Rodili ste niektorá dvojičky na SK prirodzene?

evitka83
3. sep 2019

Kocky, mate niektora skusenost s prirodzenym porodom dvojiciek prirodzene? Lebo vsade pocuvam automaticky, ze cisarskym.

evittam
3. sep 2019

@evitka83 Ano kamoška rodila. A určite nie je sama.

vierka1991
3. sep 2019

Moja kamarátka tak isto išla prirodzene. Ale keď porodila prvé babo, tak druhé sa otočilo tak musela absolvovať aj cisársky. Absolvovala oba porody.

h_petra
3. sep 2019

@evitka83 rodia sa aj prirodzene 🙂 ale samozrejme, nesmu byt problemy, deticky musia byt otocene spravne a pod.
Kedy mas termin?

ali0706
3. sep 2019

Mňa síce ešte pôrod s dvojickami ešte len čaká, ale napr moja doktorka vôbec nie je taká, že hneď automaticky cisársky spomína od prvého sona.. Práveže vraví, že všetko sa ukáže až pred pôrodom, podľa zdravotneho stavu a polohy bábätiek.. Ale jasne ze skôr treba rátať s cisárskym ako aj so skoršim narodením babatiek

mima86
3. sep 2019

ano, ja som rodila prirodzene v bb. zalezi hlavne od polohy prveho dietatka. ja som mala obe dolu hlavou,takze nebol problem. za cele tehotenstvo pri mne nikto ani len nespomenul cisarsky rez.

miriam2908
3. sep 2019

Ja si pamatam na slova doktora: taka krasna panva, z tej by sa rodilo! 😄 Maly bol v dobrej polohe, ale bol druhy. Mala bola otocena ritkou ku krcku takze cisarsky, najprv ju otocili a potom vybrali. Kym som predychala co mi to urobili a kochala sa dcerkou, ani som sa nenazdala uz bol vonku aj maly.

veronikaszabova
3. sep 2019

@evitka83 kamoska rodila prirodzene dvojky v 38tt

lula313
3. sep 2019

Skôr tam je problem, že pri väčšine dvojičiek je jedno babo KP(aspoň tak to prezentovali lekari na prehliadke v nemocnici), takze preto idu väčšinou cisárskom

maminkasisa
4. sep 2019

Ja som rodila dvojicky prirodzene v 38 tt, obidvaja boli dobre otoceni, tak to islo fajn... ja som sa pytala na cisarsky, dr. vravel, ze ak sa bude dat tak radsej prirodzene bude pre mna lepsia rekonvalescencia ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre