Šestonedelie a krvácanie

marhulka88
28. máj 2008

baby viete mi poradit? som po cisaraku a koncim 7tyzden po porode...cele sestonedelie bolo v pohode viac menej spinenie a min. tyzden zacalo slabe krvacanie kt. za posled. dva dni mierne zosilnelo .. buduci tyzden sa chystam za dokym akoze na kontrolu po sestonedeli...
mali ste niektora krvacanie aj po skonceni sestonedelia je to normalne???

martinaba
10. nov 2008

Ahojte dievcata. Prosim Vas nokazali by ste mi poradit ? Som zatial v sestonedeli a dostala som na piaty tyzden menstrulaciu. Teda, dufam, ze je to ona. Je dost silna. Nekojim, ale odsavam mliecko pretoze mala bola nedonosena a nechce papat z prsa.

e.vacka
10. nov 2008

Baby chcem sa opýtať, či ste počas šestonedelia boli u kaderníčky. Môže farbenie vlasov škodiť???

mataaaaa
12. nov 2008

no mne skoncilo sestonedelie minuly tyzden, zajtra sa chystam na kontrolu k dokyne:D ja zatial nemam menzes.. a dufam ze ta skoro mat nebudem, uz som zabudla ake to je..po tej 9mesacnej dovolenke 😀

suziad
6. dec 2008

Caute, neviem ci je to normalne ale uz som 7t po porode a este sale spinim sltkasty vytok niekedy ruzovkasty. Plne kojim. Mala by som ist dr.? Alebo este tyzden pockat. Dufam ze to nic nieje nechcela by som ist na nejake cistenie. A ako sa take cistenie vlastne robi?! 😒

felixko
12. dec 2008

suziad na túto otázku by som aj ja rada vedela odpoved, už sa musím konečne donútiť ísť ku genekologičke, som skoro 3mes. po pôrode a stále mám taký žltkastý výtok. neviem či je to normálne, ale niekde som čítala, že keď kojím, je to bežné

deborah1
14. sep 2009

Baby,neviete,kedy sa môže žena po pôrode kúpať vo vani?Už v šestonedelí,keď prestane krvácať alebo až po šestonedelí? 😕

kessiee
15. sep 2009

ahoj kocky, som po sestonedeli, siedmy tyzden po cisarskom a stale spinim, obcas citim bolest na lavej strane ako keby pod jazvou... je to normalne?? v nemocnici mi nikto nic o kontrole nehovoril, mala by som ist k dr.? aaaa este by ma zaujimalo - plne kojim a chcela by som brat antikoncepciu, je to ale mozne, ked nedostanem menzes?

mirip
27. nov 2009

ahojte dievčatá chcem sa spýtať či je normálne ked je 6stonedelie dlhšie ako 6 týždňov ja už so 7my týždeň po porode a stále mám na vložke krv a na toaletáku tiež a ani náznak zatial že by krvácanie prestalo samozrejme je to ovela menej ako prvé týždne ale stále už pár dní rovnako, ráno viac a k večeru menej 🤐

mirip
27. nov 2009

dík za vaše odpovede 😕

cvikla969
28. nov 2009

no zvlastnej skusenosti ti mozem povedat ze mne po7tyzdnoch krvacanie preslo ale poznam mamicku ktora tvrdila ze ona sice velmi slabo ale predsa krvacala az pol roka.hadam ty taky pripad nebudes🙂

arrett
30. nov 2009

Ahojte mamičky
ako sa Vám hoja stehy? Som 20 dni po pôrode a stále mám 2 stehy červené a prasknute, ide mi z toho krv. Používam chlorofyl - taký zelený sprej. Myslite si že to prejde? Neviem či je to normálne, alebo čo mám robiť☹ poraďte keď máte skúsenosti. Ďakujem

cvikla969
2. dec 2009

ten sprej ak myslime ten istý ako si myslim dost vysušuje.ak ti to krvaca tak mozno preto ze je to podrazdene(ved sucha koza praska).skus len betadine take dva dni a uvidíš .

gabika20
18. dec 2009

Viete mi niekto poradiť. Som teraz 5 týždňov po pôrode a stále krvácam, je to normálne? Už mi krvácanie prestalo a mala som len taký žltý výtok, tak som si myslela že mám potom a včera som znovu začala. K lekárovi idem až v utorok.

gabika20
18. dec 2009

Ešte som zabudla, že som rodila spontánne len mi museli vyberať manuálne placentu a potom vyčistiť 😒

romaroma
18. dec 2009

gabika20: ja som deň pred skončením šestonedelia začala krvácať, predtým nič, a bol to normál menzes...a pritom čisto len dojčím po celý čas.

danka24
2. jan 2010

ahojte kedy ste mali prve milovanie po sestonedeli?a krvacali ste potom?

bibione
2. jan 2010

arret: davaj si na to repik a nie chlorofyl...ten zvykneme davat na prelezaniny...ale nieje rana ako rana,na to pozor...a ako si to osetrujes? ja som cca 2tt po cisarskom a pohoda
danka: ak nekrvacas uz, ak je chut a nic neboli,tak kludne do toho...je to na tebe 😉

bibione
2. jan 2010

martnaba: a co si vlastne chcela vediet 😉 ...ci je to menzes? moze byt...bolesti mas...myslim menstruacne...tak je to ono
deborah1: ked prestanes krvacat...ved ked mas menzes,tiez sa nekupes ci ano?
mirip: mozno je to menzes 😉
kessie: az ked pride menzes 😉 na kontrolu chod k svojmu dokimu...v prepustacke to musis mat,po 6-8tt
evacka: preco by si nemohla? je to to iste ako menzes...nemusi ti drzat haaro 😀

adika2010
21. jan 2010

ahojte.Ja by som sa chcela spytat,ci ma niekto podobnu skusenost a ko ja.Som 7 tyzdnov po porode,nekojím,6 tyzdnov som krvacala,teraz uz nie,ale 4 den mam bolesti ako pred menzesom a menzes nikde.Na kontrole som este nebola,som objednana az na februar.Vie mi niekto porafit co to moze byt??

lenocka23
21. jan 2010

ahojte maminy, chcela by som sa Vas opytat, ako dlho trvalo kym vam vypadli (vstrebali sa) stehy po siti... ja som vyse dva tyzdne po porode a mam pocit, ze sa nic nemeni a stale su tam vsetky.. ☹

nevesta
21. jan 2010

Mne prvy vypadol vcera, ale ostatne drzia ako kliest 😅

boise
21. jan 2010

lenocka tak mne vypadali pred dvoma tyzdnami...cize cca 3-4 tyzdne po porode...

myzma
24. jan 2010

ahoj, lenocka, prvy mi vypadol 6 den po porode, ale ostatne drzia... som premyslala nad zienkami, co mali prve milovanie uz po 2 tyzdnoch.... to nam nehrozi 🤐 a vyzera to tak ze min do konca sestonedelia nic.... 😠

csina
24. jan 2010

lenočka my sme rodili tak spolu a mne už vypadali...ozaj ich máš? ale sem tam ešte na toaleťáku kúsoček nájdem, neviem odkial,lebo si žiadne už nevidím... 🙂

lenocka23
25. jan 2010

csina, no mam stale, neviem ci pomaha caste sprchovanie, lae to je asi jedno, lebo pri malo m si nestiham ani obed navarit, nie to este sprchu 5krat denne.. len dufam ze mi dr v tej rychlosti nedal normalne sitie... 😀 😀

branoalenka
4. nov 2010

Ahojte babenky.Som prvykrat mamicka a neviem si rady.Mam problem.Po porode neviem ako asi dva dni som pocitovala taky zvlastny zapach.Vela kamaratok mi povedalo ze to je normalne ked to tak pachne ze sa precistujem.Skusala som aj kupele v harmanceku aj harmancekove obklady a nic.Ked k nam prisla lekarka tak ta mi povedala ze to vyzera na infekciu.Takze ta mrcha co ma zasivala mi tam zaniesla infekciu.Lekarka mi dala dva druhy antibiotik.Zapach nieje taky aky bol uz sa to zlepsilo.Ale teraz uz sme 17 dni po porode a mna dole stale pali ked cikam.Baby poradte ja uz som z toho zufala.Neviem si s tym dat rady.Ci to je normalne ze ma este stali pali...dakujem za vase rady.

diusik
6. nov 2010

@branoalenka ja som pouzivala sprej Dermochlorofil a veeelmi mi pomohol,nemala som sice infekciu ani nic take,ale hned jak som zacala aplikovat ten sprej tak sa rana zacala krasne stahovat.

branoalenka
9. nov 2010

tu v zahranici to nezozeniem ☹

svetluska4
9. nov 2010

@branoalenka mne velmi pomohol kupel z repika, poradil mi to moj doktor a na normalnu hygienu rosalgin. nepises ako mas to sitie, ci je uz zatiahnute alebo este nie. ak sa este tkanivo nezatiahlo tak po umyti treba vetrat, normal si daj pod seba taku to jednorazovu podlozku na prebalovanie a pekne vetraj. Mne velmi pomohlo si to sitie zasypat praskom septonex alebo framikoin, neviem ci to tam zozenies ale urcite tam maju nejaky prasok na rany, Mne sa sitie tiez velmi zle hojilo a asi tyzden po porode ma to straaasne bolelo ale toto mi pomohlo a asi do tyzdna bol pokoj 🙂

branoalenka
10. nov 2010

svetluska4 ako zistim ze ci to sitie je zatiahnute,nesom lekarka ☹ myslim si ze po troch tyzdnoch by uz malo byt.dufam.lekar mi predpisal nejake antibiotika dnes.a tu sa toho vela neda kupit.som s toho velmi sklamana lebo zo slovenskymi vyrobkami som spokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre