Sterilizácia pri 3. sekcii za 200 eur

marissenka
27. máj 2015

baby chcem sa popytat,ktore ste si to dali spravit nedavno pri sekcii platili ste nieco?mne dnes bolo povedane,ze zdravotne dovody uz nehraju rolu,a plati sa 200e...cakame 3-tie,mam dost problemy ,takze na dalsie si uz vobec netrufam...zda sa mi tato suma dost prehnana,nakolko budem tak ci tak na sale,a ide len o 5minutovy zakrok,(ako mi to sam dr.povedal)ked ma budu mat otvorenu...a platit 200!??bola som v tom,ze pri tretom to robia zadarmo...dakujem,za kazdu odpoved.

marissenka
autor
6. jún 2018

Záleží od nemocníce...ale je to nefér,keď ťa majú otvorenú na stole pri sc ,a zauctuju toľko isto ako keď príde žena vyslovene len na sterilizáciu...je to špinavost...😤...ale neľutujem tých 200e..mám pokoj a nemusím sa strachovať

jantato
6. jún 2018

ja som mala sterilizaciu zadarmo po 2 sekcii ale to bolo v roku 2015 a mala som 35 rokov presne .

marissenka
autor
6. jún 2018

A ževraj v Topoľčanoch to robia pri 3 sekcii zadarmo,to mi môj dr hovoril ešte 3 roky dozadu...ale zas tam som nechcela ísť,tak tuná v pn za dve kilecka😕

jantato
6. jún 2018

@marissenka mne po druhej zadarmo v TO spravili a bolo to jak pises pred 3 rokmi,ale teraz jak je to netusim

golfinka8690
6. jún 2018

Baby,ste tu niektora,ktora.zostala tehu po.sterilke?😬😬😬😬😬😬

jankap55
6. jún 2018

Ahojte baby. Ja nad tým uvažujem, budem mať druhu sc, neviete koľko sa platí v Ba? Môj doktor mi to nevedel povedať

vevesh
6. jún 2018

@golfinka8690 stava sa- ziadna antikoncepcia nie je 100% - ani sterilizacia....

atrami
6. jún 2018

Ja som pred 9. rokmi platila na koruny 500,- inak bez indikacii 5000,- SK. Je rozdiel medzi 3 pôrodmi a 3 sekciami.

tuskau
7. jún 2018

V Starej Ľubovni a urobili mi to hneď pri sekcii. A do vrecka som nikomu nič nedala. Bolo mi vysvetlené, že pri 3 sekcii je to bezplatné.

marissenka
autor
7. jún 2018

@tuskau ja som tiež nedávala,mala som blok všetko....len hovorim,že im to asi išlo do vačku..keď 200e pri sc a tiež 200e za samotný zákrok..na hlavu postavene

petaa118
21. sep 2018

Dobrý deň. Prosím Vás podstúpila niektorá teraz s vás V Tt sterilizaciu ?

sonickasonka
21. sep 2018

Tak ja som sa tiez informovala a zhanala som informacie teraz sa mi iz sekcia blizi bud.tyzden ale v ruzinove v ba ,ziadost som si podavala na sterilku mala by som ju mat schvalenu bezplatne koli tretej sekcii a zdrav.problemom ... ci to tak aj bude dam vediet po sekcii

petaa118
22. sep 2018

@sonickasonka dakujem

vrana2
12. mar 2019

mna zaujima ani nie cena, ale ci ste mali nejake negativne ucinky..rozmyslam nad tym, ale bojim sa negativnych ucinkov ako mimomternicove tehu, skorsi prechod, priberanie, strata libida...zazili ste to niekto?

golfinka8690
12. mar 2019

@vrana2 som viac ako rok po ster.a jediny zmena je ze mam neprav.menstruaciu..ale tu som mala aj ako pubertacka..ale inak nic co si vypisala nepozorujem..to neni ako keby ti zobrali maternicu alebo vajecniky vtedy mozu nastat horm.zmeny..ale toto nema.vplyv...ta ster.je o tom ze spermia s vajickom.by sa nemali stretnut a ak sa tak stane tak chyba je u lekara ktory to robil...ale.jasme ze nic nie je na 100%..teraz sa to robi tak ze to.prepaluju..kedysi to podvezovali

sonickasonka
12. mar 2019

@vrana2 ahoj som 5 mesiacou po 3tej sekcii, menzes som dostala hned dalsi mesiac,a odvtedy ho mam pravidelne jedine co pozorujem tak v den ked bu som mala ovulku mam taky jemne krvasty vitok.Ale ci to suvisi stym netusim ,co sa tyka otehotnenia zalezi ako ti to budu robit mne urobili iz viacmenej vadsi zakrok zobrali mi vajecniky aj vajcovody takze sa neobavam tehu .Ked si to vezmes ale z inej stranky mimomaternicove mozes mat aj pri normalnek antike .a co sa sumi tyka neplatila som nic koli tomu ze to bola tretia sekcia a aj zo zdravotnuch dovodov

sonickasonka
12. mar 2019

@vrana2 a co sa tyka libida skor sa mi zda opak ze mam vadsiu chut ako predttm 😂🤔😉 pribrat som nepribrala a navaly zatial nepocitujem

lelagula
12. mar 2019

@petaa118 si sa pytala na sterilku v tt?ja som mala v maji 2018 platila som 200 tusim...po 3 sekcii som sa 6 tt nevedela dat dokopy stale to dost bolelo (mna na pravej strane lebo len pravy vajecnik mam ) taku modrinu som este nevidela 6 tt 😰😱😟 trvalo fakt dlho kym zmizla ..inak v pohode kramy mam na den presne ale dlho(aj predtym som ich mala cca 10dni)

petaa118
13. mar 2019

@lelagula Ahoj, áno podstúpila som sterilizáciu v januári 2019 platila som 220 eur. Bolesti pociťujem na pravej strane mala som na tej strane v vedenú drenaz. Bola to strašná bolesť pri vyťahovanie. Modrinu som mala asi 2 týždne na celom spodku brucha malú nemohli vybrať. Trvalo to strašne dlho skoro hodinu. Teraz je všetko už dobre. Prvý menzes som mala 3 dní. Len stále cítim tu pravú stranu, ako by bola stále opuchnuta. Napríklad si neviem ešte ľahnúť na brucho je to nepríjemné neboli to ale mam taky xudny pocit

golfinka8690
13. mar 2019

@sonickasonka ja som platila 18e...som po 2 sekc.a tiez mi to urobili zo zdra.dovodov

sonickasonka
13. mar 2019

@golfinka8690 asi zalezi od nemocnice ,ja som tiez cakala ze budem platit a vysoku sumu ale neplatila som nic

montinka
7. júl 2019

@ewelinna ja som nemala 35 rokov a spravili mi to pri tretom cisarskom a nic som neplatila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre