Šestonedelie a krvácanie

marhulka88
28. máj 2008

baby viete mi poradit? som po cisaraku a koncim 7tyzden po porode...cele sestonedelie bolo v pohode viac menej spinenie a min. tyzden zacalo slabe krvacanie kt. za posled. dva dni mierne zosilnelo .. buduci tyzden sa chystam za dokym akoze na kontrolu po sestonedeli...
mali ste niektora krvacanie aj po skonceni sestonedelia je to normalne???

certica
28. máj 2008

marhulka, zrejme to bude normal menzes

asitka
28. máj 2008

marhulka...tiež som po cisárskom..už druhom... a tiež si myslím, že ti nabehol normálny menzes....

marhulka88
autor
29. máj 2008

no to ste ma fakt potesili 😝 ja som si myslela ze pri kojeni mi menzes dojde az niekedy po roku 😅

certica
29. máj 2008

ja som si tiez vselico myslela po prvom porode 😀 ... tiez som dostala hned po 6t a navyse pravidelne odvtedy a teraz takisto pri kojeni, dokonca este par dni pred skoncenim sestonedelia. vitaj v klube "stastnych" 😅

marhulka88
autor
29. máj 2008

no do pekla 😀 😀 😀

jarka70
29. máj 2008

ja som na tom tak isto ☹ tiez som dostala minuly tyzden mrchu teraz 2 dni my uz koncilo a uz od vcera znova krvacam ato sa chystam na druhy tyzden ku dokine aspon dufam 😕
a to este kojim 🙂

katka.m
29. máj 2008

Dievčatá, tiež som začal trošku krvácať, ale len akoby taký krvavý výtok, tak neviem, že či mrcha alebo nie. Čo myslíte? Trošičku mám i také slabé bolesti v krížoch, ale len také srandovné.

jarka70
30. máj 2008

mne sa to pri mrche zosilnelo boli to normalne kramosky to som rozoznala hned tak uvidis ja mam este furt ten krvavy vytok uz ma z toho ....

mirka8429
1. jún 2008

ahojte no ja viem ze sa moze dostat menstruacia aj ked sa koji..ja dufam ze ju tak skoro nedostanem lebo mi ani nechyba xixi..no uz som len tak spinila ze take do zlta a 1 den som mala zase ako keby krvavy vytok ale trvalo to len tak 1-2 dni a nebolo toho az tak vela...uz som sa zlakla ze je to ono... 😠

bublinkajasminka
1. jún 2008

čafte baby - ja mám opačný problém - nekojím a menzes nikde a neviete prečo? zajtra idem na vyvolávačku 😒

prvapomoc
1. jún 2008

mirka to čo pišeš je v pohode,v šestonedelí byvaju aj take problemy že niekolko dni nič a potom jeden dva dni špineneie alebo krvacanie.je to uplne v pohode,len ak by to pretrvavalo dlhšie ako tych 6 až 8 tyždnov treba to povedať dokimu 😉 a menštruacia sa kludne môže dostať aj počas kojenia a vôbec nemusí byť pravidelná 😉

bublinka prva menštruacia sa zvykne dostaťdo 8 týždnov od poslednehop kojenia 😉

verulka
2. jún 2008

miri, vsak tebe este 600nedelia neskoncilo, pocas tejto doby sa moze krvacanie a spinenie zastavita aznova objavit 😉 ja uz iluzie nemam, mrchu cakam do 2t 🙄 vzdy to tak bolo...

mirka8429
2. jún 2008

prvapomoc to som rada lebo uz som sa cudovala ze co to.. 😀

verulka preco myslis ze ti dojde menzes...mozno nie 🙂 🙂 ja som tiez zvedava kedy dostanem..kamoska co rodila 2 tyzdne skôr ako ja uz dostala a to koji..heh,...dufam ze mi pride neskôr.. 😀

jarka70
3. jún 2008

no tak ja sa chystam ku dokine tento tyzden lebo po mrche spinie sa vratilo nie je take silne ako po porode ale radsej asi pojdem nech ma tam kukne 😲

briketa
4. jún 2008

ja som po porode koli vtedajsiemu stresu krvacala dva mesiace. to je maximalna dlzka, kedy je to este normalne.

marhulka88
autor
4. jún 2008

no ja baby som skoncila u dokyho a ten diagnostikoval ze miom...strasne som sa potesila 😒

certica
4. jún 2008

marhulka, to vazne? dokelu. a co ti povedal, aky ho mas velky? to ma mrzi inac
ja som kramovala 10 dni 😨 , tedas chcem verit, ze to bolo ono a je uz koniec 😲 , aj ked nejake silnejsie krvacanie to zas nebolo

jarka70
4. jún 2008

certi podobne aj ja a tiez 10dni /kramy//a dnes som bola uz aj u dokiny o 3mesiace idem na odb.vysetrenie krv ,usg aj cytologia.

marhulka drzim palce mne miom odstranili pri cisarasku 😠 a dufam ze to uz bude ok.

certica
4. jún 2008

no, tak ja pokracujem... 😅

mirka8429
5. jún 2008

babule dnes mi konci sestonedelie..a na vlozke som si nasla taky vytok do hneda...to môzem krvacat aj po sestonedeli??a niekedy ma v brusku boli tak ako na kramy..ale to len sem tam a ten vytok nemam stale...

marhulka88
autor
5. jún 2008

baby mne doky predpisal ascorutin da`sa`aj volne kupit...je to rutin+vit. C a stahuje krvacanie (ale rutin obsahuje aj pohanka tak skuste, vraj aj lyzicka ovs. vlociek denne pomoze)
doporucil mi nenamahat sa 😀 nesprchovat sa horucou vodou nekupat sa lebo rozsiruje cievy...a tiez tie horucavy vraj za to mozu 😉
jarka aky velky si mala ten myom? mala si z neho aj nejaky problem??

pizicek
5. jún 2008

ahoj mirka ja som mala hnedy vytok tyzden po sestonedeli a potom uz nic ani menstuaciu som nenala 7 mesiacov kym som kojila maleho a kazda sme ina mozes krvacat a nemusis. 😉

jarka70
5. jún 2008

marhulka ten myom bol 3/4cm ja som ho ani necitila len ku koncu tehu si vsimla dokina na usg ze tam nieco mam ze to neni ok bol skryty za mocovym mechurom 😠 akurat ma obcas nieco bolelo na pravej strane a silny vytok som mala a predtym caste zapaly takze som nemala casu na to my&sliet ze je tam aspon ze tak lebo teraz musim byt castejsie sledovana// no pred tehu som dost casto krvacala -spinila mimo cyklu.asi 3mesiace//

mirka8429
5. jún 2008

pizicek takze sa nemam strachovat ked to bude aj dlhsie trvat po sestonedeli..? a pocuj stale mam taku bolest v posve hlavne ked som na wc uz som tu pisala ale aj tak sa bojim...ked sedim na wc a cikam tak ta bolest sa tak akoby navali a ked prerusim cikanie tak vtedy ta bolest tak vrcholi a po chvilke prejde..ale niekedy mam problem vstat z wc...myslis ze je to normalne??mala si aj ty take nieco?

jarka70
5. jún 2008

mirka aj ja som to mala ale uz to preslo a to som bola po cisaraku a vcera dokina vravela ze to mohol byt aj zapal 😵

mirka8429
5. jún 2008

jarka vazne??och..ta dufam ze nie lebo ja ssa kôli tomu bojim ist k lekarovi ze bude vysetrenie boliet...a kedy ti to asi preslo

jarka70
5. jún 2008

vies co ale mozes dostat aj mrchu lebo mna to po nej preslo hned po 600 nedeli o dva dni som ju dostala ato kojim no a potom ma tam uz nebolelo nist

mirka8429
5. jún 2008

jari no dufam lebo stale cakam kedy to uz prejde a nic..a vcera ma to bolelo aj ked som stala.. 😖

pizicek
6. jún 2008

jarka ja som to mala tiez a je to urcite zapal mala by si ist cim skor k lekarovi

mirka8429
6. jún 2008

pizicek a neboli to vysetrenie ked je zapal?? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre