Som prvorodička. Čo mám od pôrodu očakávať?

petraja
11. jún 2008

baby mna caka prvy porod a dost som v sokoch ze co ako lebo ma este moj doktor neinformoval tak sa dost bojim lebo kazdy vravi ze je to bolest a neviem co tak neviem co mam vlastne cakat 🙂

fodorka33
24. jan 2009

super🙂)))

monika77
24. jan 2009

no babuľky ... uvidím aké fotečky prihodím ... moje brušino asi nie 🙂 bo som jak kanón xixi ... ale niečo z fotiek vyňúrim a prihodím

fodorka si ma potešila, že to netrpím a nesťažujem sa len ja drahému ... ja si pripadám už hrozne nemotorná a to vstávanie z postele ... niekedy sa na tom bavíme obaja 🙂

lucia19
24. jan 2009

MONIKA TAK TO VSTAVANIE JE AJ UMNA SUPER TEDA FAKT 😀

fodorka33
24. jan 2009

monika aj mi sa zvykneme na tom smiat potom ma len pobozka a povie ze ty moja velryba 😀 ale aj tak ma hneva ze mame ten isty termin a ja tu mam stale 37tt....

lucia19
24. jan 2009

FODORKA ALE TO AJ MNE ZVYKNE DAKO CUDNE UKAZOVAT 😖

fodorka33
24. jan 2009

hej luci ved tebe som to uz spominala,ze ti to ide blbo...ja len som si vsimla ze s monikou mame rovnaky termin a ona ma 38....asi mi to zamrzlo 😀

lucia19
24. jan 2009

HE HE ASI 😀

monika77
24. jan 2009

nič si z toho nerobte .. vieme aký máme termín aj v ktorom týždni sme a to je dôležité ... hold systém niekedy zblbne 🙂

lucia19
24. jan 2009

MONIKA TAK VERU 🙂 NEDAJME SA 😀

monika77
24. jan 2009

inak počula som jednu vec, a to prvý krát, neviem čo je na tom pravdy ... vraj keď mamičke nenabehne v prvých dňoch mliečko, je lepšie dávať bábätku glukózovu vodu ako mlieko ... počuli ste o niečom takom?

lucia19
24. jan 2009

NO TAK TO POCUJEM PRVYKRAT A MNE UZ MLIECKO SEMTAM AJ TERAZ TECIE TAK BY SOM PROBLEM HADAM NEMALA MAT.DUFAM

monika77
24. jan 2009

ja som na sebe ešte nespozorovala mliečko .. len dúfam že bude

lucia19
24. jan 2009

ONO VLASTNE ANI NEVIEM CI JE TO MLIECKO ALE JE TO TAKE PRIESVITNE A KED TO TROSKU USCHNE TAK VTEDY JE BIELE

monika77
24. jan 2009

no holky, mne dnes krásne spuchli nohy ... take medvedie labky 🙂 ... ale poležala som si a je to už OK

ozaj a chcete rodiť s epidurálkou?

lucia19
24. jan 2009

monika rozmyslala som nad tym a aj som chcela rodit s epid. ale asi nie nebudem si prosit 😉 ja si to pretrpim mozno ani na epid. nebude cas ak to pojde rychlo

monika77
24. jan 2009

ja som už tiež rozhodnutá že nie ... uvažovala som síce nad ňou, ale keďže som mávala problémy s chrbticou a krížami, vraj by to nebolo pre mňa moc vhodné ... tak teda dúfam, že tie bolesti znesieme nejak, čo ty na to lucia? 🙂

fodorka33
24. jan 2009

nie ja urcite nechcem epi....podla mna je to nebezpecne....ved ked sa to zle zavedie tak ze mozes aj ochrnut z toho..no ja si mylsim ze ta bolest sa da vydrzat,tak to vydrzime 😉 to priesvitne je mledzivo-tzv predchodca mliecka...mne tecie uz asi 2mesiace,takze nosim tampony do podprsenky lebo sami stalo ze mi presiaklo tricko 😖 a uz teraz mi vyteka ale aj s bielym-mlieckom...a o tej glukoze aspom u nas v poroodnici je to tak,ze babetkam davaju v striekacke papkat glukozu-aspom zo zaciatku ked je menej mliecka..

lucia19
24. jan 2009

monika presne tak ved zvladli ostatne zvladneme aj my 😉

lucia19
24. jan 2009

fodorka takze sa bat nemusim ze neudem mat mliecko?a to stym trickom sa uz aj mne stalo 😖

monika77
24. jan 2009

no babuľky som prekvapená ... hádam to len neznamená, že nebudem mať mliečko, keď mi ešte nič nevyteká 🙂

takže sme všetky tri bez epi 🙂 zvládneme to!!!

chuchu86
24. jan 2009

Ahojte baby čítam tu Vaše príspevky - ani ja neechcem epi

a to mledzivo ani mne nevyteká

monika77
25. jan 2009

a vlastne prečo ste sa babuľky vy rozhodli že nechcete rodiť s epi?

lucia19
25. jan 2009

ja neviem proste som sa rozhodla ze si to vytrpim je to prirodzenejsie nechcem ziadne take zasahy. 🙂 tak som sa rozhodla a tak to ma byt 😉

fodorka33
25. jan 2009

ja len preto som sa rozhodla,ze ked sa t ozle zavedie tak mozes aj ochrnut..ale mam zname ktore maju pones den problemy s chrbticou,ich zvykne dost boliet a predtym nemali take problemy....
vitaj chuchu....

monika77
25. jan 2009

budete rodiť vo svojich mestách? ja som síce z topoľčian ale chcem rodiť v nitre ... už tam chodím aj na poradne

fodorka33
25. jan 2009

ja budem rodit v NZ,som z toho okresu,najskor som rozmyslala ze pojdem inde ale tak nebudem vymyslat....ktovie ake budu cesty a tak...a manzel bude pri mne tak a mame tu dobrych doktorov...

lucia19
25. jan 2009

aj ja budem rodit v mestecku kde byvam mam to tu naskok 😉

monika77
25. jan 2009

babuľky nepuchnú vám nohy? mne od včera stále puchnú ... aj si poležím hore nožkami, prejde to, ale keď začnem chodiť znovu puchnú

lucia19
25. jan 2009

ja som zo zaciatku mala ale teraz musim poklopat uz nie

petka_s
25. jan 2009

ahojte,tak mne puchli asi od 34 tt,
a poriadne.
vyzerala som ako fiona zo shreka 😀 😀 😀
ked som sa po zime presla(na donovaloch) tak mi odpuchli,asi zabrala ta zima,
ale inak mi odpuchli az tesne pred porodom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre