedze ja rodim len drobne deti 😀 keby idem predcasne neviem si to drobatko ani predstavit.Ale i tak je to o nervy ☹ uz sa az moc sledujem

zimmi1
9. máj 2016

@kendra73 tak ako? uz rodis? ja som dnes odisla z poradne sklamana, stale bezo zmeny, zavreta, krcok 2cm.

danusskaaa
9. máj 2016

Ja som prenasala 4dní. Poslali ma do pôrodnice, bez nejakých komplikácií či podobné. Skôr mi to pripadalo, že sa má chcú zbaviť a urýchliť si všetko tak so o 10tej dostala vyvolávacku a Hamiltonov hmat... Do pol šiestej som umierala v bolestiach a nakoniec keďže malú prudusili musela som na sekciu. Už by som do seba rypat nedala, ak nie sú problémy... Nosila by som aj 10mesiacov, len sa vyhnúť cisaraku 😞

zimmi1
9. máj 2016

@danusskaaa no, ja som tiez po cisarskom, ktoremu predchadzal hamilton, vyvolavacky a pod.., takze ak sa mi to nespusti, hrozia mi dalsim cisarskym...podla menzesu uz 6 dni prenasam, podla sona je TP zajtra..som zvedava, dokedy ma nechaju..

kendra73
autor
9. máj 2016

@danusskaaa preboha.to ma mrzi.taketo strasne skusenosti musi zena zazivat.Ja tiez nechcem ziadne svinstvo ani za pana.Dnes som sa dozvedela ze som na prst otvorena a monitor mam ukazkovy.Prenasam 9.den.dr povedal ze ak do pondelka neporodim uz ma hospitalizuju.Divne ze ma takto nehavaju od aprila ale ak je ozaj vse vporiadku budem ho nosit kludne aj rok len nech sa vypyta sam

kendra73
autor
9. máj 2016

@zimmi1 stale nic :-/ .otvorena na 1prst a inak vse vporiadku.Monitor povedal dr ze mam ukazkovy.Dnes je to 9.den co prenasam.Dr povedal ze nech pridem pondelok ak neporodim a ze ma hospitalizuju.Som rada bo vyvolavacku nechcem.Duuuuuufam ze to pride do pondelka

zimmi1
9. máj 2016

@kendra73 do tyzdna to uz das 🙂 ja mam dalsiu kontrolu zas v stredu, uz druhy tyzden sa trepen do nemocnice kazdy druhy den..tie 3hodinove cakacky su fajn 😠 trocha zavidim, ze ams prist az pondelok 😉

kendra73
autor
9. máj 2016

@zimmi1 fuuuu kazdy druhy den?ja raz do tyzdna a to som 9.dni po tp.na jednej strane mam obavy ci ma nezanedbavaju :-/ na druhej som mala ozaj dobry monitor,moc a aj dole je to ok 😀 😀 sono mam robene 2tyzdne dozadu :-/ to je take na zamyslenie.ja som tam dnes prisla o 10:00nikde nikoho ja cela stastna ze budem prva mh.Tie co dosli po mne zobral skor nez mna a ked uz uz som myslela ze pojdem na radu,dosli dalsie dve ale nie tehule,klasicky len pacientky a zobral aj tie ☹ ja ze ma slak trafi.Neviem podla coho urcuje poradie.Prva som prisla posledna odisla.bola som tam do 12:30 a lucila som sa s nimi so slovami,dufam ze uz sa nevidime lebo porodim 😀

kendra73
autor
9. máj 2016

@zimmi1 jaj a este dodam ze som otvorena na prst tal dufam ze sa to nejako rozbehne.i ked aj v 32.tt som bola na 2 a nic :D ale to som mala aj lieky.

zimmi1
9. máj 2016

@kendra73 to cakanie je najhorsie. ale ked sa otvaras, to uz je fajn, aspon nejaky posun. 9 dni je dost, uz to musi jednoducho prist, tak drzim palce, nech je to cim skor.. no, ja vlastne ani neviem, ci je to standard, ze kazde 2 dni, alebo kvoli tomu, ze prvy bol sekcia.. asi zavisi od doktora.

kendra73
autor
9. máj 2016

@zimmi1 drzim palce aj ja.Este v stredu chcem stihnut synovu besiedku k dnu matiek a potom uz moze prist aj druhy syn medzi nas 🙂 ...daj potom vediet,ze ako pokracujete s babom.aj v tu stredu aj kedykolvek 🙂

zimmi1
11. máj 2016

@kendra73 no tak som videla v majovkach, ze uz rodite, gratulujem, daj vediet, ako to rpebiehalo..u mna bezozmeny, v piatok dalsia poradna, ak sa to nerozbehne, tak v pondelok nastup do porodnice.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre