Strach z pôrodu

katulienka28
27. jún 2013

ahojte buduce mamičky...bliži sa mi termin porodu a ja mam neskutocny strach rodit..som prvorodicka tak možno asik preto,alebo aj koli tomu,že každy ma straši a hovori ake je to strašne rodiť,či už normalne alebo sekciou..mam strach priam až miestami panikarim,že čo ma čaka...nemožem spať a vkuse som nervozna..no nane vydržanie somnou..prosim vas poradte ako sa mam zbaviť toho strachu aby som sa až tak nebala..je tto naozaj až take zleeee...som sama čo sa tak boji??? ☹

wikina123
9. júl 2013

Ja som tiez prvorodicka a babatko bude vianocno-novorocnym darcekom 🙂 Zatial som veru strach z porodu nepocitila a verim,ze ziadny velky ani nepocitim - beriem to tak, ze radsej si nieco pretrpim pre dieta pri porode ako potom by som trpela ak by sa mu nieco nedarilo alebo tak..... Jednoducho prezili to miliony predomnou a v ovela horsich podmienkach, tak preco by sme to nemali zvldanut aj my??? 🙂 Tak neboj, vychutnavaj si zvysny cas tehulkovania - tes sa na babatko, lebo aj babatko sa ma pravo tesit z tvojho tesenia sa 🙂 A jupi - onedlho budete krasna rodinka 🙂)))

monci8888
9. júl 2013

@ematko29 gratulujem teda, no verim, ze vsetko bolo fajn a strach ju presiel 🙂

ematko29
9. júl 2013

@monci8888 nakoniec,jej bol robený cisársky rez.Ale sú v poriadku viac neviem🙂ale hlavne,že to má zasebou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre