Som prvorodička. Čo mám od pôrodu očakávať?

petraja
11. jún 2008

baby mna caka prvy porod a dost som v sokoch ze co ako lebo ma este moj doktor neinformoval tak sa dost bojim lebo kazdy vravi ze je to bolest a neviem co tak neviem co mam vlastne cakat 🙂

janka3.12
9. máj 2010

Bibi dufam ze sa vyspite

mirka907
10. máj 2010

Bre ranko vsetkym. Viki je uz od rana plna energie a vyrehotana ...vid foto, asi vie, ze ma meniny🙂

kwetinnka
10. máj 2010

Zlaticko vysmiate...vsetko naj naj Vikinke k meninkam...aj budete oslavovat?Aj my by sme cgceli kupit ten hrniec....vyzera ze sa jej celkom aj paci:o))

mirka907
10. máj 2010

Dakujem Kweti🙂
No cez vikend sme boli u nasich, takze tam sme trosku oslavovali...ten hrniec dostala od krsnych a musim povedat, ze sa jej fakt paci...a dostala aj bazenik kryty na leto, tak nech uz sa nam otepli🙂))))
No a dnes pridu vecer svokrovci a predtym jej ideme kupit to choditko/odrazadlo. Dam vediet ci sa jej paci...Dufam teda ze bude, lebo momentalne ma ako choditko stolicku na papanie(je na kolieskach) a to teda velka vyhra nie je

janka3.12
10. máj 2010

Vikinke vsetko naj🙂

a ake choditko idete kupit?

kwetinnka
10. máj 2010

A ktore ides kupit to FP toho leva?? my mame toho hrocha...resp dostali sme:o))Tak snad budes mat stastie.JA som si vcera vydrazila uplne nove reeboky pre Lili som sa tesila

mirka907
10. máj 2010

Neviem ho najst na nete, ale ked kupime oddfotim ho a dam tu fotku...Je to choditko aj odrazadlo v jednom a ma vpredu hernu stanicu, tak snad bude mat uspech.

mirka907
10. máj 2010

kweti pochval sa, ze ake reeboky🙂...daj fotecku🙂

kwetinnka
10. máj 2010
bibulienka
10. máj 2010

ahojte.. vsetko naj Viki k meninkam....kweti krasne tenisky 🙂 🙂 🙂
u nas noc nic moc, ale aspon klesla teplota, podozrievam horne zubky...a uz zase spinka, vstavala o stvrt na sest 😒 😒

kwetinnka
10. máj 2010

MY SME VSTAVALI O POL 6 A O 7 už zas spala do 9: 15-....stara sa aby ocko nezaspal do prace

arrett
10. máj 2010

Ajojte...
Jej baby ďakujeme🙂 ostrihat som sa musela dať, lebo mi vypadalo veľa vlasov☹ mala som predtým dlhé. Manduca - simonkovi dávam ruky nad tie popruhy. Tak všetko vidí a neolizuje ich. My sme dnes vstali o dvanastej, štvrtej a budicek o deviatej. Klasika. Simonko má necháva vyspat. Dnes má pól roka🙂 vymenili sme kociarik za športová a ráno mi dal krásny darček. Konečne sa po týždni vykakal. No piviem Vam, neviem kde sa toľko toho v ňom vzalo🙂
Vikinke vseeeetko len to najlepšie :-@
krásny deň všetkým maminkam🙂
ozaj, boli ste na milí pre mamu? My sme boli v Ba. Bolo celkom dobre, len mohlo svietiť slniecko. No a nabudúce nesmieme zabudnúť klobasku na opekanie🙂

bibulienka
10. máj 2010

arrett Simonkovi prajeme vsetko naj k vymesaciu, k polrocku....
na mili pre mamu sme boli, bolo fajn len ta doprava tam 😒 😒 😒 😒 a tiez sme boli v BA...
ozaj skoro som zabudla, vcera som vlastne aj zabudla...MAMINKY PRAJEM NAM VSETKYM SUPERMAMAM VSETKO LEN TO NAJ K VCERAJSIEMU SVIATKU 😵 😵 😵
lUCKA SPALA 2 HOD!!!! ale uz je vysmiata a lozi hore dolu hadam uz bude dobre

ivkaivka
10. máj 2010

Vikinke vsetko naj,naj, naj k meninam a Simonkovi k polrocku...
kwetinka, krasne botasky.
My sme mali dnes na nocniku uspech, tesila som sa ako blazon, no Olivijke to bolo fuk...

mirka907
10. máj 2010

Kweti velmi pekne topanocky...super kupa🙂
Simonkovi tiez prajem vsetko naj.
No a ja som bola teraz s malou skoro 3 hodiny vonku a spala asi tak 40 min, no ale nevadi, ona sama vie kolko jej treba. Teraz je kludna, vysmiata, takze asi jej stacilo. Bola som zhanat ortopedicke topanocky, no ale take male cislo a este aby aj pekne boli nehrozi...

mirka907
10. máj 2010

A dakujem za Vikinku

janka3.12
10. máj 2010

Simonko všetko naj!!!🙂

No dnes zase deň bez spánku.....včera zaspal o 20:00, zobudil sa ráno o siedmej (o tetej v noci mrnkal, pokolísala som ho a spal ďalej), potom spal od 9:30 do 10:40 a teraz zaspal o 15:45 po asi 30 min reve....nechapem, či to už je taký unavený že sa mu nedá zaspať, ale prečo potom truľko ke/d ho ukladám skôr spať nechce?

Samozrejme keď tu bola výpomoc cez víkend spal ukážkovo.....to keď sme sami dvaja doma sa stať nemôže.....tie naše deťúrence majú asi nejaký senzor alebo čo

kweti tenisky sú rozkošné

my sme cez víkend boli v PREDETI v ZA, dostali sme od starkej krásnu vetrovku na jeseň, keď bude krpček chodiť k tete opatrovateľke a sandálky na leto 17/18....ale keďže Oli má stále chodidlá akosi našimo, všetky topánočky nám zatiaľ padajú z paty 😒

janka3.12
10. máj 2010

Ivi gratulujem k úspešnému nočníkovaniu🙂

janka3.12
10. máj 2010

juj a mirka nech sa vydarí oslava

kwetinnka
10. máj 2010

Ja sa tiež chydtam do predeti..ame kupon na zlavu taK kupime serblik a nieco pekne....Ozaj Jani vy ste z MT alebo zo ZA ci niekde medzi..ze ked ja buydem u svokry v ZA ze by sme sa stretli...
Simonkovi vsetko naj...my sme mali vcera 8 mesiacov...boze ked vidim tie malinke babetka tak si uvedomim ako to leti...

bibulienka
10. máj 2010

Lili prajeme vsetko naj k 8 mesiacikom 😵 😵 😵 😵

kwetinnka
10. máj 2010

Bibi ja asi budem kupovat este jedny tie liliputy...budes este jedny chciet?

mirka907
10. máj 2010

Baby tie liliputy maju makku podrazku. To vam nevadi?

kwetinnka
10. máj 2010

www.liliputi.sk..a tam sa docitas ze je zdrave a noha sa lepsie formuje ak nema uplne pevny spodok aspon na prve kroky.To mas ako keby chodili bose....a to je najlepsie pre formovanie klenby a vraj sa ani neskracuju slachy..tak neviem...zatial mame jedny..resp u Bibky a Lucinky doma:o))

mirka907
10. máj 2010

Ja som to citala...to vsetko inac odporucaju americky pediatri a tlaci sa to tu...ja ale ako teraz sledujem malu, tak na prve kroky chcem pevne.....v makkych nedoslapuje...ale tie pevne su vacsinou take nepekne...zase makke ako liliputy a robeez su veeelmi pekne...

mirka907
10. máj 2010

ups americki...

kwetinnka
10. máj 2010

Ja už mam tiež kupene aj pevne...skor na doma,do zahrady mam RAKy...a uvidime...je fakt ze su skor na paradu..alebo na neskor na doma..

ivkaivka
10. máj 2010

kocky poradte nejaku stranku s buginami, ta zdedena je o nicom...

bibulienka
11. máj 2010

dobre ranko.... myslim ze makka podrazka je fajn .... ale chcem Lucke kupit aj jedny topanky s tvrdou podrazkou a potom na jesen tenisky... presne najlepsie je ked deti chodia bose, citia podklad po ktorom chodia a lepsie si cvicia svalstvo na nohach.

ivka a mas predstavu o vzhlade, funkciach a cene buginy???nskus aj cez mmb..tam je toho dost aj s odkazmi na e-shopy

kwetinnka
11. máj 2010

Bibi tak chcela by si este jedny??ci nie? lebo tento tt by som sa s tou osobou chcela stretnut.A ta co mas ty sa da dat aj uplne do lahu?? a co vazi? lebo tiež rozmysla ze nieco take kupim.A som na tom s tými topankami tak ako Bibi..len ja este potrebujem zvlast do zahrady..lebo ked je chvilku vonku vyzeraju ako topanky maleho banika.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre