Sanitkou do pôrodnice

vero_nika969098
5. máj 2016

Ahojte. Chcela by som sa spytat kolke z vas si volali sanitku ked im doma odtiekla plodova voda. Chcem vediet ci to nieje problem ked si zavolam sanitku ked ma to chyti. Nemam sa totiž to ako dostavit do nemocnice. A pustia do sanitky so mnou aj manzela? Dakujem za odpovede

stardust
5. máj 2016

@vero_nika969098 ved keby si si musela volat sanitku, spytaj sa, ci zoberu aj manzela. Rok po vzniku SR na Novy rok dostal otec infarkt v pohranici, zachranari nas autom zobrali vsetkych do nemocnice, hoci pacientom bol len otec.

babistatka
6. máj 2016

Neskutočne ste nepríjemné niektoré. Čo je natom čudné, že si chce tehotná s rozbehnutým pôrodom zavolať sanitku? Prečo by mala uprednostniť taxík? Môže sa stať, že taxi odmietne zobrať, sanitka nemôže odmietnuť

mojkamojka
6. máj 2016

Ste tu vsetky premudrene ako radio...Neviem kde ste zobrali, ze taxik by ju vysiel par eur, prd makovy. Zalezi to do toho kde je nemocnica. Uvediem priklad. Pre spadovu oblast Modra a Casta je porodnica v Bratislave. Bratislava-Casta je cca 40 km. To si fakt myslite, ze nejaky taxik tuto cestu spravi za 10-20 € ked len v ramci mesta ma taxik stoji okolo 10-15 €? Nehovoriac o tom, ze ak jej bude odtekat plodova voda tak ako mne teda stale a nie narazovo, tak ju ziadny taxik nemusi zobrat. Taxik nie je zachranka, moze ju odmietnut a odporucit volat si sanitku.

misel0806
6. máj 2016

To je predsa uplne jedno ako do tej porodnice dojde,hlavne nech tam dojde a nech je vsetko v poriadku..... Riesit tu ci ma niekto na taxik alebo co da dietatu jest je dost blbe a ponizujuce ,,,nazor ano kazdy ma pravo si ho povedat ale starat sa do druheho......netreba sudit stat sa to moze kazdemu...to ze teraz neni na taxik neznamena ze deti budu hladne.... Mne sa stalo ze som nemala na kuriera no momentalne v tej chvili nie a co syn mi hladuje zobreme alebo co ....treba to brat aj s inej stranky nie len stej jednej😊

tani187
6. máj 2016

ahoj,odpovedí máš habadej,ja len tolko za seba,pri prvom aj druhom dietatku mi presne po pol noci odtiekla plodová voda,takisto nemáme auto ani nikoho sme nechceli v noci otravovat,muž zavolal sanitku,obidva razy boli do 10 min.u mna,manžel nemohol ist,ja sommu už len zavolala,že sme živí a zdraví,osobne by som taxíkom nešla,keby bolo treba rodit ten taxikár ti asi nepomože,skor v sanitke,a ku mne boli velmi milí.tak neboj,všetko sa dá zvládnut,za pár hodín možno sa už len natom pousmeješ.prajem všetko dobre,nech to dobre dopadne. 🙂 🙂 🙂

vero_nika969098
autor
6. máj 2016

Dakujem 😊 aspon niektore to pochopili konecne normalne. A uz som aj v nemocnici ale bol to plany poplach ale aj tak si ma tu uz nechali lebo som uz tyzden po termine

misel0806
6. máj 2016

@vero_nika969098 tak sa drzte nech vsetko dobre dopadne cochvila budes dietatko drzat v naruci😀😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre