Príznaky pôrodu v 36. týždni

blazonko1994
25. jún 2014

caute baby...som v 36 tt. v piatok zacinam 37 tt. a mam silne bolesti v podbrusku...myslite ze to moze nieco znamenat? mam navstivit svoju doktorku? okrem toho mam este aj bolesti hlavy,chrbta,hnacky uz asi 2 dni...priatel vravi ze nemam ist s kazdou ´blbostou´ k doktorke ale neviem co mam robit...prosim vas poradte mi...dakujem

trgypadl
25. jún 2014

Silne bolesti v podbrusku v zmysle najakych pravidelnych intervalov?

jul11
25. jún 2014

@blazonko1994 inak aj hnacka moze byt priprava na porod. tak sa telo prirodzene pripravi, volakedy klystyr nebol

piacere
25. jún 2014

áno, môžu to byť príznaky začínajúceho pôrodu. Jednoznačne sa choď ukázať svojmu lekárovi, dieťa má ešte čas, aspoň 2 týždne by sa mohli lekári pôrod snažiť zastaviť ešte....

blazonko1994
autor
25. jún 2014

@trgypadl no mam ich asi kazde 3-4 minuty a trvaju par sekund..ale su dost bolestive

certi
25. jún 2014

@blazonko1994

moje nervy, ved rodis....ber veci a chod........

jul11
25. jún 2014

@blazonko1994 mozu to byt aj len poslickovia,tazko takto na dialku radit. radsej sa ist zbytocne ukazat.nam aj na kurze vraveli,nemusite sa p do porodnice ponahlat, prva doba porodna trva dlho.ale ked sa necitite dobre,alebo sa doma bojite,chodte

mamulibabuli
25. jún 2014

@blazonko1994 urcite su to priznaky porodu.daj vediet ako..

katkaromi
25. jún 2014

@blazonko1994 Chod určite k lekárovi nech Ťa skontroluje, môžu to byť kontrakcie-hlavne keď píšeš že sú pravidelné, držím palce 🙂

certi
25. jún 2014

@blazonko1994 UTEKAJ UZ!
ja som isla, ked som to mala kazdych 10 min. a uz mi nadali, ze idem neskoro......chod, lebo o chvilu sa uz nepohnes a odrodis doma.....

trgypadl
25. jún 2014

Su v kratkych intervaloch,moze sa jednat aj o poslickov,ale aj o prave por.bolesti.takze by bolo vhodne ist,nech skontroluju nalez a urobia Ctg zaznam....stastlivo

mata128
25. jún 2014

@blazonko1994 tiez si myslim,ze ide o porodne bolesti....daj vediet,ako si dopadla,drzim ti palce 🙂

majka_3
25. jún 2014

ak ti to po teplej sprche prejde su to poslickovia a ak to pretrvava chod urcite do nemocky... nemozes vediet co sa deje....
daj vediet ako si dopadla... 😉

certi
25. jún 2014

no...podla mna je uz krpec vonku🙂

trasko
25. jún 2014

@certi nepise tak asi uz ano 😉

certi
25. jún 2014

a toho jej frajera by som nakopala...fakt somar....baba rodi a on vraj blbost🙂))

blazonko1994
autor
25. jún 2014

tak baby,falosny poplach chvalabohu lebo sak este ma 4 tyzdne casu 🙂 ale moja doktorka povedala ze je mozne ze sa narodi predcasne a bude malinky lebo aj ja som sa narodila v 37tt a mala som len 2500 gramov 🙂

certi
25. jún 2014

@blazonko1994
coooo? a co to teda bolo?

blazonko1994
autor
25. jún 2014

@certi len falosny poplach nepovedal mi presne ze co ale robili mi vysetrenia a povedal ze vsetko je v poriadku a ze mozem ist domov 🙂

brady1
25. jún 2014

@blazonko1994 mas super partnera, ked vaše dieta je "blbost" 😖

blazonko1994
autor
25. jún 2014

@brady1 ale on to tak nemyslel,on bol len strasne nevyspaty ale neboj sa ked som mu povedala ze uz asi idem rodit tak sa rychlo spamatal :D on len tusil ze to je falosny poplach lebo je este skoro na porod...

brady1
25. jún 2014

@blazonko1994 tak je všetko v poohode. Ale na porod nie je skoro kludne už možes rodit, dietatko je už plne vyvinute, davaj te si na seba pozor. Ja som rodila 36/3 tt

blazonko1994
autor
25. jún 2014

no sak snazim sa nerobit nic namahave , iba take lahsie domace prace,na nakupy so mnou chodi priatel takze ja nemusim vlacit tasky :D a mam pocit ze aj ja budem rodit predcasne,lebo brucho ma stale boli a stale ma prehana takze tak 🙂
@brady1

mahulenka87
25. jún 2014

aj môj synček sa narodil v 36.tt. Mala som strach, ale nakoniec bolo všetko ok. Mal 2480g a 45cm. Silný a zdravučký jak buk. Hneď bol nonstop so mnou aj na izbe. 🙂 Už o 3 týždne mal viac o celé kilo 😀 dobrý papkáč. Držím palce 😉

tjaden
26. jún 2014

ahoj tak v tvojom týždni je lepšie utekať na pohotovosť hneď, na moju sestru toto prišlo v 34tt zobrali ju do nemocnici a dali jej magnezium ale v 36tt sa malý narodil, nejavil príznaky predčasného pôrodu, dnes má tri roky v škôlke je najmladší ale najväčší a najšikovnejši :D jediné čo je zlé je že ak je chrípka on ju má ako prvý a treba mu vybrať krčne mandle, doktor vtedy vravel, že posledné roky sa to zhoršuje vraj stále pribúdajú predčasne narodené deti a mávajú problémy s dýchacími cestami, ale ti držim palce aby ti dieťatko vydržalo ešte aspoň zo tri týždne,nechcem strašiť ale čo poznám predčasne narodené tak 2 dievčatá majú astmu a 3 nábeh na astmu, keďže sa im nestihli celkom vyvinúť pľúcka

bambulkatatova
21. aug 2016

Som v 36t v piatok 37t mali he uz dole a sa tlačí som.v nemocnici prišla som tu pre mierne krvácanie co nebolo nič a nechali si ma pre zle odozvy z monitoru som tu 3deň mam mierne bolesti v podbrusi hlavne v noci stále mi cez den dávajú inf. Čo môžete očakávať ...odozvy sa už zlepsili

zuzana2047
21. aug 2016

No niekedy aj doktor povie že je všetko v poriadku a maminka o par hodin porodi doma alebo na ceste do nemocnice lebo tam nestihne dojst.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre