Spontánny pôrod. Máte nejaké tipy a triky?

lubec
21. júl 2008

Ahojte,moj prvy porod mi museli vyvolavat,teraz o mesiac rodim druhy x a bojim sa,ze co ak aj tento nebude spontanny.Strasne by som chcela,aby to prislo same ked budem doma.Mate dake triky a tipy?Napoje,dlhe prechadzky a dalej ma nenapada...Dakujem

audreyd
21. júl 2008

...troška červeného vínka, teplý kúpeľ, homeopatiká, bylinkové čajíky a samozrejme trošku romantiky 😉

lubec
autor
21. júl 2008

audreyd,ake homeopatika?

titkovamiriam
21. júl 2008

niekto radi sex,vinko by som neriskla koly zrazanlivosti krvi,ten kupel moze byt je dobre byt pod sprchou aj v nemocke mne na krize tepla sprcha ohromne pomohla.

susik77
21. júl 2008

najlepsie sex, ale aspon kazdy den asi tyzden pred terminom 😀 😀 😀

ssaara
21. júl 2008

zkus čajík z maliníku 🙂

natalien
21. júl 2008

Tak já bych posnídala něco se skořicí 😀 pak si vyšla na procházku se psem, stavila se na obídek, mezitím párkrát pohladila pupík (dráždí dělohu), domů si vyšlápla schody a po koupeli si dala sexik s manželem. Pak už bych to nechala asi na náhodě

😀 😀 😀

monika6e
22. júl 2008

lubec: prolivej se malinikem. Ja na nej nedam dopustit. Fakt je, ze jsem ho pila po litrech, pac mi hrozne chutnal. Asi diky tomu jsem se uz ve 34tt zacala lehce otvirat. Pak se to diky horciku zastavilo. A jak mi doktor rekl, ze horcik muzu vysadit, tak se cca pet dni na to, v 38tt narodila zdrava krasna holcicka. A porod byl prekotnej - za hodku. U pristiho mimi si dam zase malinikovou kuru....

alexandra
22. júl 2008

Mne tepla voda pomohla natolko, ze som ledva stihla vyliezt na porodny stol 😀

Ale inak - milovanie, drepy, horuci kupel, cajiky, prechadzky, schody a masaze 🙂

trpezliva
22. júl 2008

Ked sa babo este nechce narodit, tak nic nepomoze..ja som pila litre malinikoveho caju, brala homeopatika mesiac pred porodom, chodila po schodoch, po meste cele hodiny, cvicila na orbitreku, robila drepy, mala sex, davala si horuci kupel..a niiiiiiiic, furt som bola zatvorena na 1cm aj po dvoch vyvolavackach. 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre