Som príliš úzka a partner sa do mňa nedostane...

tasialena
15. máj 2019

Ahojte 🙂 chcela by som sa vás opýtať na jednu otazku ...už to budú 3 mesiace čo som so svojim partnerom. Veľmi sa ľúbime a keďže je normálne že ho chcem uspokojiť tak sme to už párkrát skúšali ,no márne .Som strašne úzka tam dole a partner sa do mňa nemá šnacu dostať . + to príšerne bolí...nevedeli by ste mi poradiť čo s tým? Ďakujem krásne

sissy27
15. máj 2019

@tasialena cez vagínu relatívne v pohode prejde 3kg dieťa s obvodom hlavy cca 50cm, neverím že partner je väčší 😀
Zrejme máš nejaký blok, podvedomý strach, tak sa ti svalstvo stiahne a nejde to. Treba na tom zapracovať, či už dlhšou a kvalitnejšou predohrou, fľašou dobrého vína (vypiť samozrejme) alebo návštevou sexuológa.

rachelkk
15. máj 2019

Ja viem že to neni smiešne ale toto je už moc... tieto otázky :D

via88
15. máj 2019

Lubrikant ste skusali?

tasialena
autor
15. máj 2019

@via88 nie neskúšali 😕 neviem či by to pomohlo

mima86
15. máj 2019

Ak to boli, smer gynekolog,lebo nieco nie je v poriadku.

kristina_00
15. máj 2019

@tasialena vagína ženy je prispôsobená na pôrod malého človiečika 3 kilového , tak určite sa do nej dá aj tvoj partner 😁😊
Keď som bola mladšia a začínala sexuálny život mala som podobný problém .
Treba len možno dlhšiu predohru , nejaký lubrikant a uvoľniť sa a pôjde to no ak ťa to veľmi bolí tak radšej zájdi k dr. nech ťa vyšetrí .. a poraď sa s ním 😊😊😊

evelin_a
15. máj 2019

Skuste inu polohu. Napr.ze ty budes hore. Sama si to zregulujes tak aby ta to nebolelo

mimka1402
15. máj 2019

@tasialena ahoj koľko ti je? 🙂 predtým sex ste mali v poriadku alebo to bol prvý? Lebo pri prvých skúsenostiach to je stále také. Panenska blana sa nepretrhne pri prvom styku ale postupne povoľuje. Teda na začiatku je to normálne. Priateľ ťa musí nejak viac navnadiť. Ak máš 18 tak alkohol, ale nie veľa aby si si pamätala niečo z toho.😀 Ale najlepšie kúpiť lubrikant. A zájsť ku svojej dr. Ja to mám doteraz podobne tak, že som akokeby "úzka". Ale to iba na začiatku keďže sa neviem úplne uvoľniť a myslím na všetko možné mimo toho 😀 Takže skôr to môže byť aj toho psychického rázu. 🙂
Kúpiť lubrikant. Plus nebojíš sa, že ostaneš tehotná? U mňa je toto niečo prečo neviem byť úplne v pohode a stresujem.😀 (mám 19) držím palce nech to vyriešite 🙂

janinah
15. máj 2019

Môžeš mať aj anatomický problém ,je to prvý parner?na gynekol. prehliadke všetko ok?

natalienka12
15. máj 2019

@sissy27 s obvodom hlavy 50 cm? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

nika3136
15. máj 2019

Už sa to tu mení na Bravíčko

nika3136
15. máj 2019

@sissy27
Chápem, ako si to myslela, ale predstav si polmetrovú hlavu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

candii
15. máj 2019

@sissy27 bohactvo, môj 3 ročný ma obvod hlavy 50cm 🤣🤣🤣🤣🤣 chcela si napísať asi 30cm však?

via88
15. máj 2019

@tasialena pomohlo... viem ze ano 😁

rachelkk
15. máj 2019

Tieto otazky to preto lebo je takéto počasie :D každý doma len tr*ká :D už som ticho ..

dopolbokaodrata
15. máj 2019

Bože prečo som si pri tých 50cm spomenula na Simpsonovcov kde Homer ako Henrich VIII. hovorí Anne Boleynovej "To jsou opravdu široké boky, odtud by mohl vyjet i na koni" 😂😂😂

simca06022011
15. máj 2019

Jaj nemysli si že si taká úzka... Skôr je tam iný blok.

stanulienkat
15. máj 2019

Skus Bravo girl. Bud si nudiaca sa pubertacka,lebo toto nie je otazka hodna dospelej zeny.

alenka1609
15. máj 2019

@sissy27 ako prepáčte všetci nič v zlom, ale s tou fľašou si to zabila.... 😂😂😂😂😂😂

jankalukasova
15. máj 2019

@sissy27 obvod hlavy 50cm??? No neviem ci sa bezne rodia predskolaci.

marion09
15. máj 2019

Zas sú prázdniny?vidte termín registrácie

sissy27
15. máj 2019

@jankalukasova 🙄🙄🙄 pardon, je to skoro 16 rokov čo som rodila, tak si to tak úplne nepamätám, ale Google poradil a vraj je to cca 35cm. Tak sa teda hlboko ospravedlňujem za svoj prvý príspevok, toto číslo úplne mení pointu, pretože penis jej partnera síce nemá hrúbku 50cm ale určite viac ako tých 35cm a všetko sa tým vysvetľuje 🙄😏

sissy27
15. máj 2019

@natalienka12
@nika3136
@candii baby čo vám poviem, rodila som pred 16 rokmi tak fakt neviem, len som tak trepla, ale myslím, že pointa zostáva rovnaká 😉 alebo myslíte, že dotyčný má hrúbku 30cm+? 🤔

jankalukasova
15. máj 2019

@sissy27 ale jasne, presne ako pises... dcerka mala 34,5 a syn 35,5 ten sa narodil traz v marci... 😀 pointa je samozrejme uplne ok. Len som si predstavovala tych 50cm... aauu

natalienka12
15. máj 2019

@jankalukasova sranda musi byt nie??? Aspon si pobavila. Som si predstavila hlavu babatka...ze skoro ako pas missky. 🤣

claudiapalusak
15. máj 2019

@nika3136 😂😂😂 presne

fokuska
15. máj 2019

Baby a keby vasa mlada neskusena dcera riesila taky problem, googlila a natrafila na kona, registrovala sa a pytala sa, ze snad od matiek dostane rozumne normalne rady, tak by ste ju tiez vysmiali, ze napis do Bravicka? Vyzera to ze je asi mlada a nema skusenosti, tak preco si hned robit srandy?

wena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika_sk
15. máj 2019

@sissy27 ti šibe 50cm😂😂😂 novorodenec ma tak 33-36cm

nika3136
15. máj 2019

@fokuska
Toto je nejaká sexuálna poradňa pre adolescentov? Som tu správne?